Ухвала від 10.10.2019 по справі 683/2969/18

Справа № 683/2969/18

1-кс/683/998/2019

УХВАЛА

10 жовтня 2019 року м. Старокостянтинів

Слідчий суддя Старокостянтинівського районного суду Хмельницької області ОСОБА_1 , з участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 , розглянувши клопотання слідчого СВ Старокостянтинівського ВП ГУ НП в Хмельницькій області ОСОБА_3 про дозвіл на тимчасовий доступ до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, у кримінальному провадженні №12018240220000703,

встановив:

10 жовтня 2019 року слідчий СВ Старокостянтинівського ВП ГУ НП в Хмельницькій області ОСОБА_3 звернулася до суду з клопотанням, погодженим прокурором Старокостянтинівської місцевої прокуратури ОСОБА_4 , про дозвіл на тимчасовий доступ до речей і документів, які знаходяться у ІНФОРМАЦІЯ_1 по АДРЕСА_1 , з можливістю їх вилучення, а сааме, до заяви форми № 1, анкети та інших матеріалів із фотокарткою ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , який проживає по АДРЕСА_2 .

Як зазначено в клопотанні, 08.11.2018 року біля 12 год. 30 хв. по АДРЕСА_3 двоє невстановлених осіб, перебуваючи в громадському місці, грубо порушуючи громадський порядок з мотивів явної неповаги до суспільства, із застосуванням предмета, спеціального пристосованого для нанесення тілесних ушкоджень, а саме газового балончика, умисно безпричинно нанесли тілесні ушкодження ОСОБА_6 .

08 листопада 2018 року за даним фактом розпочато досудове розслідування № 12018240220000703 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 296 КК України.

Слідчий зазначає, що на виконання доручення слідчого від 09.08.2019 року від працівників УКР ГУ НП в Хмельницькій області надійшов рапорт, відповідно до якого встановлено, що до вчинення вказаного кримінального правопорушення можуть бути причетні наступні особи: ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , та ОСОБА_8 , ІНФОРМАЦІЯ_4 .

Згідно відеозапису з камер спостереження також встановлено, що на місці вчинення злочину знаходилось три особи чоловічої статті, які приїжджали на автомобілі марки «Hyndai» моделі «Tucson», д.н. НОМЕР_1 .

Як зазначає слідчий, з урахуванням вказаних обставин, під час досудового розслідування виникла необхідність в отриманні копії заяви форми № 1, анкети та інших матеріалів із фотокарткою ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , який проживає по АДРЕСА_2 , оскільки дані документи мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, так як в ході досудового розслідування необхідно долучити їх до матеріалів кримінального провадження, після чого провести пред'явлення для впізнання по фотознімках.

Вказані вище документи зберігаються у ІНФОРМАЦІЯ_1 по АДРЕСА_1 .

З метою всебічного, повного та об'єктивного дослідження усіх обставин, які мають суттєве значення для розслідування даного кримінального провадження, слідчий просить надати дозвіл на тимчасовий доступ до речей і документів, з можливістю вилучення їх копій, які зберігаються у ІНФОРМАЦІЯ_1 , що по АДРЕСА_1 .

В судове засідання слідчий СВ Старокостянтинівського ВП ГУ НП в Хмельницькій області ОСОБА_3 подала заяву про розгляд клопотання у її відсутності, клопотання підтримує повністю та просить задоволити.

З огляду на наявність достатніх підстав вважати, що існує реальна загроза зміни або знищення вищевказаної документації, розгляд даного клопотання необхідно проводити без виклику представників ІНФОРМАЦІЯ_1 , у володінні яких знаходиться інформація, на підставі ч. 2 ст. 163 КПК України.

Дослідивши матеріали клопотання та надані для ознайомлення документи, слідчий суддя дійшов висновку, що клопотання підлягає задоволенню, виходячи з наступного.

Відповідно до ст.159 КПК України тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, робити їх копії та вилучити їх (здійснити їх виїмку). Тимчасовий доступ до речей і документів здійснюється на підставі ухвали слідчого судді, суду.

Враховуючи викладене, неможливість отримати відомості в інший спосіб, й те, що у матеріалах кримінального провадження вбачається наявність достатніх підстав вважати, що вказана інформація має суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, є всі підстави для надання дозволу на тимчасовий доступ до вище вказаних документів, які зберігаються у ІНФОРМАЦІЯ_1 по АДРЕСА_1 .

Керуючись ст.ст.159, 163, 164 КПК України,

ухвалив:

Клопотання задоволити.

Надати старшому слідчому СВ Старокостянтинівського ВП ГУ НП в Хмельницькій області капітану поліції ОСОБА_9 , слідчому СВ Старокостянтинівського ВП ГУ НП в Хмельницькій області лейтенанту поліції ОСОБА_10 , слідчому СВ Старокостянтинівського ВП ГУ НП в Хмельницькій області старшому лейтенанту поліції ОСОБА_11 , слідчому СВ Старокостянтинівського ВП ГУ НП в Хмельницькій області старшому лейтенанту поліції ОСОБА_12 , слідчому СВ Старокостянтинівського ВП ГУ НП в Хмельницькій області лейтенанту поліції ОСОБА_13 , старшому слідчому СВ Старокостянтинівського ВП ГУ НП в Хмельницькій області капітану поліції ОСОБА_14 , заступнику начальника СВ Старокостянтинівського ВП ГУ НП в Хмельницькій області капітану поліції ОСОБА_15 , слідчому СВ Старокостянтинівського ВП ГУ НП в Хмельницькій області лейтенанту поліції ОСОБА_3 та оперативним працівникам СКП Старокостянтинівського ВП ГУ НП в Хмельницькій області: лейтенанту поліції ОСОБА_16 , лейтенанту поліції ОСОБА_17 , підполковнику поліції ОСОБА_18 , капітану поліції ОСОБА_19 , старшому лейтенанту поліції ОСОБА_20 , лейтенанту поліції ОСОБА_21 , капітану поліції ОСОБА_22 дозвіл на тимчасовий доступ до речей і документів, які знаходиться у ІНФОРМАЦІЯ_1 по АДРЕСА_1 , з можливістю їх вилучення, а саме до наступних документів: заяви форми № 1, анкети та інших матеріалів із фотокарткою ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , який проживає по АДРЕСА_2 .

Відповідно до ч.1 ст.166 КПК України у разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.

Ухвала діє до 09 листопада 2019 року включно.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя:

Попередній документ
84888202
Наступний документ
84888204
Інформація про рішення:
№ рішення: 84888203
№ справи: 683/2969/18
Дата рішення: 10.10.2019
Дата публікації: 21.02.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Старокостянтинівський районний суд Хмельницької області
Категорія справи: Кримінальні справи (з 01.01.2019); Кримінальні правопорушення проти громадського порядку та моральності; Хуліганство
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (04.11.2020)
Дата надходження: 04.11.2020
Предмет позову: -
Розклад засідань:
07.05.2020 15:40 Старокостянтинівський районний суд Хмельницької області
05.11.2020 15:00 Старокостянтинівський районний суд Хмельницької області