Ухвала від 09.10.2019 по справі 607/8093/19

УХВАЛА

09.10.2019 Справа №607/8093/19

Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області в складі:

головуючого судді: ОСОБА_1

при секретарі судового засідання: ОСОБА_2 ,

під час судового засідання у приміщенні суду в м. Тернополі, у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №62019140000000270 від 29.03.2019 року про обвинувачення ОСОБА_3 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.407 КК України, -

- за участю: прокурора ОСОБА_4 ,

ВСТАНОВИВ:

На розгляді Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області перебуває кримінальне провадження, внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №62019140000000270 від 29.03.2019 року про обвинувачення ОСОБА_3 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.407 КК України.

Судовий розгляд даного кримінального провадження призначався на 25.04, 23.05, 12.06, 10.07, 07.08, 19.09 та 09.10.2019 року. У судові засідання на вказані дати не з'являвся обвинувачений ОСОБА_3 з невідомих причин, хоча про день та дату слухання справи був повідомлений належним чином. 19.09.2019 року судом постановлено ухвалу про привід обвинуваченого ОСОБА_3 , проте, як вбачається з листа за підписом начальника ВП Зборівського ВП ТВП ГУ НП в Тернопільській області ОСОБА_5 від 08.10.2019 року, в ході проведених оперативно-розшукових заходів працівниками СКП Зборівського ВП встановлено, що обвинувачений ОСОБА_3 , 1996 р.н. на даний час перебуває за межами України, а саме в Республіці Польща.

У судовому засіданні прокурор заявив клопотання про зупинення судового провадження та оголошення розшуку обвинуваченого ОСОБА_3 .

Заслухавши думку прокурора, суд приходить до висновку про доцільність постановлення ухвали про розшук обвинуваченого з наступних підстав.

Так, згідно ч. 2 ст. 318 КПК України судове засідання відбувається за обов'язкової участі обвинуваченого.

Відповідно до ч. 1 ст. 335 КПК України у разі якщо обвинувачений ухилився від суду або захворів на психічну чи іншу тяжку тривалу хворобу, яка виключає його участь у судовому провадженні, суд зупиняє судове провадження щодо цього обвинуваченого до його розшуку або видужання і продовжує судове провадження стосовно інших обвинувачених, якщо воно здійснюється щодо декількох осіб. Розшук обвинуваченого, який ухилився від суду, оголошується ухвалою суду, організація виконання якої доручається слідчому та/або прокурору.

Обвинувачений у даному кримінальному провадженні ОСОБА_3 на виклик у судове засідання не з'являється. З урахуванням таких обставин, суд вважає, що обвинувачений ухиляється від явки до суду.

Враховуючи те, що провести судове засідання у відсутності обвинуваченого, який ухиляється від явки до суду неможливо, що перешкоджає розгляду кримінального провадження із дотриманням розумних строків, суд вважає, що слід оголосити розшук обвинуваченого ОСОБА_3 , а судове провадження зупинити до його розшуку.

На підставі викладеного, керуючись ст. 335 КПК України, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Клопотання прокурора про розшук обвинуваченого ОСОБА_3 і зупинення судового провадження - задовольнити.

Оголосити розшук обвинуваченого ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 .

Судове провадження зупинити до розшуку обвинуваченого ОСОБА_3 .

Про затримання обвинуваченого ОСОБА_3 повідомити Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області.

Копію ухвали направити для організації виконання прокурору військової прокуратури Тернопільського гарнізону ОСОБА_4

Головуючий суддяОСОБА_1

Попередній документ
84864551
Наступний документ
84864553
Інформація про рішення:
№ рішення: 84864552
№ справи: 607/8093/19
Дата рішення: 09.10.2019
Дата публікації: 21.02.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області
Категорія справи: Кримінальні справи (з 01.01.2019); Кримінальні правопорушення проти встановленого порядку несення військової служби (військові кримінальні правопорушення); Самовільне залишення військової частини або місця служби
Розклад засідань:
24.01.2020 15:30 Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області
07.02.2020 15:00 Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області
Учасники справи:
головуючий суддя:
ГУМЕННИЙ П П
суддя-доповідач:
ГУМЕННИЙ П П
обвинувачений:
Гринда Степан Миронович