Справа № 761/14963/19
Провадження № 2/761/5078/2019
/вступна та резолютивна частини/
02 жовтня 2019 року Шевченківський районний суд м. Києва в складі:
головуючого судді: Піхур О.В.,
за участю :
секретаря судового засідання - Буцан Р.О.,
представників позивача - ОСОБА_3, ОСОБА_4,
розглянувши у судовому засіданні в приміщенні Шевченківського районного суду м. Києва в порядку спрощеного позовного провадження цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Шевченківського районного відділу державної виконавчої служби м. Києва Головного територіального управління Юстиції у м. Києві, Головного територіального управління юстиції у м. Києві Міністерства юстиції України, третя особа: Департамент з питань реєстрації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про зняття арешту з майна, -
Зважаючи на складність у викладенні повного тексту рішення суду, пов'язаного з потребою у наведенні доказів, суд вважає за необхідне проголосити його вступну та резолютивну частини.
Роз'яснити сторонам, що з повним текстом рішення вони зможуть ознайомитися через п'ять днів з дня закінчення розгляду справи.
Керуючись ст.259 ЦПК України суд, -
Позовні вимоги ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ) до Шевченківського районного відділу державної виконавчої служби м. Києва Головного територіального управління Юстиції у м. Києві (м. Київ, вул. Саксаганського, буд. 110, ЄДРПОУ 34967593), Головного територіального управління юстиції у м. Києві Міністерства юстиції України (м. Київ, пров. Музейний, буд. 2-Д, ЄДРПОУ 3491374), третя особа: Департамент з питань реєстрації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) ( м. Київ, вул. Хрещатик, буд. 36, ЄДРПОУ 40452947) про зняття арешту з майна - задовольнити.
Зняти арешт з квартири АДРЕСА_2 , яка належала ОСОБА_2 , померлому ІНФОРМАЦІЯ_1 , на підставі договору купівлі-продажу від 27.05.2009 року, накладений постановою Відділу державної виконавчої служби Шевченківського районного управління юстиції у м. Києві від 13.10.2010 року у виконавчому провадженні №422724435.
Рішення може бути оскаржене шляхом подання апеляційної скарги безпосередньо до Київського апеляційного суду протягом тридцяти днів з дня його проголошення.
Відповідно до п. 15.5 Перехідних положень ЦПК України (в редакції від 03.10.2017 року) : до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи: апеляційні та касаційні скарги подаються учасниками справи до або через відповідні суди, а матеріали справ витребовуються та надсилаються судами за правилами, що діяли до набрання чинності цією редакцією Кодексу, а саме, відповідно до ч.1 ст. 296 ЦПК України : апеляційна скарга подається апеляційному суду через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення.
Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Учасник справи, якому повне рішення або ухвала суду не були вручені у день його (її) проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження: на рішення суду - якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.
Суддя