Ухвала від 02.10.2019 по справі 520/9196/19

Справа № 520/9196/19

Провадження № 2-во/947/1120/19

УХВАЛА

02.10.2019 року Київський районний суд м. Одеси у складі:

головуючого - судді Огренич І.В.

при секретарі - Луцюк Р.П.,

розглянувши у судовому засіданні цивільну справу за заявою ОСОБА_1 про виправлення описки в рішенні Київського районного суду м. Одеси від 27 червня 2019 року по справі за позовною заявоюОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,-

ВСТАНОВИВ:

26 вересня 2019 року представник ОСОБА_1 - адвокат Салманова Ф.А. звернулась до суду з заявою та просить виправити описку в рішенні Київського районного суду м. Одеси від 27 червня 2019 року, ухваленого по цивільній справі за позовною заявоюОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, а саме: в номері актового запису про шлюб значено - «8025», замість «1034» .

Заява розглядається відповідно до ч. 2 ст. 269 ЦПК України, без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала.

Вивчивши заяву, розглянувши матеріали цивільної справи №520/9196/19, суд приходить до наступного.

Як встановлено у судовому засіданні, рішенням Київського районного суду м. Одеси від 27 червня 2019 року, суд вирішив:

«Позовні вимоги ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , ІПН: НОМЕР_1 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 ) - задовольнити.

Шлюб, зареєстрований 20 листопада 1999 року між ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , ІПН: НОМЕР_1 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 ) та ОСОБА_2 ( ІНФОРМАЦІЯ_2 , ІПН: НОМЕР_2 , яка зареєстрована за адресою: АДРЕСА_2 ), реєстрація шлюбу зроблена Відділом реєстрації актів громадянського стану Київської райадміністрації виконкому Одеської міськради, актовий запис №8025, розірвати.

Прізвище після розірвання шлюбу: чоловіка - «ОСОБА_1 », дружини - «ОСОБА_2 ».

Однак, з матеріалів справи вбачається, що реєстрація шлюбу зроблена Відділом реєстрації актів громадянського стану Київської райадміністрації виконкому Одеської міськради, актовий запис №1034, а в свідоцтві про шлюб була допущена помилка та зазначено актовий запис №8025.

Враховуючи вищенаведене, ґрунтуючись на вимогах ч.1 ст. 269 ЦПК України, відповідно до якої суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки, суд дійшов до висновку, що в мотивувальній та резолютивній частинах рішення Київського райсуду від 27 червня 2019 року (справа №520/9196/19) допущена явна помилка, яку необхідно виправити.

При таких обставинах, суд приходить до висновку, що заява представника ОСОБА_1 - адвоката Салмановой Ф.А. підлягає задоволенню.

Керуючись ст. 269 ЦПК України, суд, -

УХВАЛИВ:

Заяву представник ОСОБА_1 - адвоката Салманової Ф.А. - задовольнити.

Внести виправлення в в мотивувальну та резолютивну частини рішення Київського райсуду від 27 червня 2019 року по справі за позовною заявоюОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, і надалі замість: «актовий запис №8025», читати: «актовий запис №1034».

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку, шляхом подачі в п'ятнадцятиденний строк, з дня проголошення ухвали, апеляційної скарги.

Учасник справи, якому повна ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п'ятнадцятиднів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.

Суддя Огренич І. В.

Попередній документ
84666006
Наступний документ
84666008
Інформація про рішення:
№ рішення: 84666007
№ справи: 520/9196/19
Дата рішення: 02.10.2019
Дата публікації: 03.10.2019
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Київський районний суд м. Одеси
Категорія справи: Окремі процесуальні питання; Заява про виправлення помилки у судовому рішенні