Справа № 459/1253/14-п
19 березня 2014 р. Суддя Червоноградського міського суду Львівської області Жураковський А.І., розглянувши матеріали, які надійшли від Червоноградського МВ ГУМВСУ у Львівській області про притягнення до адміністративної відповідальності, -
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянку України, працюючу завідувачем виробництва шахти № 4, проживаючу АДРЕСА_1 , -
за ст. 173-2 ч.1 КУпАП,
ОСОБА_1 3.02.2014 року близько 19 год. 00 хв., за місцем свого проживання вчинила сварку із своїм співмешканцем ОСОБА_2 в ході якої ображала його нецензурними словами, принижувала честь та гідність, чинивши психологічний тиск, тобто вчинила адміністративне правопорушення передбачене ст. 173-2 ч.1 КУпАП.
Порушниця свою вину у вчиненому нею правопорушенні визнала. Пояснила, що вчинила сварку із своїм співмешканцем оскільки, спільне проживання з ним є несумісним.
Вважаю, що вина ОСОБА_1 , стверджується зібраними матеріалами, а саме: протоколом про адміністративне правопорушення № 0227113 від 6.02.2014 р., рапортом працівника міліції від 3.02.2014 р., висновком по рапорту оперативного чергового від 7.02.2014 р. , поясненнями, що вказує на наявність в його діях ознак адміністративного правопорушення передбаченого ст. 173-2 ч.1 КУпАП.
Враховуючи обставини вчиненого, особу порушниці, вважаю за необхідне обрати адміністративне стягнення у вигляді штрафу.
Відповідно до ч.1 ст. 40-1 КУпАП, судовий збір у провадженні по справі про адміністративне правопорушення у разі винесення судом (суддею) постанови про накладення адміністративного стягнення сплачується особою, на яку накладено таке стягнення.
Керуючись ст.ст. 40-1, 283, 284 КУпАП,
ОСОБА_1 , визнати винною у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ст. 173-2 ч.1 КУпАП та призначити їй адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 51 (п'ятдесят одна) гривня.
Стягнути з ОСОБА_1 в користь держави, 36 (тридцять шість) гривень 54 копійки судового збору.
Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду Львівської області на протязі 10-ти днів з дня винесення постанови.
Суддя: А. І. Жураковський