Постанова від 27.09.2019 по справі 458/728/19

Справа № 458/728/19

3/458/706/2019

ПОСТАНОВА

27 вересня 2019 року м.Турка

Суддя Турківського районного суду Львівської області Кріль Л.М., розглянувши справу про адміністративне правопорушення, яка надійшла від Турківського ВП Самбірського ВП ГУНП у Львівській області, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця, жителя та зареєстрованого на проживання у АДРЕСА_1 , українця, громадянина України, непрацюючого, за ч.1 ст.173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -

ВСТАНОВИВ:

У провадженні Турківського районного суду Львівської області знаходиться справа про адміністративне правопорушення щодо ОСОБА_2 за ч.1 ст.173-2 КУпАП.

У судовому засіданні особа, яка притягається до адміністративної відповідальності ОСОБА_3 пояснив, що він не ОСОБА_4 , а ОСОБА_3 та пред'явив паспорт громадянина України серії НОМЕР_1 , який виданий 31.03.2011 року Турківським РВ ГУМВС України у Львівській області, яким дійсно підтверджується в даному випадку, що особа, яка притягається до адміністративної відповідальності, є ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженцем, жителем та зареєстрованим на проживання в АДРЕСА_1 .

Таким чином, посадова особа, яка оформляла матеріали справи про адміністративне правопорушення допустила помилку у написанні прізвища особи, яка притягається до адміністративної відповідальності.

Відповідно до ст.278 КУпАП суд при підготовці до розгляду справи про адміністративне правопорушення вирішує такі питання:

1) чи належить до його компетенції розгляд даної справи;

2) чи правильно складено протокол та інші матеріали справи про адміністративне правопорушення;

3) чи сповіщено осіб, які беруть участь у розгляді справи, про час і місце її розгляду;

4) чи витребувано необхідні додаткові матеріали;

5) чи підлягають задоволенню клопотання особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, потерпілого, їх законних представників і адвоката.

Згідно п.24 Постанови Пленуму Верховного Суду України №14 від 23.12.2005 року визнано правильною практика тих судів, які вмотивованими постановами повертають протоколи про адміністративні правопорушення, складені без додержання вимог ст.256 КУпАП, відповідному органу для належного оформлення.

Враховуючи вищевикладене, приходжу до висновку, що складення протоколу про адміністративне правопорушення виконано неналежним чином, а вказані вище недоліки не можуть бути усунені в суді, у зв'язку з чим справу про адміністративне правопорушення слід повернути Турківському ВП Самбірського ВП ГУНП у Львівській області для належного оформлення.

На підставі вищевикладеного та керуючись ст.ст.245, 268, 277, 278, 283 КУпАП, -

ПОСТАНОВИВ:

Справу про адміністративне правопорушення щодо ОСОБА_1 за ч.1 ст.173-2 КУпАП повернути Турківському ВП Самбірського ВП ГУНП у Львівській області для належного оформлення.

Постанова оскарженню не підлягає.

Суддя:

Попередній документ
84605495
Наступний документ
84605497
Інформація про рішення:
№ рішення: 84605496
№ справи: 458/728/19
Дата рішення: 27.09.2019
Дата публікації: 02.10.2019
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Турківський районний суд Львівської області
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (з 01.01.2019); Адміністративні правопорушення, що посягають на громадський порядок і громадську безпеку; Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (03.03.2020)
Дата надходження: 03.03.2020
Розклад засідань:
17.03.2020 09:30 Самбірський міськрайонний суд Львівської області
Учасники справи:
головуючий суддя:
КРАВЦІВ ВАСИЛЬ ІВАНОВИЧ
суддя-доповідач:
КРАВЦІВ ВАСИЛЬ ІВАНОВИЧ
правопорушник:
Демняновський Андрій Миколайович