25 вересня 2019 року м. Дніпросправа № 160/6087/19
Третій апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів:
головуючого судді Панченко О.М. (доповідач),
суддів: Чередниченка В.Є., Іванова С.М.,
розглянувши у письмовому проваджені матеріали адміністративної справи за апеляційною скаргою ОСОБА_1
на ухвалу Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 08 липня 2019 року у справі № 160/6087/19
за позовом ОСОБА_1
до Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області
про визнання протиправною бездіяльності, визнання протиправним та скасування рішення та зобов'язання вчинити певні дії, -
встановив:
Ухвалою Третього апеляційного адміністративного суду від 27 серпня 2019 року справу № 160/6087/19 за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 08 липня 2019 року до розгляду в письмовому провадженні на 20 вересня 2019 року за наявними у справі матеріалами.
20.09.2019 р. справу № 160/6087/19 знято з розгляду у зв'язку з перебуванням головуючого судді Панченко О.М. у відпустці.
Відповідно до ч. 2 ст. 321 КАС України процедурні питання, пов'язані з рухом справи, клопотання та заяви учасників справи, питання про відкладення розгляду справи, оголошення перерви, зупинення провадження у справі, а також в інших випадках, передбачених цим Кодексом, вирішуються судом апеляційної інстанції шляхом постановлення ухвал в порядку, визначеному цим Кодексом для постановлення ухвал суду першої інстанції.
Враховуючи наведене, колегія суддів вважає за необхідне призначити розгляд справи № 160/6087/19 в порядку письмового провадження на інший час.
На підставі викладеного, керуючись статтями 307, 311, 321 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
ухвалив:
Призначити справу № 160/6087/19 за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 08 липня 2019 року до апеляційного розгляду в порядку письмового провадження на 16.10.2019 р.
Копію ухвали надіслати на адресу учасників справи.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Головуючий суддя О.М. Панченко
Суддя В.Є. Чередниченко
Суддя С.М. Іванов