Рішення від 16.09.2019 по справі 120/2484/19-а

РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

м. Вінниця

16 вересня 2019 р. Справа № 120/2484/19-а

Вінницький окружний адміністративний суд у складі:

головуючого судді: Жданкіної Наталії Володимирівни,

за участю:

секретаря судового засідання: Кушніренко О.В.,

представника позивача: Ан І.М.,

представників відповідача: Андріюк О.О., Липача Ю.П.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в порядку загального позовного провадження адміністративну справу за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Бургас" до Головного управління ДПС у Вінницькій області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення,

ВСТАНОВИВ:

До Вінницького окружного адміністративного суду звернулось товариство з обмеженою відповідальністю "Бургас" (далі - позивач, ТОВ "Бургас") з адміністративним позовом до Головного управління ДФС у Вінницькій області (далі - відповідач) про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення.

Обґрунтовуючи позовні вимоги позивач вказав, що спірним податковим повідомленням-рішенням №0069565005 від 07.05.2019 застосовано штраф за порушення граничних термінів реєстрації податкових накладних, зазначених в акті камеральної перевірки № 12988/05-05/39880910 від 29.03.2019. Однак, за твердженням позивача, за відповідне порушення відповідач вже сплатив визначений податковим органом штраф ще 21.12.2018. Таким чином, на переконання позивача, зазначене ППР вдруге накладає відповідальність на ТОВ "Бургас" за одне порушення, а саме несвоєчасну реєстрацію податкових накладних на суму ПДВ 11980,00 грн.

Ухвалою від 07 серпня 2019 року відкрито провадження у справі та справу призначено до судового розгляду за правилами загального позовного провадження з призначенням підготовчого судового засідання.

Ухвалою від 16 вересня 2019 року, постановленою без виходу до нарадчої кімнати, із занесенням до протоколу судового засідання, здійснено заміну відповідача - Головного управління ДФС у Вінницькій області його правонаступником - Головним управлінням ДПС у Вінницькій області.

Також, ухвалою від 16 вересня 2019 року, постановленою без виходу до нарадчої кімнати, із занесенням до протоколу судового засідання, закрито підготовче засідання та, за згодою сторін, вирішено розпочати розгляд справи по суті у той саме день після закінчення підготовчого засідання.

В судовому засіданні представник позивача позовні вимоги підтримала з підстав наведених у позовній заяві та відповіді на відзив від 04.09.2019 за вх. №44667.

Представники відповідача в судовому засіданні щодо заявлених позовних вимог заперечили, просили в задоволені позову відмовити покликаючись на мотиви наведені у відзиві на позовну заяву від 29.08.2019 за вх. №44102. Зокрема зазначив, що перевіркою встановлено, що податкові накладні зареєстровано позивачем з порушенням термінів, передбачених п. 201.10 ст. 201 Податкового кодексу України, що є підставою для накладення штрафу згідно із пунктом 120-1.1 статті 120-1 ПК України.

Заслухавши пояснення та доводи представників сторін, розглянувши подані документи і матеріали, оцінивши належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також достатність і взаємний зв'язок доказів у їх сукупності, суд зазначає наступне.

Судом встановлено, що ТОВ "Бургас" зареєстровано, як юридична особа, 07.07.2015 за №11741010000013320 та являється платником податків і зборів, зокрема, податку на додану вартість, податку на прибуток, податку з доходів фізичних осіб, єдиного соціального внеску, військового збору.

У період З 22.10.2018 по 07.12.20l8 відповідач провів планову виїзну перевірку ТОВ «Бургас» за результатами якої було складено Акт № 6034/1401/39880910 від 07.12.2018. У вищезазначеному акті у розділі 3.1.2. встановлено, що внаслідок нереєстрації податкових накладних в ЄРПН позивачем було занижено податкові зобов'язання на загальну суму 11980 грн., в тому числі: за січень 2017 року - 973,7 грн.; за лютий 2017 року - 1357,5 грн.; за березень 2017 року - 1274,5 грн.; за квітень 2017 року - 793,5 грн.; за травень 2017 року -1279,00 грн.: за червень 2017 року - 836,00 грн.; за липень 2017 року - 834,50 грн.; за серпень 2017 року - 741,00 грн.; за вересень 2017 року - 1078,50 грн.; за жовтень 2017 року - 936,00 грн.; за листопад 2017 року - 1054,50 грн.; за грудень 2017 року - 821,00 грн.

На підставі акту № 6034/1401/39880910 від 07.12.2018 податковим органом винесено податкові повідомлення-рішення (далі - ППР) від 21.12.2018, а саме:

- № 0013241401, відповідно до якого позивачу було зменшено розмір від'ємного значення суми податку на додану вартість на 11980,00 грн.;

- № 0013251401, відповідно до якого позивачу нараховано штраф в сумі 5990,00 грн. за нескладання та/або нереєстрацію протягом граничного строку, передбаченого статтею 201 Податкового кодексу України податкових накладних/розрахунків коригування на суму ПДВ 11980,00 грн.

Також, 29.03.2019 контролюючим органом проведено камеральну перевірку позивача з питань дотримання строків реєстрації податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі - ЄРПН), за результатами якої складено акт № 12988/05-05/39880910 від 29.03.2019.

Підстави та порядок проведення такої перевірки позивачем не оскаржуються.

Перевіркою встановлено та в акті перевірки зафіксовано порушення позивачем термінів реєстрації податкових накладних: № 6818 зареєстрована 28.12.2018 на суму ПДВ 973,7 грн.; № 6924 зареєстрована 28.12.2018 на суму ПДВ 1357,5 грн.; № 4552 зареєстрована 28.12.2018 на суму ПДВ 1274,50грн.; № 7225 зареєстрована 28.12.2018 на суму ПДВ 793,50 грн.; № 7226 зареєстрована 28.12.2018 на суму ПДВ 1279,00 грн., чим порушено пункт 201.10 статті 201 Податкового кодексу України.

На підставі акту перевірки ГУ ДФС у Вінницькій області винесено податкове повідомлення-рішення № 0069565005 від 07.05.2019, яким до позивача застосовано штраф у розмірі 6300,67 грн., у тому числі за затримку реєстрації податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних:

- на 15 календарних днів і менше на суму ПДВ 42,18 грн. - штраф 4,22 грн.;

- від 16 до 30 календарних днів на суму ПДВ 493,83 грн. - штраф 98,77 грн.;

- від 31 до 60 календарних днів на суму ПДВ 966,74 грн. - штраф 290,02 грн.;

- від 61 до 365 календарних днів на суму ПДВ 821,00 грн. - штраф 328,00 грн.;

- від 366 і більше календарних днів на суму ПДВ 11158,7 грн. - штраф 5579,35 грн.

Факт несвоєчасної реєстрації відображених в акті перевірки податкових накладних позивачем в судовому засіданні також не заперечувався. Разом з тим, позивач заперечує щодо застосування до нього відповідних штрафних санкцій, адже вказує, що відповідні податкові накладні були зареєстровані позивачем на виконання вимог відповідача по усуненню порушень податкового законодавства, згідно акту планової виїзної перевірки № 6034/1401/39880910 від 07.12.2018. Крім того, позивач вже поніс відповідальність за їх нереєстрацію/несвоєчасну реєстрацію відповідно до ст. 120-1 Податкового Кодексу України, про що свідчить платіжне доручення від 28.12.2018 за №3236.

Не погодившись із вказаним податковим повідомленням-рішенням, позивач оскаржив його до суду.

Надаючи правову оцінку оскаржуваному податковому повідомленню-рішенню, суд виходить з наступного.

Відповідно до пункту 201.1. статті 201 Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VI (в редакції, чинній на час виникнення спірних правовідносин) на дату виникнення податкових зобов'язань платник податку зобов'язаний скласти податкову накладну в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, електронного підпису уповноваженої платником особи та зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних у встановлений цим Кодексом термін.

За приписами п. 201.4 ст. 201 ПК України податкова накладна може бути складена за щоденними підсумками операцій (якщо податкова накладна не була складена на ці операції) у разі:

- здійснення постачання товарів/послуг за готівку кінцевому споживачеві (який не є платником податку), розрахунки за які проводяться через касу / реєстратори розрахункових операцій або через банківську установу чи платіжний пристрій (безпосередньо на поточний рахунок постачальника);

- виписки транспортних квитків, готельних рахунків або рахунків, які виставляються платнику податку за послуги зв'язку, інші послуги, вартість яких визначається за показниками приладів обліку, що містять загальну суму платежу, суму податку та податковий номер постачальника (продавця), крім тих, форма яких встановлена міжнародними стандартами;

- надання платнику податку касових чеків, що містять суму поставлених товарів/послуг, загальну суму нарахованого податку (з визначенням фіскального та податкового номерів постачальника).

Відповідно до п. 201.10 ст. 201 ПК України при здійсненні операцій з постачання товарів/послуг платник податку - продавець товарів/послуг зобов'язаний в установлені терміни скласти податкову накладну, зареєструвати її в ЄРПН та надати покупцю за його вимогою.

Податкова накладна, складена та зареєстрована в ЄРПН платником податку, який здійснює операції з постачання товарів/послуг, є для покупця таких товарів/послуг підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту.

Податкові накладні, які не надаються покупцю, а також податкові накладні, складені за операціями з постачання товарів/послуг, які звільнені від оподаткування, підлягають реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Реєстрація податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних у ЄРПН повинна здійснюватися з урахуванням граничних строків:

- для податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних, складених з 1 по 15 календарний день (включно) календарного місяця, - до останнього дня (включно) календарного місяця, в якому вони складені;

- для податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних, складених з 16 по останній календарний день (включно) календарного місяця, - до 15 календарного дня (включно) календарного місяця, наступного за місяцем, в якому вони складені;

- для розрахунків коригування, складених постачальником товарів/послуг до податкової накладної, що складена на отримувача - платника податку, в яких передбачається зменшення суми компенсації вартості товарів/послуг їх постачальнику, - протягом 15 календарних днів з дня отримання такого розрахунку коригування до податкової накладної отримувачем (покупцем) (ч. 14 ст. 207 ПК України).

Пунктом 120-1.1 статті 120-1 ПК України, в редакції чинній на час прийняття оскаржуваного ППР, встановлено, що порушення платниками податку на додану вартість граничного строку, передбаченого статтею 201 цього Кодексу, для реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування до такої податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних (крім податкової накладної, що не надається отримувачу (покупцю), складеної на постачання товарів/послуг для операцій: які звільнені від оподаткування або які оподатковуються за нульовою ставкою) тягне за собою накладення на платника податку на додану вартість, на якого відповідно до вимог статей 192 та 201 цього Кодексу покладено обов'язок щодо такої реєстрації, штрафу в розмірі:

- 10 відсотків суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податкових накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення строку реєстрації до 15 календарних днів;

- 20 відсотків суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податкових накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення строку реєстрації від 16 до 30 календарних днів;

- 30 відсотків суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податкових накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення строку реєстрації від 31 до 60 календарних днів;

- 40 відсотків суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податкових накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення строку реєстрації від 61 до 365 календарних днів;

- 50 відсотків суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податкових накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення строку реєстрації на 366 і більше календарних днів.

Системний аналіз положень статей 201, пункту 120-1.1 статті120-1 Податкового кодексу України свідчить, що порушення платниками податку на додану вартість граничного строку, передбаченого статтею 201 цього Кодексу, для реєстрації податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних є підставою для накладення на платника податку на додану вартість, на якого відповідно до вимог статей 192 та 201 цього Кодексу покладено обов'язок щодо такої реєстрації, штрафу, за виключенням випадку порушення строку реєстрації податкової накладної, що не надається отримувачу (покупцю), складеної на постачання товарів/послуг для операцій: які звільнені від оподаткування або які оподатковуються за нульовою ставкою).

Як свідчать матеріали справи, реєстрація податкових накладних № 6818 на суму ПДВ 973,7 грн.; № 6924 на суму ПДВ 1357,5 грн.; № 4552 на суму ПДВ 1274,50грн.; № 7225 на суму ПДВ 793,50 грн.; № 7226 на суму ПДВ 1279,00 грн. відбувалася з порушенням встановленого законом терміну їх реєстрації, що підтверджується таблицею до акта перевірки № 12988/05-05/39880910 від 29.03.2019.

При цьому, представник позивача під час судового засідання не заперечував факт допущеного порушення термінів реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, однак зазначив, що відповідна реєстрація відбулась на виконання вимог податкового органу по усуненню порушень податкового законодавства, встановлених актом планової виїзної перевірки № 6034/1401/39880910 від 07.12.2018. Також, наголосив, що дві суми ПДВ, за які нараховано штрафи у податковому повідомленні- рішенні № 0069565005 від 07.05.2019 складають суму 11980,00 грн., та відповідно штраф застосований вдруге щодо одних і тих же податкових накладних в податкових повідомленнях рішеннях № 0013251401 від 21.12.2018 та № 0069565005 від 07.05.2019.

Відповідні твердження представника позивача під час розгляду справи в суді не були спростовані стороною відповідача та знайшли своє документальне підтвердження матеріалами справи. Зокрема, представником ТОВ «Бургас» до матеріалів позовної заяви було додано платіжне доручення №3236 від 28.12.2018 на сум 5990,00 грн. (сплата грошових зобов'язань по акту перевірки від 07.12.2018 за №6034/1415/39880910).

З огляду на викладене, суд зазначає, що згідно п. 109.1 ст 109 ПК України податковими правопорушеннями є протиправні діяння (дія чи бездіяльність) платників податків, податкових агентів, та/або їх посадових осіб, а також посадових осіб контролюючих органів, що призвели до невиконання або неналежного виконання вимог, установлених цим Кодексом та іншим законодавством, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи.

Вчинення платниками податків, їх посадовими особами та посадовими особами контролюючих органів порушень законів з питань оподаткування та порушень вимог, встановлених іншим законодавством, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, тягне за собою відповідальність, передбачену цим Кодексом та іншими законами України (п. 109.2 ст. 109 ПК України).

Відповідно пункту 116.2 статті 116 ПК України за одне податкове правопорушення контролюючий орган може застосувати тільки один вид штрафної (фінансової) санкції (штрафу), передбаченої цим Кодексом та іншими законами України.

Під час розгляду справи судом було встановлено, що за результатами планової виїзної перевірки від 07.12.2018 посадовими особами відповідача було зафіксоване порушення, а саме: встановлено відсутність складення та/або реєстрації протягом граничного строку, передбаченого статтею 201 ПК України податкових накладних/розрахунків коригувань на суму ПДВ 11980,00 грн. Таке порушення було здійснене щодо податкових накладних, які не були зареєстровані у січні-грудні 2017 року. Позивач отримав відповідне повідомлення рішення. За вищезазначене правопорушення було накладено штраф у сумі 5990,00 грн., який позивачем сплачений у повному обсязі. Крім того, за наслідками проведеної планової перевірки на позивача було покладено обов'язок здійснити реєстрацію цих накладних відповідно до податкового повідомлення-рішення, що було виконано позивачем, а саме: 28.12.2018 органами ДФС було отримано податкову накладну № 6818 від 31.01.2017 на суму ПДВ 973,70 грн.; № 6924 від 28.02.2017 на суму ПДВ 1357,50 грн.; № 4552 від 31.03.2017 на суму ПДВ 1274,50 грн.; № 7225 від 30.04.2017 на суму ПДВ 793,50 грн.; № 7226 від 31.05.2017 на суму ПДВ 1279,00 грн.; № 7266 від 30.06.2017 на суму ПДВ 836.00 грн.; № 3676 від 31.07.2017 на суму ПДВ 834,50 грн.; № 4520 від 31.08.2017 на суму ПДВ 741,00 грн.; № 8813 від 30.09.2017 на суму ПДВ 1078,50 грн.; № 6780 від 31.10.2017 на суму ПДВ 936,00 грн.; № 6912 від 30.11.2017 на суму ПДВ 1054,50 грн.; № 9743 від 31.12.2017 на суму ПДВ 821,00 грн.

Вищезазначені документи складались та подавались в електронному вигляді через Автоматизовану систему «Єдине вікно подання електронних документів» ДФС України. Підтвердження та дата отримання зазначені в квитанціях про отримання, які додані до кожної податкової накладної (а.с. 65-100).

В подальшому камеральною перевіркою ГУ ДФС у Вінницькій області було зафіксовано порушення строків реєстрації видаткових накладних, згідно вищезазначеного переліку.

Разом з тим, строки нереєстрацїї податкових накладних № 6818 від 31.01.2017. № 6924 від 28.02.2017, № 4552 від 31.03.2017, № 7225 від 30.04.2017, № 7226 від 31.05.2017, № 7266 від 30.06.2017, № 3676 від 31.07.2017, № 4520 від 31.08.2017, № 8813 від 30,09.2017, № 6780 від 31.10.2017, № 6912 від 30.11.2017, № 9743 від 31.12.2017, за актом перевірки від 07.12.2018 та за актом камеральної перевірки від 29.03.2019 співпадають, а тому наявні підстави для висновку, що усунення зафіксованих в акті від 07.12.2018 порушень в подальшому призвело до повторного відображення, вже в акті камеральної перевірки від 29.03.2019 порушення строків реєстрації, в тому числі й відповідних податкових накладних.

В контексті вищенаведеного суд зазначає, що Податковим кодексом визначено, що неможлива подвійна відповідальність за нереєстрацію одних і тих же податкових накладних/розрахунків коригувань до податкових накладних та за порушення строків реєстрації.

Також, відповідно до ст. 61 Конституції України ніхто не може бути двічі притягнений до юридичної відповідальності одного виду за одне й те саме правопорушення. Статтею 4 Протоколу № 7 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод передбачено, що нікого не може бути вдруге притягнено до суду або покарано в порядку кримінального провадження під юрисдикцією однієї і тієї самої держави за правопорушення, за яке його вже було остаточно виправдано або засуджено відповідно до закону та кримінальної процедури цієї держави.

Таким чином, оскільки на позивача вже накладались штрафні санкції за несвоєчасну реєстрацію відповідних накладних, повторне накладення штрафних санкції в сумі 5907,75 грн. є прямим порушенням статті 116 ПК України, а також ст. 61 Конституції України та ст. 4 Протоколу № 7 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод.

З огляду на викладене, оскаржуване ППР від 07.05.2019 за № 0069565005 в частині застосування до ТОВ «Бургас» штрафних санкцій в загальній сумі 5907,75 грн. за несвоєчасну реєстрацію ПН № 6818 від 31.01.2017. № 6924 від 28.02.2017, № 4552 від 31.03.2017, № 7225 від 30.04.2017, № 7226 від 31.05.2017, № 7266 від 30.06.2017, № 3676 від 31.07.2017, № 4520 від 31.08.2017, № 8813 від 30,09.2017, № 6780 від 31.10.2017, № 6912 від 30.11.2017, № 9743 від 31.12.2017 є протиправним та підлягає скасуванню.

Водночас, нарахування позивачу штрафних санкцій за порушення граничного строку, передбаченого статтею 201 цього Кодексу, для реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування до такої податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних під час реєстрації ПН №16754 від 06.11.2018 на суму ПДВ 493,83 грн., ПН № 15929 від 20.12.2018 на суму ПДВ 966,74 грн. та №4807 від 08.02.2019 на суму ПДВ 42,18 грн. відбулось вперше. Як свідчать матеріали справи, реєстрація вказаних податкових накладних відбулась з порушенням граничного строку передбаченого статтею 201 цього Кодексу, а саме:

- реєстрації податкової накладної №4807 від 08.02.2019 на суму ПДВ 42,18 грн. відбулась із затримкою в 15 календарних днів, в зв'язку з чим контролюючим органом застосовано штраф в розмірі 10 % у сумі 04,22 грн.;

реєстрації податкової накладної №16754 від 06.11.2018 на суму ПДВ 493,83 грн. відбулась із затримкою в 28 календарних днів, в зв'язку з чим контролюючим органом застосовано штраф в розмірі 20 % у сумі 98,77 грн.;

- реєстрації податкової накладної №15929 від 20.12.2018 на суму ПДВ 966,74 грн. відбулась із затримкою в 31 календарних днів, в зв'язку з чим контролюючим органом застосовано штраф в розмірі 30 % у сумі 290,02 грн.;

В судовому засіданні представник позивача визнав відповідні порушення, та не заперечував щодо накладених сум штрафних санкцій.

З урахуванням викладеного, суд вважає за необхідне позовні вимоги задовольнити частково шляхом визнання протиправним і скасування податкового-повідомлення рішення Головного управління ДФС у Вінницькій області № 0069565005 від 07.05.2019, в частині визначення товариству з обмеженою відповідальністю "Бургас" штрафу в сумі 5907,75 грн.

Згідно з частиною другою статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Відповідно до ст. 9 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України), розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюються на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості.

Статтею 2 КАС України визначено, що завданням адміністративного судочинства є справедливе, неупереджене та своєчасне вирішення судом спорів у сфері публічно-правових відносин з метою ефективного захисту прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб від порушень з боку суб'єктів владних повноважень.

Згідно з частиною 1 статті 77 Кодексу адміністративного судочинства України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.

Розподіл судових витрат судом здійснюється відповідно до положень ст. 139 КАС України.

Керуючись ст.ст. 73, 74, 75, 76, 77, 90, 94, 139, 241, 245, 246, 250, 255, 295 КАС України, суд -

ВИРІШИВ:

Адміністративний позов задовольнити частково.

Визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення Головного управління ДФС у Вінницькій області № 0069565005 від 07.05.2019, в частині визначення товариству з обмеженою відповідальністю "Бургас" штрафу в сумі 5907,75 грн.

В задоволенні решти позовних вимог відмовити.

Стягнути на користь товариства з обмеженою відповідальністю "Бургас" (код ЄДРПОУ 39880910) судовий збір в розмірі 1805,74 грн. (одна тисяча вісімсот п'ять гривень 74 коп.) згідно платіжного доручення №767 від 11.07.2019 за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління ДПС у Вінницькій області.

Рішення суду першої інстанції набирає законної сили в порядку, визначеному ст. 255 КАС України.

Відповідно до ст. 295 КАС України, апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Учасник справи, якому повне рішення суду не було вручено у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.

Товариство з обмеженою відповідальністю "Бургас" (вул. Академіка Янгеля, 4, м. Вінниця, 21001, код ЄДРПОУ 39880910)

Головне управління ДПС у Вінницькій області (вул. Хмельницьке шосе, 7, м. Вінниця, 21100, код ЄДРПОУ 43142454)

Повний текст рішення виготовлено та підписано: 26.09.2019

Суддя Жданкіна Наталія Володимирівна