Справа № 357/8210/18
іменем України
13.09.2019 м. Липовець
Суддя Липовецького районного суду Вінницької області Кривенко Д.Т. одержавши та розглянувши заяву АТ КБ «Приватбанк» про повернення судового збору,-
До суду надійшла вищевказана заява від Білоцерківського міськрайонного суду Київської області, за підсудністю.
Ухвалою Липовецького районного суду Вінницької області від 21.02.2019 року по справі № 357/8210/18 було повернуто позовну заяву ПАТ КБ «Приватбанк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості. Позивачем сплачено судовий збір при подачі позову до суду в сумі 1762,00 грн.
Відповідно до ст. 7 Закону України "Про судовий збір" сплачена сума судового збору повертається за клопотанням особи, яка його сплатила за ухвалою суду в разі: зменшення розміру позовних вимог або внесення судового збору в більшому розмірі, ніж встановлено законом; повернення заяви або скарги; відмови у відкритті провадження у справі; залишення заяви або скарги без розгляду (крім випадків, якщо такі заяви або скарги залишені без розгляду у зв'язку з повторним неприбуттям позивача або за його клопотанням); закриття провадження у справі.
При пред'явленні позову позивачем було сплачено судовий збір за ставками визначеними Законом України "Про судовий збір" в розмірі 1762,00 грн., про що додано платіжне доручення, який в заяві про повернення судового збору він просить суд повернути в силу положень ст. 7 вказаного Закону.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 258-261ЦПК України, суддя -
Повернути АТ КБ «Приватбанк» сплачений при подачі позовної заяви судовий збір в сумі 1762,00 грн., відповідно до платіжного доручення виданого АТ «КБ» «ПриватБанк» №PROM8BKTJO від 18.06.2018, м. Дніпро, одержувач: Білоцерків.УДКСУ (Білоцерків Р-Н) 220300, код одержувача 38009832, банк одержувача ГУ ДКСУ у Київській області в м. Київ, код банку: 821018.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя:Д. Т. Кривенко