Постанова від 24.09.2019 по справі 331/4207/19

24.09.2019 Провадження № 3/331/1272/2019

Єдиний унікальний номер 331/4207/19

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

24 вересня 2019 року м. Запоріжжя

Суддя Жовтневого районного суду м. Запоріжжя Пивоварова Ю.О., розглянувши матеріали справи про адміністративне правопорушення у відношенні

ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина України, не працевлаштованого, який проживає за адресою: АДРЕСА_1 ,

щодо притягнення до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 130 КУпАП,-

ВСТАНОВИВ:

В провадження Жовтневого районного суду м. Запоріжжя надійшла справа про адміністративне правопорушення у відношенні ОСОБА_1 за ч. 1 ст. 130 КУпАП для розгляду по суті.

Так, згідно протоколу про адміністративне правопорушення серії ОБ № 209183 від 16.09.2019 року, ОСОБА_1 ймовірно вчинив правопорушення, знаходячись на участку автомобільної дороги Харків-Сімферополь, розташованому біля будинку № 100 по вул. Магістральній у м. Запоріжжі. Також з матеріалів справи вбачається, що останній проживає за адресою: АДРЕСА_1 .

Згідно з положеннями ч. 1 ст. 278 КУпАП орган (посадова особа) при підготовці до розгляду справи про адміністративне правопорушення вирішує, зокрема, чи належить до його компетенції розгляд даної справи.

Відповідно до положень ч.ч. 1, 2 ст. 276 КУпАП України справа про адміністративне правопорушення розглядається за місцем його вчинення. Справи про адміністративні правопорушення, передбачені статтями 80, 81, 121-126, 127-1 - 129, частинами першою, другою, третьою і четвертою статті 130 і статтею 139 (коли правопорушення вчинено водієм) цього Кодексу, можуть також розглядатися за місцем обліку транспортних засобів або за місцем проживання порушників.

Враховуючи те, що відомості про місце реєстрації автомобілю, яким керував ОСОБА_1 , в матеріалах справи відсутні, ані місце проживання особи, яка притягається до відповідальності, ані місце вчинення правопорушення не віднесені, відповідно до адміністративно-територіального розподілу, до території Жовтневого району м. Запоріжжя, справа не підсудна Жовтневому районному суду м. Запоріжжя.

Разом з цим, в протоколі про адміністративне правопорушення зазначено, що розгляд справи відбуватиметься в суді Жовківського району Львівської області.

За таких обставин, суддя вважає за необхідне направити матеріали до Жовківського районного суду Львівської області, в межах територіальної юрисдикції якого проживає особа, яка притягається до адміністративної відповідальності, для розгляду справи по суті.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 276, 278 КУпАП,

ПОСТАНОВИВ:

Справу про адміністративне правопорушення у відношенні ОСОБА_1 щодо притягнення останнього до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 130 КУпАП, направити за підсудністю до Жовківського районного суду Львівської області.

Суддя: Ю.О. Пивоварова

Попередній документ
84503301
Наступний документ
84503303
Інформація про рішення:
№ рішення: 84503302
№ справи: 331/4207/19
Дата рішення: 24.09.2019
Дата публікації: 27.09.2019
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Олександрівський районний суд міста Запоріжжя
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (з 01.01.2019); Адміністративні правопорушення на транспорті, в галузі шляхового господарства і зв’язку; Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Повернуто: рішення набрало законної сили (24.09.2019)
Дата надходження: 19.09.2019
Предмет позову: Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції
Учасники справи:
головуючий суддя:
МІКУЛА ВОЛОДИМИР ЄВГЕНОВИЧ
ПИВОВАРОВА ЮЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА
суддя-доповідач:
МІКУЛА ВОЛОДИМИР ЄВГЕНОВИЧ
ПИВОВАРОВА ЮЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА
особа, яка притягається до адмін. відповідальності:
Михалюк Олег Любомирович