Постанова від 23.09.2019 по справі 734/3117/19

Провадження № 3/734/1224/19 Справа № 734/3117/19

ПОСТАНОВА

іменем України

23 вересня 2019 року смт. Козелець

Суддя Козелецького районного суду Чернігівської області Бузунко О.А., розглянувши матеріали, які надійшли з Козелецького відділення поліції Ніжинського відділу поліції головного управління національної поліції в Чернігівській області, про притягнення до адміністративної відповідальності:

ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП: невідомий, громадянина України, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 ,

за ч. 4 ст. 85 КУпАП -

ВСТАНОВИВ:

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення від 23 червня 2017 року № 000217 про адміністративне правопорушення виходить, що о 03 годині 30 хвилин 23 червня 2017 року ОСОБА_1 разом із ОСОБА_2 грубо порушив правила рибальства, а саме: проводив незаконний лов риби забороненими для любительського та спортивного рибальства знаряддями лову - сітками з жилки в кількості 16 штук. Лов проводився із металевого човна з двигуном «Джонсон-40». При цьому, виловив риби: плоскирка, у кількості 488 шт, плітка, у кількості 51 шт, судак, у кількості 9 шт, щука, у кількості 1 шт, окунь, у кількості 8 шт, краснопірка, у кількості 11 шт, карась, у кількості 11 шт, чехоня, у кількості 4 шт, синець, у кількості 25 шт, загальною вагою 191 кг.

Своїми діями ОСОБА_1 наніс збитки рибному господарству України в розмірі 29 597 грн. 00 коп. Порушив ст. 63 Закону України «Про тваринний світ», п. 3.15 Правил любительського та спортивного рибальства України.

В судове засідання ОСОБА_1 з'явився.

Разом з протоколом до суду від слідчого СВ Козелецького ВП Ніжинського ВП ГУНП України в Чернігівській області лейтенанта поліції Красноталь М.О. надійшла постанова про закриття кримінального провадження від 23 серпня 2019 року № 12017270130000637, відомості про яке внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань 31.08.2017 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 249 КК України.

Відповідно до ч. 2 ст. 9 КУпАП адміністративна відповідальність за правопорушення, передбачені цим Кодексом, настає, якщо ці порушення за своїм характером не тягнуть за собою відповідно до закону кримінальної відповідальності.

Згідно з п. 8 ч. 1 ст. 247 КУпАП провадження у справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю за наявності по тому самому факту щодо особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, постанови компетентного органу (посадової особи) про накладення адміністративного стягнення, або нескасованої постанови про закриття справи про адміністративне правопорушення, а також повідомлення про підозру особі у кримінальному провадженні по даному факту.

23 серпня 2017 року суддею Козелецького районного суду Чернігівської області була винесена постанова про закриття провадження відносно ОСОБА_1 за ч. 4 ст. 85 КУпАП та направлення справи до прокуратури для вирішення питання в порядку ст. 214 КПК України.

Згідно фактичних обставин справи, а також наявності нескасованої постанови Козелецького районного суду Чернігівської області про закриття провадження у справі по тому самому факту щодо ОСОБА_1 , суд приходить до висновку про необхідність закриття провадження на підставі п. 8 ст. 247 КУпАП.

На підставі викладеного, керуючись ст. 253, п. 8 ч. 1 ст. 247 КУпАП, суд

ПОСТАНОВИВ:

Провадження у справі про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч. 4 ст. 85 КУпАП - закрити у зв'язку у зв'язку з наявністю нескасованої постанови про закриття провадження у справі по тому самому факту, щодо особи, яка притягається до адміністративної відповідальності.

Постанова може бути оскарже напротягом 10 днів з дня її винесення і набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги.

Апеляційна скарга подається до Чернігівського апеляційного суду через Козелецький районний суд Чернігівської області.

Суддя Козелецького районного суду

Чернігівської області О.А. Бузунко

Попередній документ
84441696
Наступний документ
84441698
Інформація про рішення:
№ рішення: 84441697
№ справи: 734/3117/19
Дата рішення: 23.09.2019
Дата публікації: 25.09.2019
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Козелецький районний суд Чернігівської області
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (з 01.01.2019); Адміністративні правопорушення у сфері охорони природи, використання природних ресурсів, охорони культурної спадщини; Порушення правил використання об'єктів тваринного світу