Справа № 222/625/16-ц
Провадження 2/222/175/2016
29 квітня 2016 року Суддя Володарського районного суду Донецької області Доценко С.І., при секретарі Болбат Н.І., розглянувши матеріали цивільної справи за позовом:
ОСОБА_1
до
Володарської селищної ради Володарського району Донецької області
про визнання права власності на земельну частку(пай),-
Позивачка ОСОБА_1 звернулась до суду з позовом до Володарської селищної ради Володарського району Донецької області про визнання права власності на земельну частку (пай), яка розташована на землях Володарської селищної ради.
В судовому засіданні встановлено, що для всебічного та об'єктивного розгляду справи, в якості доказів по справі, необхідно витребувати з Володарської державної нотаріальної контори Донецької області спадкову справу після смерті ОСОБА_2 , який помер ІНФОРМАЦІЯ_1 .
Попередній розгляд справи слід відкласти на 17.05.2016 року на 10-30 годину.
Керуючись ст. 137 ЦПК України, суддя,-
Витребувати в якості доказів по справі з Володарської державної нотаріальної контори Донецької області спадкову справу після смерті ОСОБА_2 , який помер ІНФОРМАЦІЯ_1 .
Копію ухвали направити до Володарської державної нотаріальної контори Донецької області.
Попередній розгляд справи відкласти на 17.05.2016 року на 10-30 годину.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя С.І. Доценко