17.09.2019
Справа № 361/6615/19
Провадження № 3/361/3460/19
17 вересня 2019 року м. Бровари
Суддя Броварського міськрайонного суду Київської області Батюк В.В., розглянувши матеріали, що надійшли від начальника Броварського ВП ГУНП в Київській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця Київської області, громадянина України, ідентифікаційний номер НОМЕР_1 , працюючого слюсарем-збірником ТОВ «Сталтех», проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 ,
у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі-КУпАП),-
24 серпня 2019 року близько 15 години 30 хвилин, ОСОБА_2 , перебуваючи поблизу квартири АДРЕСА_2 , голосно виражався нецензурною лайкою при цьому пошкодив двері вищезгаданої квартири, чим порушив громадський порядок та спокій громадян тобто вчинив дрібне хуліганство.
В суді ОСОБА_2 свою вину у вчиненому правопорушенні визнав, пояснив, що допустив правопорушення за обставин, визначених в протоколі про адміністративне правопорушення.
Дослідивши матеріали справи суд приходить до висновку, що вина ОСОБА_2 у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 173 КУпАП, підтверджується його поясненнями, а також сукупністю зібраних у справі доказів.
Відповідно до вимог ст. 40-1 КУпАП стягненню з ОСОБА_2 підлягає судовий збір у розмірі 384 грн. 20 коп., сплата якого передбачена п. 5 ч. 2 ст. 4 Закону України «Про судовий збір».
При призначенні покарання враховуються обставини скоєного правопорушення, дані про особу, яка посередньо характеризується за місцем проживання, його майновий стан, а також обставини, що пом'якшують і обтяжують його відповідальність.
Виходячи з викладеного, керуючись ст.24 п.2, ст.27, ст.40-1, ст.221, ст.283, ст.284, ст.285 КУпАП, а також відповідно до ст.173 КУпАП, -
ОСОБА_1 визнати винним у скоєнні правопорушення, передбаченого ст.173 КУпАП, і піддати його адміністративному стягненню у вигляді штрафу в розмірі 51 (п'ятдесят одну) грн.
Стягнути з ОСОБА_2 судовий збір в розмірі 384 грн. 20 коп.
Постанова може бути оскаржена до Київського апеляційного суду протягом 10 днів з дня винесення шляхом подачі апеляції через Броварський міськрайонний суд Київської області.
Суддя В.В. Батюк