Ухвала від 14.05.2009 по справі 2-425

№ 2-425/09

ОКРЕМА УХВАЛА

14 травня 2009 року Бершадський районний суд

Вінницької області

В складі головуючого Глушка І.В.

при секретарі Бурлаці А.І.

з участю прокурора Комара П.А.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Бершадь цивільну справу за позовом прокурора Бершадського району в інтересах ОСОБА_1 до ПП «Санте», про примусове стягнення належних звільненому працівникові коштів,

ВСТАНОВИВ:

Прокурор Бершадського району в інтересах ОСОБА_1 звернувся в суд з позовом до ПП «Санте» про примусове стягнення належних звільненому працівникові коштів на тій підставі, що ОСОБА_1, який працював вантажником на ПП «Санте» була нарахована заробітна плата в розмірі 2383 грн. 17 коп., яка не була йому виплачена при звільненні з роботи.

Рішенням Бершадського районного суду від 14 травня 2009 року позов прокурора в інтересах ОСОБА_1 задоволений і на його користь стягнуто 2383 грн. 17 коп. заробітної плати.

В ході розгляду даної цивільної справи встановлено, що внаслідок безпідставної невиплати заробітної плати було порушено конституційне право звільненого працівника ОСОБА_1 на своєчасне отримання заробітної плати, тому суд вважає за необхідне постановити окрему ухвалу, в якій наголошує на недопустимість в подальшому вчинення подібних дій та попереджує про кримінальну відповідальність, передбачену ст. 175 КК України за вчинення безпідставної невиплати громадянам заробітної плати більше ніж за один місяць.

Керучись ст. 211 ЦПК України,

УХВАЛИВ:

Звернути увагу адміністрації ПП «Санте», Київська область Тетіївський район с.Денихівка вул.Нова №6, на необхідність виконання умов трудового договору щодо дотримання строків повного розрахунку з працівником при його звільненні.

Не пізніше як у місячний термін з часу отримання даної ухвали повідомити Бершадський районний суд про вжиті заходи.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до через суд першої інстанції шляхом подачі в 5-денний строк з дня проголошення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 10 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.

СУДДЯ:
Попередній документ
8433274
Наступний документ
8433276
Інформація про рішення:
№ рішення: 8433275
№ справи: 2-425
Дата рішення: 14.05.2009
Дата публікації: 29.03.2010
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Бершадський районний суд Вінницької області
Категорія справи:
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено до судового розгляду (01.06.2011)
Дата надходження: 11.04.2011
Предмет позову: про надання додаткового строку для подачі заяви про прийняття
Учасники справи:
головуючий суддя:
ВІВЧАР ГЕОРГІЙ АУРЕЛОВИЧ
суддя-доповідач:
ВІВЧАР ГЕОРГІЙ АУРЕЛОВИЧ
відповідач:
Магальська сільська рада
позивач:
Кукош Руслан Дмитрович