Ухвала від 06.09.2019 по справі 727/9407/19

Справа № 727/9407/19

Провадження № 2/727/1656/19

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

06 вересня 2019 року Суддя Шевченківського районного суду м. Чернівці Слободян Г.М., розглянувши матеріали цивільної справи за позовною заявою ОСОБА_1 (місце проживання: АДРЕСА_1 ) до Першого відділу державної виконавчої служби м.Чернівці Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області ( місце знаходження: 58000 м.Чернівці вул.Руська, 183), треті особи які не заявляють самостійних вимог: Акціонерного товариства «Укрсиббанк» (місце знаходження: 49000 м.Харків проспект Московський, 60, КОД ЄДРПОУ 09807750), ОСОБА_2 (місце проживання: АДРЕСА_2 ) про зобов'язання вчинити дії, -

ВСТАНОВИВ:

Позивач - ОСОБА_1 та в його інтересах представник позивача, адвокат Шеремета І.С. звернулися в суд із позовом до відповідача Першого відділу державної виконавчої служби м.Чернівці Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області, треті особи які не заявляють самостійних вимог: Акціонерного товариства «Укрсиббанк», ОСОБА_2 про зобов'язання вчинити дії.

Відповідно до ст.3 ЦПК України, позивач має право на пред'явлення вказаного вище позову.

Позовна заява за змістом і формою відповідає вимогам ст.ст. 174-177 ЦПК України.

Вказану справу, відповідно до ст.274 ч.3 ЦПК України, враховуючи: ціну позову, значення справи для сторін, обраного позивачем способу захисту, категорію та складність справи, обсяг і характер доказів у справі, кількість сторін та інших учасників справи, слід розглядати за правилами спрощеного провадження.

Перешкоди до відкриття провадження у справі відсутні, а тому по справі слід відкрити провадження в спрощеному порядку з повідомленням (викликом) сторін.

На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 4, 19, 184, 187, 190, 258, 260, 261, 274-279, 353 ЦПК України, суддя, - ПОСТАНОВИВ:

Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити спрощене провадження по справі за позовною заявою ОСОБА_1 до Першого відділу державної виконавчої служби м.Чернівці Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області, треті особи які не заявляють самостійних вимог: Акціонерного товариства «Укрсиббанк», ОСОБА_2 про зобов'язання вчинити дії.

Справу за наведеним позовом розглядати за правилами спрощеного провадження.

Призначити по справі судове засідання на 10.00 год. 23.09.2019 року в приміщенні Шевченківського районного суду м. Чернівці за адресою: м. Чернівці, вул. Кафедральна, 4 (каб.11), з повідомленням (викликом) сторін.

Копію даної ухвали, у відповідності до ст. 190 ЦПК України направити сторонам до відома, із рекомендованим повідомленням, а відповідачу також копію позовної заяви та додані до неї документи.

У відповідності до вимог ст. 191 ЦПК України встановити відповідачу п'ятнадцятиденний строк з дня отримання даної ухвали з додатками, подати відзив на позовну заяву і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову, зміст відзиву має відповідати вимогам ст.178 ч.3 ЦПК України.

Згідно з ст. 178 ч. 4 ЦПК України, одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду, копію відзиву та доданих до нього документів відповідач зобов'язаний надіслати іншим учасникам справи.

Встановити позивачу п'ятиденний строк з дня одержання копії відзиву на позов для подання відповіді на відзив, яка має відповідати вимогам ст. 178 ч.ч.3-5 ЦПК України, копія якої одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.

Встановити відповідачу п'ятиденний строк з дня одержання копії відповіді на відзив для подання заперечення, яке має відповідати вимогам ст. 178 ч.ч.3-5 ЦПК України, копія якого одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.

Сторони можуть отримати інформацію щодо даної справи в мережі Інтернет за веб-адресою сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України - https://court.gov.ua/sud2414.

Ухвала про відкриття провадження у справі з недотримання правил підсудності може бути оскаржена в апеляційному порядку до Чернівецького апеляційного суду у п'ятнадцятиденний строк з дня одержання її копії.

Суддя: Слободян Г.М.

Попередній документ
84176005
Наступний документ
84176007
Інформація про рішення:
№ рішення: 84176006
№ справи: 727/9407/19
Дата рішення: 06.09.2019
Дата публікації: 13.09.2019
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Шевченківський районний суд м. Чернівців
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи про звільнення майна з-під арешту (виключення майна з опису)