Постанова від 09.09.2019 по справі 752/15125/19

Справа № 752/15125/19

Провадження № 3/752/6069/19

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

09.09.2019 року суддя Голосіївського районного суду м. Києва Первушина О.С., розглянувши матеріали, що надійшли від Управління патрульної поліції в місті Києві, про притягнення до адміністративної відповідальності за ст. 130 ч. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина Турецької Республіки, студента Університету «КРОК», проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 , -

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 , 09.07.2019 року приблизно о 04 годині 50 хвилин, керував транспортним засобом "Skoda Fabia", номерний знак НОМЕР_1 , поблизу будинку №4 по вулиці Максимовича в місті Києві, у стані алкогольного сп'яніння, чим порушив вимоги пункту 2.9 а) Правил дорожнього руху України, тобто вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ст. 130 ч. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Огляд на стан сп'яніння за згодою водія ОСОБА_1 проводився із застосуванням приладу "Драгер" №ARHK-0531 у встановленому законом порядку у присутності двох свідків і згідно акту огляду на стан алкогольного сп'яніння з використанням спеціального технічного засобу "Драгер" № №ARHK-0531 та роздруківки самого приладу - вміст алкоголю у його крові становив 1,67 ‰.

ОСОБА_1 тобто особа, відносно якої було складено протокол про адміністративне правопорушення серії ДПР18 №372251 від 09.07.2019 року, в судові засідання не з'явився, однак про час та місце його проведення була повідомлена у встановленому законом порядку, а тому надходжу до висновку про необхідність у відповідності з вимогами ст. 268 Кодексу України про адміністративні правопорушення розгляду даної справи за відсутності особи, відносно якої складено протокол про адміністративне правопорушення серії ДПР18 №372251.

Вивчивши матеріали справи, надходжу до наступних висновків.

Згідно ст. 16 Кодексу України про адміністративні правопорушення іноземці і особи без громадянства, які перебувають на території України, підлягають адміністративній відповідальності на загальних підставах з громадянами України.

Так, вина ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 130 ч. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, стверджується самим протоколом про адміністративне правопорушення серії ДПР18 №372251 від 09.07.2019 року, результатами огляду із застосуванням приладу «Драгер» від 09.07.2019 року, актом огляду на стан алкогольного сп'яніння з використанням спеціальних технічних засобів від 09.07.2019 року, письмовими поясненнями свідків ОСОБА_2 та ОСОБА_3 від 09.07.2019 року, а також відеозаписом із нагрудної камери інспектора патрульної поліції від 09.07.2019 року.

На підставі викладеного надходжу до висновку про те, що ОСОБА_1 , 09.07.2019 року приблизно о 04 годині 50 хвилин, керував транспортним засобом "Skoda Fabia", номерний знак НОМЕР_1 , поблизу будинку №4 по вулиці Максимовича в місті Києві, у стані алкогольного сп'яніння, чим порушив вимоги пункту 2.9 а) Правил дорожнього руху України, тобто вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ст. 130 ч. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а тому, врахувавши дані про особу ОСОБА_1 надходжу до висновку про необхідність притягнення його до адміністративної відповідальності за ст. 130 ч. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення за порушення ним правил дорожнього руху та застосування відносно нього адміністративного стягнення, передбаченого санкцією частини першої статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення - штраф з позбавленням права керування транспортними засобами, яке буде необхідним і достатнім для запобігання вчиненню нових правопорушень як самим правопорушником, так і іншими особами.

На підставі ст. 40-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення з ОСОБА_1 слід стягнути судовий збір у розмірі, встановленому Законом України "Про судовий збір", тобто 0,2 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Керуючись ст. ст. 283, 284 ч. 1 п. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 130 ч. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та застосувати адміністративне стягнення - штраф у розмірі 600 (шістсот) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 10 200 (десять тисяч двісті) гривень з позбавленням права керування транспортними засобами на строк 1 (один) рік.

Стягнути з ОСОБА_1 в дохід держави судовий збір у розмірі 384 (триста вісімдесят чотири) гривні 20 (двадцять) копійок.

Постанова може бути оскаржена до Київського апеляційного суду через Голосіївський районний суд міста Києва протягом десяти днів з дня її винесення.

Суддя О.С. Первушина

Попередній документ
84135506
Наступний документ
84135508
Інформація про рішення:
№ рішення: 84135507
№ справи: 752/15125/19
Дата рішення: 09.09.2019
Дата публікації: 12.09.2019
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Голосіївський районний суд міста Києва
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (з 01.01.2019); Адміністративні правопорушення на транспорті, в галузі шляхового господарства і зв’язку; Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції