Ухвала від 09.09.2019 по справі 120/1456/19-а

УХВАЛА

про повернення апеляційної скарги

Справа № 120/1456/19-а

09 вересня 2019 року

м. Вінниця

Сьомий апеляційний адміністративний суд у складі колегії:

судді-доповідача: Сапальової Т.В.

суддів: Мацького Є.М. Смілянця Е. С.

перевіривши матеріали апеляційної скарги Головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області на рішення Вінницького окружного адміністративного суду від 26 червня 2019 року у справі за адміністративним позовом фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 до Головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області, Державної фіскальної служби України про визнання протиправним та скасування рішення, зобов'язання вчинити дії,

ВСТАНОВИВ:

відповідно до рішення Вінницького окружного адміністративного суду від 26 червня 2019 року позов задоволено.

Не погодившись із судовим рішенням, відповідач оскаржив його в апеляційному порядку.

Сьомий апеляційний адміністративний суд ухвалою від 09 серпня 2019 року залишив апеляційну скаргу Головного Управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області без руху та запропонував скаржнику в строк протягом десяти днів з моменту отримання копії ухвали виконати вимоги цієї ухвали та усунути виявлені недоліки апеляційної скарги.

Ухвалою Сьомого апеляційного адміністративного суду від 21 серпня 2019 року продовжено Головному управлінню Державної фіскальної служби у Вінницькій області строк для усунення недоліків апеляційної скарги на рішення Вінницького окружного адміністративного суду від 26 червня 2019 року.

На виконання вказаної ухвали до Сьомого апеляційного адміністративного суду надійшло клопотання Головного Управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області про продовження строку для усунення недоліків апеляційної скарги у зв'язку з тимчасовим зупиненням Державною казначейською службою України проведення платежів за наданими платіжними дорученнями Головного Управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області.

Ухвалою Сьомого апеляційного адміністративного суду від 09 вересня 2019 року в задоволенні клопотання Головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області про продовження строку для усунення недоліків апеляційної скарги відмовлено.

Отже, станом на 09 вересня 2019 року скаржник не усунув зазначені в ухвалі Сьомого апеляційного адміністративного суду від 09 серпня 2019 року недоліки апеляційної скарги, тому вона підлягає поверненню.

Згідно з ч.2 ст.298 КАС України до апеляційної скарги, яка оформлена з порушенням вимог, встановлених статтею 296 цього Кодексу, застосовуються положення статті 169 цього Кодексу, відповідно до яких апеляційна скарга підлягає поверненню скаржнику.

Керуючись ст.ст.169, 296, 298, 325, 328, 329 КАС України, суд

УХВАЛИВ:

1. Апеляційну скаргу Головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області на рішення Вінницького окружного адміністративного суду від 26 червня 2019 року у справі за адміністративним позовом фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 до Головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області, Державної фіскальної служби України про визнання протиправним та скасування рішення, зобов'язання вчинити дії повернути особі, яка її подала.

2. Копію ухвали про повернення апеляційної скарги разом з апеляційною скаргою та доданими до скарги матеріалами надіслати скаржнику.

3. Копію ухвали про повернення апеляційної скарги надіслати учасникам справи.

Ухвала суду набирає законної сили з моменту її підписання суддями та може бути оскаржена в касаційному порядку згідно зі ст.ст.328, 329 КАС України.

Суддя-доповідач Сапальова Т.В.

Судді Мацький Є.М. Смілянець Е. С.