05.09.2019 Справа №607/19361/18
Суддя Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області ОСОБА_1 , отримавши обвинувальний акт у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12017210180000760 від 30 грудня 2017 року відносно ОСОБА_2 , обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.185 КК України, -
В провадженні Тернопільського міськрайонного суду знаходиться кримінальне провадження за №12017210180000760 від 30 грудня 2017 року відносно ОСОБА_2 , обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.185 КК України.
В процесі розгляду даного кримінального провадження було з'ясовано, що відносно ОСОБА_2 . Вінницьким міським судом винесено вирок, яким останнього визнано винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.185 КК України, який набрав законної сили.
З повідомлення першого заступника начальника ДУ «Київський слідчий ізолятор» ОСОБА_3 №08/19071 від 15.08.2019 року вбачається, що засуджений ОСОБА_2 08.08.2019 р. був направлений до Державної установи «Старобабанівська виправна колонія (№92)» (с. Старі Бабани Уманського району Черкаської області, 20330).
Суд, оглянувши обвинувальний акт з додатками, дійшов до таких висновків.
Згідно п.12 ч.1 ст. 537 КПК України під час виконання вироків суд, визначений частиною другою статті 539 КПК України має право вирішувати такі питання, зокрема, про тимчасове залишення засудженого у слідчому ізоляторі або переведення засудженого з арештного дому, виправного центру, дисциплінарного батальйону або колонії до слідчого ізолятора для проведення відповідних процесуальних дій під час досудового розслідування кримінальних правопорушень, вчинених іншою особою або цією самою особою, за які вона не була засуджена, чи у зв'язку з розглядом справи в суді.
Відповідно до ч.3 ст. 135 КПК України особа, що перебуває під вартою, викликається через адміністрацію місця ув'язнення.
Враховуючи вищевикладене, перевіривши матеріали кримінального провадження, беручи до уваги те, що ОСОБА_2 на даний час перебуває у Державній установі «Старобабанівська виправна колонія (№92)», а також те, що участь обвинуваченого ОСОБА_2 у даному кримінальному провадженні є обов'язковою, суд вважає за необхідне етапувати обвинуваченого із Державної установи «Старобабанівська виправна колонія (№92)» у Чортківську УВП №26, тимчасово залишивши ОСОБА_2 в Чортківській УВП № 26 з метою подальшого його етапування до Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області для розгляду кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12017210180000760 від 30 грудня 2017 року відносно ОСОБА_2 , обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.185 КК України.
Керуючись ст.ст. 369, 371-372, п. 12 ч. 1 ст. 537, ч. 2 ст. 539 КПК України, суд,
Етапувати обвинуваченого ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 із Державної установи «Старобабанівська виправна колонія (№92)» у Чортківську установу виконання покарань Управління ДПтС України в Тернопільській області (№ 26), залишивши обвинуваченого ОСОБА_2 у Чортківській УВП №26 до розгляду кримінального провадження за №12017210180000760 від 30 грудня 2017 року відносно ОСОБА_2 , обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.185 КК України, в суді.
Видати та відконвоювати обвинуваченого ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , в судове засідання в приміщення Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області на 14 год. 00 хв. 26 вересня 2019 року.
Копію ухвали надіслати учасникам кримінального провадження та направити начальнику Державної установи «Старобабанівська виправна колонія (№92)» та начальнику Чортківської установи виконання покарань Управління ДПтС України в Тернопільській області (№ 26) - для відому та виконання.
Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана протягом семи днів з дня її оголошення до Тернопільського апеляційного суду через Тернопільський міськрайонний суд.
Головуючий суддяОСОБА_1