Ухвала від 04.09.2019 по справі 520/4051/19

УХВАЛА

04 вересня 2019 р.Справа № 520/4051/19

Другий апеляційний адміністративний суд у складі:

судді-доповідача Калиновського В.А., суддів: Бегунца А.О. , Кононенко З.О. ,

розглянувши питання відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю "КОМПАНІЯ МІРМЕКС" на рішення Харківського окружного адміністративного суду від 12.07.2019 по справі № 520/4051/19

за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "КОМПАНІЯ МІРМЕКС"

до Харківської митниці Державної фіскальної служби

про скасування рішення та картки відмови,

ВСТАНОВИВ:

Рішенням Харківського окружного адміністративного суду від 12.07.2019 відмовлено у задоволенні позову Товариства з обмеженою відповідальністю "КОМПАНІЯ МІРМЕКС" до Харківської митниці Державної фіскальної служби про скасування рішення та картки відмови .

На зазначене рішення Товариством з обмеженою відповідальністю "КОМПАНІЯ МІРМЕКС" подано апеляційну скаргу.

Апеляційна скарга за формою та змістом відповідає вимогам ст. 296 Кодексу адміністративного судочинства України (далі по тексту - КАС України), подана з дотриманням порядку, визначеного ст. 297 КАС України, і строків апеляційного оскарження, передбачених ст. 295 КАС України.

Підстав для відмови у відкритті апеляційного провадження, залишення апеляційної скарги без руху або її повернення не встановлено.

З огляду на викладене, колегія суддів вважає, що наявні підстави для відкриття апеляційного провадження та підготовки справи до апеляційного розгляду в порядку, встановленому ст. 306 КАС України.

Керуючись ст.ст. 293, 295-297, 300 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-

УХВАЛИВ:

Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю "КОМПАНІЯ МІРМЕКС" на рішення Харківського окружного адміністративного суду від 12.07.2019 по справі № 520/4051/19 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "КОМПАНІЯ МІРМЕКС" до Харківської митниці Державної фіскальної служби про скасування рішення та картки відмови.

Встановити учасникам справи строк для подання відзиву на апеляційну скаргу разом з доказами надсилання (надання) копій відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи протягом 5 днів з дати вручення копії цієї ухвали.

Надіслати учасникам справи копії апеляційної скарги та доданих до неї матеріалів разом з ухвалою про відкриття апеляційного провадження у справі.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя-доповідач (підпис)В.А. Калиновський

Судді(підпис) (підпис)А.О. Бегунц З.О. Кононенко

Попередній документ
84011850
Наступний документ
84011852
Інформація про рішення:
№ рішення: 84011851
№ справи: 520/4051/19
Дата рішення: 04.09.2019
Дата публікації: 05.09.2019
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Другий апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи з приводу реалізації державної політики у сфері економіки та публічної фінансової політики, зокрема щодо; митної справи (крім охорони прав на об’єкти інтелектуальної власності); зовнішньоекономічної діяльності; спеціальних заходів щодо демпінгового та іншого імпорту, у тому числі щодо; визначення митної вартості товару
Розклад засідань:
24.01.2026 10:37 Касаційний адміністративний суд
17.02.2022 00:00 Касаційний адміністративний суд
Учасники справи:
головуючий суддя:
Юрченко В.П.
суддя-доповідач:
Юрченко В.П.
відповідач (боржник):
Слобожанська митниця Державної фіскальної служби
позивач (заявник):
Товариство з обмеженою відповідальністю "КОМПАНІЯ МІРМЕКС"
представник позивача:
Адвокат Єрьоменко Андрій Володимирович
суддя-учасник колегії:
ВАСИЛЬЄВА І А
ПАСІЧНИК С С
управління протидії митним правопорушенням та мв харківської мит:
Товариство з обмеженою відповідальністю "КОМПАНІЯ МІРМЕКС"