Дунаєвецький районний суд Хмельницької області
Справа № 674/1262/19
Провадження № 3/674/480/19
22 серпня 2019 року м.Дунаївці
Суддя Дунаєвецького районного суду Хмельницької області Шклярук В.М., розглянувши матеріали Дунаєвецького ВП ГУНП в Хмельницькій області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1 ,
ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянки України, мешканки АДРЕСА_1 , не працюючої,
за ст.51 Кодексу України про адміністративні правопорушення
ОСОБА_1 20 липня 2019 року о 15 год., перебуваючи в яблуневому саду поблизу с.Лошківці Дунаєвецького району Хмельницької області, який належить ОСОБА_2 , викрала десять мішків яблук сорту "Антонівка" вагою 171 кг, за ціною 1 грн/кг, на загальну суму 174 грн., чим вчинила адміністративне правопорушення, передбачене за ст.51 КУпАП.
В судовому засіданні ОСОБА_1 винуватість визнала повністю, у скоєному щиро розкаялась.
Дослідивши обставини справи, суддя вважає, що дії ОСОБА_1 правильно кваліфіковано за ст.51 КУпАП, та її вина підтверджується: протоколом про адміністративне правопорушення серії АПР18 587192 від 26.07.2019 року, протоколом огляду місця події, протоколом прийняття заяви, письмовими поясненнями порушниці, свідків, рапортом працівника поліції та фототаблицями.
Відповідно до ч.1 ст.9 КУпАП адміністративним правопорушенням (проступком) визнається протиправна, винна (умисна або необережна) дія чи бездіяльність, яка посягає на громадський порядок, власність, права і свободи громадян, на встановлений порядок управління і за яку законом передбачено адміністративну відповідальність.
При цьому, суд враховує характер вчиненого правопорушення, та обставини його вчинення, особу правопорушника, ступінь вини, обставини, що пом'якшують та обтяжують відповідальність.
Зокрема суд враховує, що ОСОБА_1 вину визнала повністю, до адміністративної відповідальності притягується вперше, її діями не заподіяно значної шкоди, завдані збитки відшкодувала, крім того має на утриманні семеро неповнолітніх дітей.
За таких обставин приходжу до висновку про малозначність вчиненого ОСОБА_1 діяння, що дає підстави звільнити її від адміністративної відповідальності за вчинення правопорушення, передбаченого ст.51 КУпАП, і обмежитись усним зауваженням.
Керуючись ст.ст. 22, 51, 283, 284, 294 КУпАП,-
Визнати ОСОБА_1 винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст.51 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
ОСОБА_1 звільнити від адміністративної відповідальності за вчинення правопорушення, передбаченого ст.51 Кодексу України про адміністративні правопорушення в зв'язку із малозначністю вчиненого правопорушення і обмежитись усним зауваженням, а провадження у справі - закрити.
Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до Хмельницького апеляційного суду через Дунаєвецький районний суд Хмельницької області в десятиденний строк з дня винесення постанови.
Суддя:/підпис/
Згідно з оригіналом:
Голова Дунаєвецького районного суду В. М. Шклярук