Ухвала від 19.08.2019 по справі 442/37/16-ц

УХВАЛА

19 серпня 2019 року

м. Київ

справа № 442/37/16-ц

провадження № 61-15303ск19

Верховний Суд у складі судді Другої судової палати Касаційного цивільного суду Бурлакова С. Ю.,

розглянув касаційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю «Чагарі» на ухвалу Львівського апеляційного суду від 23 липня 2019 року в справі за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «Чагарі» до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , приватного нотаріуса Дрогобицького районного нотаріального округу Львівської області Монастирської Мирослави Мирославівни, приватного нотаріуса Дрогобицького районного нотаріального округу Львівської області Білоган Ірини Мирославівни про визнання недійсними договору купівлі-продажу та договору іпотеки,

ВСТАНОВИВ:

09 серпня 2019 року товариство з обмеженою відповідальністю «Чагарі» (далі - ТОВ «Чагарі») надіслало засобами поштового зв'язку до Верховного Суду касаційну скаргу на ухвалу Львівського апеляційного суду від 23 липня 2019 року.

В касаційній скарзі ТОВ «Чагарі» просить суд касаційної інстанції оскаржувану ухвалу апеляційного суду скасувати і справу направити до суду апеляційної інстанції для вирішення питання про відкриття апеляційного провадження.

Відповідно до протоколу автоматизованого розподілу справ між суддями від 15 серпня 2019 року для розгляду справи визначено суддю-доповідача Бурлакова С. Ю.

Подана касаційна скарга не може бути прийнята касаційним судом до розгляду та вирішено питання про відкриття касаційного провадження, оскільки у порушення вимог пункту третього частини четвертої статті 392 ЦПК України до касаційної скарги не додано документ, що підтверджує сплату судового збору у встановлених порядку і розмірі.

Відповідно до Закону України «Про судовий збір» (в редакції, чинній станом на дату подання касаційної скарги) ставка судового збору за подання юридичною особою касаційної скарги на ухвалу суду становить 1 розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб станом на 01 січня 2019 року становить 1 921 грн.

Отже, ТОВ «Чагарі» за подання касаційної скарги на ухвалу Львівського апеляційного суду від 23 липня 2019 року необхідно сплатити 1 921 грн судового збору.

Судовий збір за подання касаційної скарги до Верховного Суду має бути перераховано або внесено до УК у Печерському районі м. Києва, код ЄДРПОУ: 38004897, банк отримувача: Казначейство України (ЕАП), МФО: 899998, рахунок отримувача: 31219207026007, ККДБ: 22030102.

Порядок сплати судового збору визначено статтею 6 Закону України «Про судовий збір». На підтвердження сплати судового збору необхідно суду надати документ, що підтверджує його сплату.

Відповідно до вимог частини другої статті 393 ЦПК України у разі, якщо касаційна скарга оформлена з порушенням вимог, встановлених статтею 392 цього Кодексу, застосовуються положення статті 185 цього Кодексу, про що суддею постановляється відповідна ухвала. За змістом частини першої статті 185 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог цього Кодексу щодо форми і змісту, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.

Отже, касаційну скаргу ТОВ « Чагарі» необхідно залишити без руху з наданням йому можливості усунути вищевказані недоліки.

На підставі наведеного, керуючись статтями 185, 392, 393 ЦПК України,

УХВАЛИВ:

Залишити без руху касаційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю «Чагарі» на ухвалу Львівського апеляційного суду від 23 липня 2019 року, та надати для усунення зазначених вище недоліків строк до 19 вересня 2019 року, але який не може перевищувати десяти днів з дня вручення цієї ухвали.

У разі невиконання у встановлений строк вимог цієї ухвали касаційна скарга вважатиметься неподаною та буде повернута.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання і оскарженню не підлягає.

Суддя С. Ю. Бурлаков

Попередній документ
83721643
Наступний документ
83721645
Інформація про рішення:
№ рішення: 83721644
№ справи: 442/37/16-ц
Дата рішення: 19.08.2019
Дата публікації: 20.08.2019
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Касаційний цивільний суд Верховного Суду
Категорія справи:
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: (16.12.2019)
Результат розгляду: Передано для відправки до Дрогобицького міськрайонного суду Льві
Дата надходження: 18.09.2019
Предмет позову: про визнання договору купівлі - продажу недійсним та про визнання договору іпотеки недійсним