ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua
м. Київ
15.08.2019Справа № 910/7914/19
Суддя Плотницька Н.Б., розглянувши матеріали справи
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Креатор компані"
до Товариства з обмеженою відповідальністю "Фабер Інтернешенел"
про стягнення 178 150 грн 15 коп.
Представники сторін: не викликались,
18.06.2019 до Господарського суду міста Києва надійшла позовна заява Товариства з обмеженою відповідальністю "Креатор компані" з вимогами до Товариства з обмеженою відповідальністю "Фабер Інтернешенел" про стягнення 178 150 грн 15 коп. заборгованості за договором субпідряду на виконання будівельно-монтажних робіт від 18.10.2017 № KDL1-1810/004, в тому числі: 123 423 грн 29 коп. основного боргу, 34 373 грн 13 коп. пені, 617 грн 12 коп. штрафу, 4 258 грн 79 коп. 3 % річних та 15 477 грн 82 коп. інфляційних втрат.
Свої позовні вимоги позивач обґрунтовує тим, що відповідач в порушення норм чинного законодавства України та укладеного сторонами договору субпідряду на виконання будівельно-монтажних робіт від 18.10.2017 № KDL1-1810/004 неналежним чином виконав взяті на себе зобов'язання з оплати виконаних робіт, у зв'язку з чим в останнього виникла заборгованість у розмірі 123 423 грн 29 коп. Крім того, у зв'язку з неналежним виконанням зобов'язань позивачем нараховано 34 373 грн 13 коп. пені, 617 грн 12 коп. штрафу, 4 258 грн 79 коп. 3 % річних та 15 477 грн 82 коп. інфляційних втрат.
Ухвалою Господарського суду міста Києва від 21.06.2019 відкрито провадження у справі № 910/7914/19, розгляд справи постановлено здійснювати в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) учасників справи за наявними у справі матеріалами.
08.07.2019 до відділу діловодства Господарського суду міста Києва від відповідача надійшло клопотання про затвердження мирової угоди між сторонами.
25.07.2019 до відділу діловодства Господарського суду міста Києві від відповідача надійшло клопотання про долучення документів до матеріалів справи на виконання вимог ухвали суду.
Дослідивши наявні в матеріалах справи докази, перевіривши повноваження представників сторін на вчинення зазначеної дії, а також те, що вказана дія не суперечить законодавству та не порушує прав і охоронюваних законом інтересів інших осіб, суд вважає за можливе затвердити дану мирову угоду.
Відповідно до норм частин 1, 2, 3 статті 192 Господарського процесуального кодексу України мирова угода укладається сторонами з метою врегулювання спору на підставі взаємних поступок і має стосуватися лише прав та обов'язків сторін. У мировій угоді сторони можуть вийти за межі предмета спору за умови, якщо мирова угода не порушує прав чи охоронюваних законом інтересів третіх осіб. Сторони можуть укласти мирову угоду і повідомити про це суд, зробивши спільну письмову заяву, на будь-якій стадії судового процесу. До ухвалення судового рішення у зв'язку з укладенням сторонами мирової угоди суд роз'яснює сторонам наслідки такого рішення, перевіряє, чи не обмежені представники сторін вчинити відповідні дії.
Згідно з частиною 4 статті 192 Господарського процесуального кодексу України укладена сторонами мирова угода затверджується ухвалою суду, в резолютивній частині якої зазначаються умови угоди. Затверджуючи мирову угоду, суд цією самою ухвалою одночасно закриває провадження у справі.
Нормами пункту 7 частини 1 статті 231 Господарського процесуального кодексу України встановлено, що господарський суд закриває провадження у справі, якщо сторони уклали мирову угоду і вона затверджена судом.
Відповідно до частини 3 статті 231 Господарського процесуального кодексу України у разі закриття провадження у справі повторне звернення до суду із спору між тими самим сторонами, про той самий предмет і з тих самих підстав не допускається.
Згідно з частиною 2 статті 193 Господарського процесуального кодексу України ухвала про затвердження мирової угоди є виконавчим документом та має відповідати вимогам до виконавчого документа, встановленим Законом України "Про виконавче провадження".
Керуючись частинами 1-4 статті 192, частиною 2 статті 193, пунктом 7 частини 1, частиною 3 статті 231, статтею 234 Господарського процесуального кодексу України, суд, -
1. Затвердити мирову угоду сторін від 08.07.2019 укладену між Товариством з обмеженою відповідальністю "КРЕАТОР КОМПАНІ" та Товариством з обмеженою відповідальністю "ФАБЕР ІНТЕРНЕШЕНЕЛ" за договором субпідряду на виконання будівельно-монтажних робіт № KDL 1-1810/004 від 26.10.2017 у справі № 910/7914/19 наступного змісту:
«МИРОВА УГОДА СТОРІН
м. Київ « 08» липня 2019 р.
Ми, Товариство з обмеженою відповідальністю «КРЕАТОР КОМПАНІ» в особі директора Жуков М.Л., який діє на підставі Статуту, надалі іменується «Позивач», з однієї сторони, та
Товариство з обмеженою відповідальністю «ФАБЕР ІНТЕРНЕШЕНЕЛ» в особі директора Сокура С.М., який діє на підставі Статуту, надалі іменується «Відповідач», з другої сторони, та керуючись ст. 78 ГПК України, уклали цю Мирову угоду сторін у справі № 910/7914/19, що розглядається Господарським судом м.Києва за позовом ТОВ «КРЕАТОР КОМПАНІ» до ТОВ «ФАБЕР ІНТЕРНЕШЕНЕЛ» про стягнення боргу, про наступне:
1. Відповідач визнає, що на момент укладення Мирової угоди сторін заборгованість Відповідача на користь Позивача складає 123 423,29грн. (сто двадцять три тисячі чотириста двадцять три грн. 29 коп.). Вказана заборгованість виникла на підставі Договору субпідряду на виконання будівельно-монтажних робіт № KDL 1-1810/004 від 26.10.2017р.
2. Відповідач також визнає забов'язання з повернення Позивачу сплаченого судового збору в розмірі 2 672,25грн. (дві тисячі шістсот сімдесят дві грн. 25 коп.).
3. Позивач відмовляється від усіх інших позовних вимог по зазначеній справі.
4. Сплата заборгованості вказаної в п.1 даної Мирової угоди сторін здійснюється відповідачем до 15 серпня 2019 року включно.
5. Відповідач має право достроково погасити заборгованість, що вказана в п.1 даної Мирової угоди сторін.
6. Суму грощових коштів вказану в п. 1 та 2 цієї Мирової угоди сторін, Відповідач перераховує на розрахунковий рахунок позивача № НОМЕР_1 в ПАТ «УКРСИББАНК» м.Київ, МФО 351005, або на інші реквізити, повідомлені Позивачем Відповідачу шляхом надсилання відповідної письмової заяви.
7. Позивач та Відповідач підписуючи дану Мирову угоду сторін, заявляють про те, що в процесі її укладення діяли в межах наданих повноважень, на підставі вільного волевиявлення без порушення прав та інтересів третіх осіб. Наслідки затвердження судом Мирової угоди сторін і припинення у зв'язку з цим провадження у справі № 910/7914/19, що розглядається Господарським судом м. Києва сторонам відомі та зрозумілі.
8. Після погашення Відповідачем заборгованості, що вказана в п.1 даної Мирової угоди сторін, Позивач не матиме до Відповідача жодних претензій по правовідносинах, що виникли на підставі Договору субпідряду на виконання будівельно-монтажних робіт KDL 1-1810/004 від 26 жовтня 2017р.
9. Дана Мирова угода сторін набирає чинності з моменту винесення відповідної ухвали Господарським судом м. Києва про її затвердження та про припинення провадження по даній справі.
10. Дана Мирова угода сторін складена в трьох оригінальних екземплярах, що мають однакову юридичну силу, по одному для Сторін та один для Господарського суду м. Києва для приєднання матеріалів судової справи № 910/7914/19.
11. РЕКВІЗИТИ ТА ПІДПИСИ СТОРІН:
ТОВ «КРЕАТОР КОМПАНІ» ТОВ «ФАБЕР ІНТЕРНЕШЕНЕЛ»
код ЄДРПОУ 41258800 код ЄДРПОУ 32913368
вул. В. Чайки, б. 16, с. Чайки, Києво- вул. Ольгинська, б. 6, оф.35
Святошинський р-н, Київська обл., 08130 м. Київ, 01001, Україна
п/р НОМЕР_1 в ПАТ п/р № НОМЕР_2 у АТ «УкрСиббанк
«УКРСИББАНК» м.Київ, МФО 351005
МФО 351005 ІПН 329133626592
ІПН 412588010139 Свідоцтво платника ПДВ: №
1626594509657
Підпис:______________ Жуков М.Л . Підпис:_______________ Сокур С.О .
Посада: Директор Посада: Директор»
2. Провадження у справі № 910/7914/19 закрити.
3. Дана ухвала у відповідності до пункту 2 частини 1 статті 3 Закону України "Про виконавче провадження" є виконавчим документом та набирає чинності з дати її винесення 15.08.2019. Строк пред'явлення даної ухвали до виконання до 15.08.2022.
4. Стягувачем за даною ухвалою є Товариство з обмеженою відповідальністю «КРЕАТОР КОМПАНІ» (08130, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Чайки, вул. В. Чайки, б. 16, код за ЄДРПОУ 41258800).
5. Боржником за даною ухвалою є Товариство з обмеженою відповідальністю «ФАБЕР ІНТЕРНЕШЕНЕЛ» (01001, м. Київ, вул. Ольгинська, б. 6, оф. 35, код за ЄДРПОУ 32913368).
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та може бути оскаржена у встановленому законом порядку.
Відповідно до частини першої статті 256 Господарського процесуального кодексу України апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів, а на ухвалу суду - протягом десяти днів з дня його (її) проголошення.
Суддя Н.Б.Плотницька