Справа № 473/3463/19
Номер провадження 1-в/473/239/2019
про проведення судового засідання в режимі відеоконференції
"15" серпня 2019 р. місто Вознесенськ
Суддя Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області ОСОБА_1 , розглянувши подання начальника Державної установи «Вознесенська виправна колонія (№72)» про застосування заходу стягнення в виді переведення засудженого ОСОБА_2 , з дільниці ресоціалізації до приміщення камерного типу строком на один мясяць, згідно ст.132 КВК України, -
До суду надійшло подання начальника Державної установи «Вознесенська виправна колонія (№72)» про застосування заходу стягнення в виді переведення засудженого ОСОБА_2 з дільниці ресоціалізації до приміщення камерного типу строком на один мясяць, згідно ст.132 КВК України.
У відповідності з п.п. 1, 4 ч.1 ст.336 КПК України, судове провадження може здійснюватися у режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення, у тому числі яке знаходиться поза межами приміщення суду /дистанційне судове провадження/, у разі неможливості безпосередньої участі учасника кримінального провадження в судовому провадженні для забезпечення оперативності судового провадження.
Відповідно до ч.2 ст.336 КПК України, суд ухвалює рішення про здійснення дистанційного судового провадження за власною ініціативою або за клопотанням сторони чи інших учасників кримінального провадження.
Оскільки засуджений ОСОБА_2 відбуває покарання в Державній установі «Вознесенська виправна колонія (№72)», з метою забезпечення оперативності судового провадження, керуючись ст.ст. 336, 537, 539 КПК України, -
Призначити до розгляду подання начальника Державної установи «Вознесенська виправна колонія (№72)» про застосування заходу стягнення в виді переведення засудженого ОСОБА_2 , з дільниці ресоціалізації до приміщення камерного типу строком на один мясяць, згідно ст.132 КВК України об 11 годині 00 хвилин - 15 серпня 2019 року.
Про розгляд подання повідомити прокурора Вознесенської місцевої прокуратури Миколаївської області, начальника Державної установи «Вознесенська виправна колонія (№72)», засудженого ОСОБА_2 .
Розгляд подання проводити в судовому засіданні за допомогою відеоконференції під час трансляції з Державної установи «Вознесенська виправна колонія (№72)».
Здійснити допит засудженого ОСОБА_2 в режимі відеоконференції під час трансляції з Державної установи «Вознесенська виправна колонія (№72)» за адресою: Миколаївська область, місто Вознесенськ, вулиця Київська №300.
Зобов'язати Державну установу «Вознесенська виправна колонія (№72)» забезпечити участь засудженого ОСОБА_2 , який відбуває покарання в Державній установі «Вознесенська виправна колонія (№72)» за адресою: Миколаївська область, місто Вознесенськ, вулиця Київська №300, в судовому засіданні 15 серпня 2019 року об 11 годині 00 хвилин.
Зобов'язати Державну установу «Вознесенська виправна колонія (№72)» вручити засудженому ОСОБА_2 пам'ятку про процесуальні права та обов'язки.
Зобов'язати Державну установу «Вознесенська виправна колонія (№72)» забезпечити працездатність апаратного комплексу для відеоконференцзв'язку з Вознесенським міськрайонним судом Миколаївської області.
Хід і результати процесуальних дій, проведених у режимі відеоконференції, фіксувати за допомогою технічних засобів відеозапису.
Зобов'язати Державну установу «Вознесенська виправна колонія (№72)» надати до Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області до 11 години 00 хвилин 15 серпня 2019 року особову справу засудженого ОСОБА_2 .
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя ОСОБА_1