07 серпня 2019 р. Справа № 759/3181/17 провадження № 1-в/632/209/19
07 серпня 2019 року Первомайський міськрайонний суд Харківської області у складі: головуючого - судді ОСОБА_1 , за участю секретаря ОСОБА_2 , прокурора ОСОБА_3 , розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Первомайський подання про умовно - дострокове звільнення засудженого ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м.Київ, українця, громадянина України, не працюючого, не одруженого, що має повну загальну середню освіту, до засудження мешкав за адресою: АДРЕСА_1 , раніше судимого: 30.11.2016 Дарницьким районним судом м. Києва за ч.1 ст. 309 КК України до покарання у виді 850 гривень штрафу; ухвалою Дарницького районного суду м. Києва від 14.07.2017 покарання у виді штрафу замінено на 50 годин громадських робіт; засудженого 26.12.2017 Святошинським районним судом м. Києва за ч.2 ст. 309 КК України до 2 років позбавлення волі, вирок Дарницького районного суду м. Києва від 30.11.2016 виконується самостійно, -
До Первомайського міськрайонного суду Харківської області надійшло подання адміністрації ДУ «Первомайська ВК (№117)», погоджене зі спостережною комісією при Первомайській районній державній адміністрації Харківської області, де ставиться питання про умовно - дострокове звільнення засудженого ОСОБА_4 , оскільки останній зарекомендував себе з позитивної сторони та довів своє виправлення і перевиховання. Подання в судовому засіданні підтримав представник установи.
Засуджений ОСОБА_4 надав суду письмову заяву, де просить розглянути подання у його відсутність, що не перешкоджає проведенню судового розгляду.
Суд, дослідивши матеріали особової справи, подання, думку прокурора, який підтримав подання, дійшов наступного висновку.
Засуджений ОСОБА_4 відбуває покарання в ДУ «Первомайська ВК (№117)» за вироком
Святошинським районним судом м. Києва від 26.12.2017 за ч.2 ст. 309 КК України у виді 2 років позбавлення волі.
Початок строку покарання - 26.12.2017.
Кінець строку покарання - 26.12.2019.
Засуджений відбуває покарання в ДУ «Первомайська ВК (№117)» з 12.09.2018. На час розгляду подання відбув частини призначеного строку покарання.
За час відбування покарання у місцях позбавлення волі характеризується позитивно, стягнень не має, тричі заохочувався адміністрацією установи за сумлінну поведінку та ставлення до праці.
Засуджений усвідомив тяжкість скоєного злочину, в скоєному розкаюється. Суд находить, що засуджений довів своє виправлення і перевиховання сумлінною поведінкою та ставленням до праці та вважає можливим його умовно-достроково звільнити від призначеного покарання.
Керуючись ст. 81 КК України, ст. 539 КПК України суд, -
Подання адміністрації ДУ «Первомайська ВК (№117)» та спостережної комісії при Первомайській районній державній адміністрації Харківської області - задовольнити.
ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , умовно - достроково звільнити від відбування покарання, призначеного йому вироком Святошинського районного суду м. Києва від 26.12.2017, на строк - 04 місяці 19 днів.
Ухвала суду може бути оскаржена протягом семи днів з дня її проголошення через Первомайський міськрайонний суд Харківської області.
Суддя:ОСОБА_1