Справа № 648/1184/19
Провадження № 2/648/539/19
05 серпня 2019 року Білозерський районний суд Херсонської області
в складі: головуючої судді Сокирко Л.М.,
секретаря судових засідань Онофрійчук Л.О.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт. Білозерка Херсонської області в залі судових засідань № 2 Білозерського районного суду Херсонської області з власної ініціативи питання про виправленняописки в рішенні Білозерського районного суду Херсонської області від 2 липня 2019 року по справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,
Рішенням Білозерського районного суду Херсонської області від 2 липня 2019 року позовні вимоги ОСОБА_1 задоволено, шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2 , зареєстрований 3 липня 2017 року виконавчим комітетом Микільської сільської ради Білозерського району Херсонської області за актовим записом № 05 - розірвано.
Однак при ухвалені вказаного рішення було допущено описку, а саме у вступній та резолютивній частинах рішення суд неправильно зазначив прізвище позивачки та відповідача, а саме зазначив прізвище останніх « ОСОБА_3 », замість « ОСОБА_4 ».
Сторони в судове засідання не прибули, хоча про час та місце розгляду справи були повідомлені належним чином, про причини неявки суд не повідомили.
Неявка учасників справи в судове засідання не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
Відповідно до ч. ч. 1, 2 ст. 269 ЦПК України, суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
Суд, дослідивши матеріали справи, приходить до висновку про виправлення описки в рішенні суду від 2 липня 2019 року виходячи з такого.
Згідно свідоцтва про шлюб (серія НОМЕР_1 ), виданого 3 липня 2017 року, про що виконавчим комітетом Микільської сільської ради Білозерського району Херсонської області зроблено запис № 05, прізвище, ім'я та по батькові відповідача зазначене - « ОСОБА_2 » та позивачки - « ОСОБА_5 », після державної реєстрації шлюбу прізвище останньої зазначене - « ОСОБА_4 ».
Згідно паспорта громадянина України (№ НОМЕР_2 виданого 11 липня 2017 року) прізвище, ім'я та по батькові позивачки зазначене ОСОБА_1 .
Враховуючи, що неправильне написання прізвища позивачки та відповідача у судовому рішенні є опискою, то вона підлягає виправленню.
Керуючись статтями 260, 269 ЦПК України, суд
Виправити описку у рішенні Білозерського районного суду Херсонської області від 2 липня 2019 року, ухваленому по цивільній справі № 648/1184/19 провадження № 2/648/539/19 за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, вказавши правильне прізвище позивачки та відповідача « ОСОБА_4 » замість " ОСОБА_3 ".
Ухвала може бути оскаржена учасниками процесу протягом 15 днів до Херсонського апеляційного суду, з урахуванням Перехідних Положень ЦПК України, а особами, які не були присутні в судовому засіданні в той же строк і в тому ж порядку, з моменту отримання ними копії ухвали.
Суддя: Сокирко Л.М.