Ухвала від 02.08.2019 по справі 276/1253/19

УКРАЇНА

Житомирський апеляційний суд

Справа №276/1253/19

Категорія ст. 34 КПК України Доповідач ОСОБА_1

УХВАЛА

02 серпня 2019 року Житомирський апеляційний суд

в складі: головуючого ОСОБА_1 ,

суддів: ОСОБА_2 , ОСОБА_3 ,

з участю секретаря ОСОБА_4 ,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Житомирі клопотання слідчого СВ Хорошівського ВП Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області лейтенанта поліції ОСОБА_5 щодо вирішення питання про направлення матеріалів провадження за клопотанням слідчого СВ Хорошівського ВП Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області про доручення проведення експертизи у рамках кримінального провадження №12019060140000263 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.121 КК України, для розгляду до іншого суду, -

встановив:

30 липня 2019 року на адресу Житомирського апеляційного суду із Володарсько-Волинського районного суду Житомирської області надійшли матеріали провадження за клопотанням слідчого СВ Хорошівського ВП Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області про доручення проведення експертизи у рамках кримінального провадження №12019060140000263 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.121 КК України з клопотанням слідчого СВ Хорошівського ВП Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області лейтенанта поліції ОСОБА_5 про направлення даних матеріалів провадження для розгляду до іншого суду.

В обґрунтування клопотання слідчий послався на те, що станом на 29.07.2019 року утворити склад суду для розгляду даних матеріалів провадження Володарсько-Волинським районним судом не можливо, оскільки не вистачає потрібної кількості суддів.

В судове засідання апеляційного суду сторони кримінального провадження не з'явилися.

Заслухавши доповідача, перевіривши матеріали провадження, колегія суддів вважає, що клопотання підлягає задоволенню виходячи з наступного.

Відповідно до вимог п.2 ч.1 ст. 34 КПК України, якщо неможливо утворити новий склад суду для судового розгляду кримінального провадження, воно передається на розгляд іншого суду.

Згідно ч.2 ст.34 КПК України питання про направлення кримінального провадження з одного суду до іншого в межах юрисдикції одного суду апеляційної інстанції вирішується колегією суддів відповідного суду апеляційної інстанції.

В клопотанні зазначено, що станом на 29.07.2019 року утворити склад суду для розгляду даних матеріалів провадження Володарсько-Волинським районним судом не можливо, оскільки не вистачає потрібної кількості суддів.

На даний час, згідно штатного розпису у Володарсько-Волинському районному суді Житомирської області працює один суддя - ОСОБА_6 , який з 16.07.2019 року по 11.09.2019 року перебуває в основній щорічній відпустці, що унеможливлює розгляд вказаним судом даного кримінального провадження.

Інших суддів в штаті Володарсько-Волинського районного суду Житомирської області немає.

В Володарсько-Волинському районному суді Житомирської області не вистачає потрібної кількості суддів для розподілу вказаного кримінального провадження, а тому неможливо визначити склад суду для судового розгляду.

З огляду на вищезазначене, враховуючи, обмежені строки досудового розслідування, а також те, що експертиза проводиться з метою з'ясування обставин, що мають значення для кримінального провадження, апеляційний суд вважає за доцільне направити дане кримінальне провадження для розгляду до Коростенського міськрайонного суду Житомирської області, який є територіально наближеним до Володарсько-Волинського районного суду Житомирської області.

Керуючись ст. 34 КПК України, апеляційний суд, -

постановив:

Клопотання слідчого СВ Хорошівського ВП Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області лейтенанта поліції ОСОБА_5 задовольнити.

Матеріали провадження за клопотанням слідчого СВ Хорошівського ВП Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області про доручення проведення експертизи у рамках кримінального провадження №12019060140000263 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.121 КК України, направити для судового розгляду до Коростенського міськрайонного суду Житомирської області.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Судді:

Попередній документ
83426356
Наступний документ
83426358
Інформація про рішення:
№ рішення: 83426357
№ справи: 276/1253/19
Дата рішення: 02.08.2019
Дата публікації: 20.02.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Житомирський апеляційний суд
Категорія справи: Кримінальні справи (з 01.01.2019); Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про; проведення експертизи