Ухвала від 31.07.2019 по справі 640/10607/19

Справа № 640/10607/19

н/п 2/640/2194/19

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"31" липня 2019 р. Київський районний суд м. Харкова у складі:

головуючого - судді Лях М.Ю.,

при секретарі - Кострової О.В.,

розглянувши у відкритому підготовчому засіданні позовну заяву ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП: НОМЕР_1 , адреса проживання: АДРЕСА_1 ) до ОСОБА_2 (РНОКПП: НОМЕР_2 , адреса: АДРЕСА_2 ) про визнання права власності в порядку спадкування за законом, -

ВСТАНОВИВ:

Позивач ОСОБА_1 звернулась до суду з вказаним позовом, в якому просить визнати особистою приватною власністю ОСОБА_3 однокімнатну квартиру за адресою: АДРЕСА_3 , а також визнати за нею право власності на вказану квартиру в порядку спадкування за законом, як спадкоємця 1 черги після смерті ОСОБА_3 , стягнути з відповідача понесені судові витрати..

Ухвалою Київського районного суду м. Харкова від 11.06.2019 року позовну заяву прийнято до розгляду в загальному позовному провадженні та витребувано у приватного нотаріуса Харківського міського нотаріального округу Орловської В.Г. дані необхідні для розгляду справи.

Сторони в підготовче засідання не з'явились, про дату, час та місце розгляду справи повідомлені належним чином, причини неявки суду не повідомили.

Відповідно до ч. 2 ст. 247 ЦПК України, у зв'язку з неявкою в підготовче судове засідання всіх учасників справи фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалось.

Відповідно до ст. 196 ЦПК України, для виконання завдання підготовчого провадження в кожній судовій справі, яка розглядається за правилами загального позовного провадження, проводиться підготовче засідання. Дата і час підготовчого засідання призначаються суддею з урахуванням обставин справи і необхідності вчинення відповідних процесуальних дій. Підготовче засідання має бути розпочате не пізніше ніж через тридцять днів з дня відкриття провадження у справі.

Відповідно до положень ст. 189 ЦПК України, підготовче провадження починається відкриттям провадження у справі і закінчується закриттям підготовчого засідання. Підготовче провадження має бути проведене протягом шістдесяти днів з дня відкриття провадження у справі. У виняткових випадках для належної підготовки справи для розгляду по суті цей строк може бути продовжений не більше ніж на тридцять днів за клопотанням однієї із сторін або з ініціативи суду.

Дослідивши матеріали справи, враховуючи положення ст. 189 ЦПК України, з метою повного та об'єктивного розгляду справи, недопущення порушення прав учасників справи, приймаючи до уваги необхідність отримання запитуваної інформації від приватного нотаріуса Харківського міського нотаріального округу, суд вважає необхідним продовжити строк проведення підготовчого засідання на тридцять днів.

На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 189, 196, 258-260 ЦПК України,суддя,-

ПОСТАНОВИВ:

Продовжити строк підготовчого провадження у цивільній справі за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання права власності в порядку спадкування за законом - на тридцять днів.

Відкласти підготовче засідання до 22 серпня 2019 року 10:20 год. у приміщенні Київського районного суду м. Харкова за адресою: м. Харків, вул. Валентинівська 7-Б, зал №22 (каб. №21).

Ухвала набирає сили з моменту її підписання суддею і оскарженню не підлягає.

Суддя -

Попередній документ
83368030
Наступний документ
83368032
Інформація про рішення:
№ рішення: 83368031
№ справи: 640/10607/19
Дата рішення: 31.07.2019
Дата публікації: 02.08.2019
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Київський районний суд м. Харкова
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із відносин спадкування, з них; за законом.
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (21.09.2020)
Дата надходження: 21.09.2020
Розклад засідань:
21.01.2020 12:30 Київський районний суд м.Харкова
11.02.2020 10:30 Київський районний суд м.Харкова