про відкриття провадження в адміністративній справі
29 липня 2019 року м. Київ № 320/4051/19
Суддя Київського окружного адміністративного суду Лапій С.М., розглянувши в місті Києві адміністративний позов Товариства з обмеженою відповідальністю "ТЕХПРОМСЕРВІС ЛТД" до Головного управління Державної фіскальної служби у Київській області про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень,
До Київського окружного адміністративного суду звернулось Товариство з обмеженою відповідальністю "ТЕХПРОМСЕРВІС ЛТД" з позовом до Головного управління Державної фіскальної служби у Київській області, в якому просить:
- податкове повідомлення - рішення форми «Р» № 0020261413, прийняте Головним управлінням Державної фіскальної служби України у Київській області 09.07.2019, яким Товариству з обмеженою відповідальністю «ТЕХПРОМСЕРВІС ЛТД» (код ЄДРПОУ 30531000) визначено податкові зобов'язання з податку на прибуток в розмірі 504 255,00 грн. - визнати протиправним та скасувати;
- податкове повідомлення - рішення форми «Р» № 0020251413, прийняте Головним управлінням Державної фіскальної служби України в Київській області 25.02.2019, яким Товариству з обмеженою відповідальністю «ТЕХПРОМСЕРВІС ЛТД» (код ЄДРПОУ 30531000) визначено податкові зобов'язання з податку на додану вартість в розмірі 18 792 867, 00 грн.- визнати протиправним та скасувати.
Спір виник із публічно-правових відносин та відповідно до статті 19 Кодексу адміністративного судочинства України належить до юрисдикції адміністративних судів і підлягає розгляду у порядку адміністративного судочинства.
Позовна заява відповідає вимогам, встановленим статтями 160, 161 та 172 Кодексу адміністративного судочинства України, та подана з дотриманням правил підсудності особою, яка має адміністративну процесуальну дієздатність.
Підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви або відмови у відкритті провадження в адміністративній справі, встановлених Кодексом адміністративного судочинства України, немає.
Відповідно до положень статті 12 Кодексу адміністративного судочинства України справа підлягає розгляду за правилами загального позовного провадження.
Згідно з частиною 1 статті 179 Кодексу адміністративного судочинства України для виконання завдання підготовчого провадження в кожній судовій справі, яка розглядається за правилами загального позовного провадження, проводиться підготовче засідання.
Визнавши подані матеріали достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття провадження у справі, керуючись статтями 171, 243 та 248 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-
Відкрити провадження в адміністративній справі.
Справу розглядати одноособово суддею Лапій С.М. за правилами загального позовного провадження.
Розпочати підготовку справи до судового розгляду.
Призначити підготовче засідання на 12 вересня 2019 року о 12:00 год.
Судове засідання відбуватиметься в приміщенні Київського окружного адміністративного суду (адреса: м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26, 2-й під'їзд, 10-й поверх).
Викликати для участі в підготовчому засіданні учасників справи (їх представників).
Запропонувати відповідачеві подати до суду відзив на позовну заяву протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі. Роз'яснити відповідачеві, що відповідно до частин 3, 4 статті 162 Кодексу адміністративного судочинства України до відзиву мають бути додані документи, що підтверджують надіслання (надання) відзиву і доданих до нього доказів іншим учасникам справи.
У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин справа буде вирішена за наявними матеріалами.
Роз'яснити учасникам справи про можливість отримання інформації по справі, що розглядається, на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за посиланням: http://adm.ko.court.gov.ua/sud1070/.
Копію ухвали суду надіслати (надати) учасникам справи (їх представникам).
Ухвала про відкриття провадження у справі набирає законної сили з моменту її підписання суддею та може бути оскаржена лише з підстав порушення судом правил підсудності до Шостого апеляційного адміністративного суду протягом п'ятнадцяти днів з дня проголошення (підписання) ухвали.
Відповідно до підпункту 15.5 пункту 1 Розділу VII «Перехідні положення» Кодексу адміністративного судочинства України до початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційні скарги подаються учасниками справи до або через Київський окружний адміністративний суд.
Суддя Лапій С.М.