Харківський окружний адміністративний суд
61004, м. Харків, вул. Мар'їнська, 18-Б-3, inbox@adm.hr.court.gov.ua, код 34390710
29 липня 2019 р. справа № 520/7291/19
Суддя Харківського окружного адміністративного суду Бідонько А.В., розглянувши адміністративний позов ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ) до Головного територіального управління юстиції у Харківській області в особі Відділу примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області (вул.Ярослава Мудрого, 26, м.Харків) про визнання протиправною та скасування постанови про закінчення виконавчого провадження, - В С Т А Н О В И В :
Позивач, ОСОБА_1 , звернувся до Харківського окружного адміністративного суду з позовом до Головного територіального управління юстиції у Харківській області в особі Відділу примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області, в якому просить суд:
- визнати протиправною та скасувати вимогу Головного управління ДФС у Харківській області від 10 липня 2019 року № Ф-9374-57 про сплату боргу (недоїмки), якою від ОСОБА_2 ( АДРЕСА_2 , РНОКПП НОМЕР_1 ) вимагається сплатити заборгованість з недоїмки, штраф, пеню по єдиному внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування у загальній сумі 11 214 грн. 40 коп., яка виникла станом на 30.06.2019 року відповідно до ст.25 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» та на підставі даних інформаційної системи органу доходів і зборів;
- визнати протиправним та скасувати рішення Державної фіскальної служби від 10.07.2019 року №31843/6/99-99-11-05-02-25 в частині зобов'язання ГУ ДФС у Харківській області винести та ухвалити нове рішення.
Позовна заява за формою та змістом відповідає вимогам ст.ст. 160, 161 КАС України.
З матеріалів адміністративного позову не вбачається наявності підстав для повернення позовної заяви або для відмови у відкритті провадження в адміністративній справі. Перешкод для відкриття провадження в адміністративній справі немає.
Питання щодо строку звернення до суду в порядку ст.122 КАС України буде вирішено в судовому засіданні.
Розгляд і вирішення даної адміністративної справи за даним позовом належить здійснювати у спрощеному провадженні відповідно до ст.257 КАС України.
Враховуючи викладене та керуючись ст.ст. 160, 171, 257- 263 КАС України, суд, -
Відкрити спрощене позовне провадження в адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ) до Головного територіального управління юстиції у Харківській області в особі Відділу примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області (вул.Ярослава Мудрого, 26, м.Харків) про визнання протиправною та скасування постанови про закінчення виконавчого провадження.
Призначити судове засідання на 31 липня 2019 року року о 09:30 год. у приміщенні Харківського окружного адміністративного суду за адресою: м. Харків, майдан Свободи, 6, зал № 14.
Роз'яснити відповідачу про необхідність подати до суду відзив на позов, а також всі письмові та електронні докази - у п'ятнадцятиденний строк з дня отримання зазначеної ухвали, дотримуючись вимог ст.162 КАС України.
Роз'яснити позивачу про необхідність подати відповідь на відзив, у разі його подання відповідачем.
Розгляд і вирішення справи здійснювати одноособовим складом суду в порядку спрощеного позовного провадження.
Копії даної ухвали направити особам, які беруть участь у справі.
Роз'яснити учасникам справи про наявність у них процесуальних прав і обов'язків, що передбачені ст.ст. 44, 47 КАС України. Інформацію про права та обов'язки направити разом з цією ухвалою.
Учасник справи можуть отримати інформацію щодо справи за веб - адресою: http://adm.hr.court.gov.ua/sud2070/ на Офіційному веб-порталі судової влади України.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею, проте, може бути оскаржена у зв'язку з порушенням правил підсудності протягом п'ятнадцяти днів з дня її складання до Харківського апеляційного адміністративного суду через Харківський окружний адміністративний суд до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно - телекомунікаційної системи шляхом подачі апеляційної скарги.
Cуддя Бідонько А.В.