Справа № 695/4147/18
"26" липня 2019 р. Золотоніський міськрайонний суд Черкаської області у складі: головуючого судді - Середи Л.В.,
за участю:
секретаря - Бреуса В.С.,
розглядаючи у підготовчому засіданні цивільну справу за позовною заявою СВК “Струмок” до ОСОБА_1 , ТОВ “Гранекс-Черкаси” про визнання недійсним договору оренди землі від 02.01.2018 року, скасування його державної реєстрації та визнання договору оренди землі від 30.04.2010 року поновленим з попереднім орендарем, -
У провадженні Золотоніського міськрайонного суду перебуває цивільна справа за позовною заявою СВК “Струмок” до ОСОБА_1 , ТОВ “Гранекс-Черкаси” про визнання недійсним договору оренди землі від 02.01.2018 року, скасування його державної реєстрації та визнання договору оренди землі від 30.04.2010 року поновленим з попереднім орендарем, що призначена до розгляду у підготовчому засіданні на 23.07.2019 року на 14.00 год.
Представник позивача звернулась до суду з клопотанням про витребування оригіналу спірного договору оренди у відповідача, яке задоволено судом, та не заперечувала проти закриття підготовчого провадження.
Представник відповідача у підготовче засідання не пибула, направила до суду заяву, в якій просила провести підготовче засідання без неї, не заперечувала проти закриття підготовчого провадження.
Відповідач ОСОБА_1 повторно не з'явилась, направивши до суду заву про розгляд справи за її відсутності, заперечує проти задоволення позовних вимог.
За таких обставин суд проводить підготовче засідання без участі сторін.
Враховуючи, що на стадії підготовчого провадження з метою забезпечення правильного, своєчасного і безперешкодного розгляду справи по суті протягом розумного строку судом проведено всі дії, передбачені ст. 197 ЦПК України, суд дійшов висновку про можливість закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.
На підставі зазначеного та керуючись ст.,ст. 197-200, 294 ЦПК України, суд -
Зобов'язати відповідачів надати суду для огляду в судовому засіданні оригінали договорів оренди від 02.01.2018 року.
Підготовче провадження по цивільній справі за позовною заявою СВК “Струмок” до ОСОБА_1 , ТОВ “Гранекс-Черкаси” про визнання недійсним договору оренди землі від 02.01.2018 року, скасування його державної реєстрації та визнання договору оренди землі від 30.04.2010 року поновленим з попереднім орендарем - закрити.
Призначити дану цивільну справу до розгляду по суті на 24.12.2019 року на 12.30 год., про що повідомити учасників справи.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: Середа Л.В.