Ухвала від 05.07.2007 по справі А12/174-07

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА

05.07.07р.

Справа № А12/174-07

За позовом Відкритого акціонерного товариства "Райффайзен Банк Аваль" в особі Луганської обласної дирекції ВАТ «Райффайзен Банк Аваль», м. Луганськ

до Товариства з обмеженою відповідальністю "Чижи", м. Дніпропетровськ

про стягнення 251 576 грн. 99 коп.

Суддя Жукова Л.В.

при секретарі Балтакса І.В.

Представники:

Від позивача Приходько С.В. довіреність № 120 від 05.06.2007р.

Відвідповідача не з'явився

СУТЬ СПОРУ:

Позивач просить стягнути з відповідача заборгованість у сумі 251 576 грн. 99 коп., з них: прострочена ссудна заборгованість -236 618 грн. 35 коп.; пеня за порушення строків повернення кредиту -11 224 грн. 21 коп.; пеня за перевищення тридцятиденного дебетового сальдо по поточному рахунку 3734 грн. 43 коп. за кредитним договором № 010/09-11/419/Г від 10.11.2005р. посилаючись на неналежне виконання відповідачем зобов'язань за договором щодо повернення кредиту у встановлені договором строки.

Відповідач в судове засідання не з'явився, витребуваних судом документів не надав, з клопотанням не звернувся, причину неявки не повідомив, про час і месце розгляду справи повідомлений належним чином.

Крім того, встановлено, що сторонами не виконані вимоги ухвали суду від 07.06.2007р. щодо проведення звірки взаєморозрахунків, акт звірки суду не наданий.

Дослідивши матеріали справи, заслухавши представника позивача суд вважає за необхідне відкласти розгляд справи у зв'язку з неявкою в судове засідання відповідача та необхідністю витребування додаткових документів. Крім того, у зв'язку з невиконанням вимог ухвали суду від 07.06.2007р. повторно зобов'язати позивача провести звірку взаєморозрахунків для чого позивачу з'явитись до відповідача та акт звірки надати суду.

Керуючись ст.ст. 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд -

УХВАЛИВ:

Відкласти розгляд справи на 24.07.2007р. 11 годин 00 хвилин., засідання відбудеться в кабінеті 8, другий поверх за адресою: вул. Куйбишева, 1а м. Дніпропетровськ.

Позивачу - до судового засідання провести звірку взаєморозрахунків для чого позивачу з'явитись до відповідача та акт звірки надати суду.

Відповідачу - до судового засідання надати відзив на позов; докази в обгрунтування відзиву; провести звірку взаєморозрахунків для чого позивачу з'явитись до відповідача та акт звірки надати суду; документи, що посвідчують статус підприємства або структурної одиниці.

Явка сторін в судове засідання обов'язкова.

Суддя

Л.В. Жукова

Попередній документ
832801
Наступний документ
832803
Інформація про рішення:
№ рішення: 832802
№ справи: А12/174-07
Дата рішення: 05.07.2007
Дата публікації: 22.08.2007
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Дніпропетровської області
Категорія справи: