Справа №468/887/19-п
3/468/436/19
23.07.2019 року Суддя Баштанського районного суду Миколаївської області Янчук С.В., розглянувши матеріали, які надійшли від Баштанського відділу поліції ГУ НП України в Миколаївській області відносно ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , проживаючої за адресою: АДРЕСА_1 , не притягувалася до адміністративної відповідальності,
про адміністративне правопорушення за ст. 184 ч.1 КУпАП,
З квітня 2019р. по теперішній час по АДРЕСА_1 Баштанського району гр. ОСОБА_1 ухиляється від виконання своїх обов'язків щодо забезпечення необхідних умов життя своїх неповнолітньої дитини ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 - в будинку брудно, безлад, санітарно-гігієнічні умови не задовільні, - чим порушила ст.150,180 СК України.
До суду ОСОБА_1 з'явилася, вину в скоєному визнала повністю.
Факт допущеного порушення підтверджуються: поданням про прийняття мір адміністративного впливу, актом обстеження умов проживання від 12.042019р.,02.07.2019р., поясненнями ОСОБА_1
Своїми діями особа, яка притягується до адміністративної відповідальності вчинила правопорушення передбачене ст. 184 ч.1 КУпАП.
Накладаючи адміністративне стягнення, суд приймає до уваги характер та обставини вчиненого правопорушення - приходжу до переконання, що необхідним тадостатнім для виправлення та попередження нових адміністративних правопорушень буде накладення стягнення у виді штрафу.
Відповідно до ст. 40-1 КУпАП судовий збір у провадженні по справі про адміністративне правопорушення у разі винесення судом (суддею) постанови про накладення адміністративного стягнення сплачується особою, на яку накладено таке стягнення.
На підставі вищевикладеного та керуючись ст.ст. 252,280,283,284,285, 291,294 КУпАП, суддя
ОСОБА_1 притягнути до адміністративної відповідальності за ст.184 ч.1 КУпАП і накласти на неї адміністративне стягнення в виді штрафу в розмірі 850 (вісімсот п'ятдесят) гривень.
Стягнути з ОСОБА_1 судовий збір в розмірі 384 (триста вісімдесят чотири) гривні 20 копійок.
На постанову може бути подана апеляційна скарга або внесено подання прокурором до Миколаївського апеляційного суду через Баштанський районний суд протягом десяти днів з дня її винесення.