Справа № 420/2968/19
26 липня 2019 року м.Одеса
Одеський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Вовченко O.A., розглянувши у порядку спрощеного позовного провадження у приміщенні суду справу за позовом приватного багатопрофільного підприємства «КИНГС» до Головного управління ДФС в Одеській області визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення,-
До Одеського окружного адміністративного суду 15 травня 2019 року надійшла позовна заява приватного багатопрофільного підприємства «КИНГС» до Головного управління Державної фіскальної служби в Одеській області, в якій позивач просить суд визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення форми «Н» №0018195206 від 26.02.2019 року про нарахування штрафних санкцій в сумі 45667,15 грн. на ПБП «КИНГС».
Ухвалою суду від 20 травня 2019 року позов приватного багатопрофільного підприємства «КИНГС» залишено без руху. Встановлено позивачу 5-денний строк для усунення недоліків позовної заяви з дня отримання копії ухвали. В ухвалі роз'яснено, що виявлені недоліки повинні бути усунені, шляхом надання до суду належним чином оформленої позовної заяви (з копією відповідачу).
Ухвалою суду від 31 травня 2019 року прийнято до розгляду позовну заяву приватного багатопрофільного підприємства «КИНГС» до Головного управління ДФС в Одеській області (вх.№19129/19), відкрито провадження у справі та визначено розглядати справу за правилами спрощеного позовного провадження без виклику учасників справи.
В обґрунтування позовних вимог позивач зазначає, що ПБП «КИНГС» 15.01.2019 р. скерувало на реєстрацію в ЄРПН податкову накладну за № 110 від 27.12.2018 р. о 20:50, а 16.01.2019 р. отримало квитанцію за № 1 від 16.01.2019 р. о 08:36 про відмову у реєстрації податкової накладної, оскільки невірно вказано номер податкової накладної, оскільки податкова накладна за № 110 від 27.12.2018 р. вже знаходилася в ЄРПН з такими самими реквізитами. В подальшому підприємством 16.01.2019 р. було скеровано на реєстрацію податкову накладну за №111 від 27.12.2018 р. Наведена помилка в розумінні п. 201.10 ст. 201 ПК України не є підставою для відмови в реєстрації податкової накладної ПБП «КИНГС» за № 110 від 27.12.2018 р. Податкова накладна відображена в акті перевірки була складена та виписана на неплатника, що відображається в самій податковій накладній за № 111 від 27.12.2018 р. Оскільки в податкових накладних, які складаються на постачання звільнені від оподаткування ПДВ та постачання, що оподатковуються за ставкою ПДВ 0%, відсутня база для нарахування штрафу в будь-якому разі, так як сума ПДВ у таких податкових накладних, незалежно від того, чи вони надаються чи не надаються покупцю дорівнюватиме нулю.
18 червня 2019 року до суду за вх.№21830/19 від відповідача надійшов відзив на позов, у якому відповідач зазначає, що системний аналіз ст. 201, п. 120-1.1 ст. 120-1 Податкового кодексу України дає підстави для висновку про те, що порушення платником податку на додану вартість граничного строку реєстрації податкової накладної в ЄРПН є підставою для застосування до такого платника штрафу, за виключенням випадку порушення строку реєстрації податкової накладної, що не надається отримувачу (покупцю) та складена на постачання товарів/послуг для операцій: які звільнені від оподаткування або які оподатковуються за нульовою ставкою.
Враховуючи викладене відповідач просить суд відмовити у задоволенні позовних вимог.
25 червня 2019 року до суду від позивача за вх.№22819/19 надійшла відповідь на відзив, у якій позивач зазначає, що реєстрація податкових накладних, які не видаються і не потрібні покупцю - неплатнику ПДВ не має жодного сенсу, оскільки система електронного адміністрування податку на додану вартість призначена для безперервного оперативного контролю формування важливої складової бюджету країни - податку на додану вартість. Головною метою впровадження СЕА ПДВ є запобігання зловживань шляхом незаконного отримання відшкодування ПДВ із бюджету. ПДВ - кредит по операціях з неплатниками податку та по операціях на умовний продаж ніхто не відшкодовує, а відтак застосовувати штрафні санкції на такі операції, які не призводять ні до податкових ям. ні до відшкодування ПДВ-кредиту є недопустимим. ПБП «КИНГС» зазначає, що застосування до нього, як платника податків відповідальності, передбаченої ст. 120-1 ПК України не відповідає вимогам пп. 4.1.4 ст. 4 ПКУ та п. 56.21 ст. 56 ПК України.
Дослідивши матеріали справи, всебічно і повно з'ясувавши фактичні обставини справи, об'єктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд встановив наступне.
Приватне багатопрофільне підприємство «КИНГС» (ідентифікаційний код юридичної особи 20970338) зареєстроване як юридична особа 28.03.1994 року та з 15.04.1994 року взяте на податковий облік. ПБП «КИНГС» згідно інформації з реєстру платників податку на додану вартість зареєстровано платником податку на додану вартість з 30.07.1997 року.
Як вбачається з матеріалів справи, 31 січня 2019 року головним державним ревізором-інспектором відділу податків і зборів з юридичних осіб Ізмаїльського управління ГУ ДФС в Одеській області Аккуратновою Л.В. на підставі п.20.1.4 ст.20 Податкового кодексу України, в порядку абз.2 п.76.3 ст.76 розділу ІІ Податкового кодексу України проведено перевірку своєчасності реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних/розрахунків коригування ПБП «КИНГС» за грудень 2018 року.
За результатами вказаної перевірки Головним управлінням ДФС в Одеській області складено акт від 31.01.2019 року №000264/15-32-52-06/20970338 (а.с.10-11), яким встановлено порушення ПБП «КИНГС» граничних термінів реєстрації податкових накладних, що підлягають наданню покупцям - платникам податку на додану вартість та розрахунків коригування до таких податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, встановлених статтею 201 Податкового кодексу України, на яких відповідно до вимог статей 192 та 201 Податкового кодексу України покладено обов'язок щодо такої реєстрації. Також, у акті зазначено, що за вказані порушення відповідальність платника податку визначена ст.120.1 Податкового кодексу України.
ПБП «КИНГС» 11 лютого 2019 року до Головного управління ДФС в Одеській області направлені заперечення на акт перевірки від 31.01.2019 року №000264/15-32-52-06/20970338 (а.с.30-33), за результатами розгляду яких Головним управлінням ДФС в Одеській області направлено позивачу лист від 21.02.2019 року №3259/10/15-32-52-06-06 «Щодо розгляду заперечень ПБП «КИНГС» (а.с.26-29), якими акт камеральної перевірки про результати перевірки своєчасності реєстрації податкових накладних від 31.01.2019 року №000264/15-32-52-06/20970338 залишено без змін.
На підставі вищевказаного акту перевірки від 31.01.2019 року №000264/15-32-52-06/20970338 Головним управлінням ДФС в Одеській області прийнято податкове повідомлення-рішення від 26.02.2019 року № 0018195206, яким до позивача згідно з пп.54.3.3 п.54.3 ст.54 Податкового кодексу України за порушення граничних строків реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних, визначених ст. 201 та згідно з п.120-1.1 ст.120-1 Податкового кодексу України за затримку реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних на 15 і менше календарних днів на суму ПДВ 456671,48 грн. застосовано штраф у розмірі 10% у сумі 45667,15 грн. (а.с. 23).
До вказаного податкового повідомлення-рішення від 26.02.2019 року № 0018195206 відповідачем складено розрахунок штрафу за порушення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних (а.с.24).
07 березня 2019 року ПБП «КИНГС» подано скаргу на вищевказане податкове повідомлення-рішення, за результатами розгляду якої Державною фіскальною службою України 07 травня 2019 року винесено рішення про результати розгляду скарги №20932/6/99-99-11-06-01-25, згідно якого податкове повідомлення-рішення залишено без змін, а скаргу - без задоволення (а.с.34-36),
Не погодившись з висновками податкового органу та винесеним податковим повідомленням-рішенням, позивач оскаржив його в судовому порядку.
Спірне податкове повідомлення-рішення базується на викладених в акті перевірки висновках податкового органу щодо порушення позивачем граничних строків реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних, визначених ст. 201 та згідно з п.120-1.1 ст.120-1 Податкового кодексу України.
Як вказано в акті, перевіркою встановлено, що податкова накладна №111, яка виписана 27.12.2018 року, зареєстрована в Єдиному реєстрі податкових накладних 16.01.2019 року, тобто із затримкою на 1 день (сума ПДВ - 456671,48 грн.).
Суд погоджується з висновками відповідача, викладеними в акті перевірки від 31.01.2019 року №000264/15-32-52-06/20970338 про порушення позивачем вимог податкового законодавства, на підставі якого прийнято оскаржуване податкове повідомлення-рішення від 26.02.2019 року № 0018195206, та досліджуючи обставини справи, зазначає наступне.
Спірні правовідносини, що виникли між сторонами врегульовано, зокрема, але не виключно, Податковим кодексом України, Порядком ведення Єдиного реєстру податкових накладних, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2010 року № 1246, Порядком обміну електронними документами з контролюючими органами, який затверджено Наказом Міністерства фінансів України від 06.06.2017 року №557 та зареєстрований в Міністерстві юстиції України 03.08.2017 року за №959/30827.
Пунктом 1.1 статті 1 Податкового кодексу України (тут і далі - у редакції, чинній на момент виникнення спірних правовідносин) визначено, що Податковий кодекс України регулює відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів, зокрема, визначає вичерпний перелік податків та зборів, що справляються в Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов'язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов'язки їх посадових осіб під час адміністрування податків, а також відповідальність за порушення податкового законодавства.
Відповідно до підпункту 21.1.1 пункту 21.1 статті 21 Податкового кодексу України посадові особи контролюючих органів зобов'язані дотримуватися Конституції України та діяти виключно у відповідності з цим Кодексом та іншими законами України, іншими нормативними актами.
Згідно з підпунктом 14.1.60 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України єдиний реєстр податкових накладних - реєстр відомостей щодо податкових накладних та розрахунків коригування, який ведеться центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну податкову та митну політику, в електронному вигляді згідно з наданими платниками податку на додану вартість електронними документами.
Пунктом 44.1 статті 44 Податкового кодексу України передбачено, що для цілей оподаткування платники податків зобов'язані вести облік доходів, витрат та інших показників, пов'язаних з визначенням об'єктів оподаткування та/або податкових зобов'язань, на підставі первинних документів, регістрів бухгалтерського обліку, фінансової звітності, інших документів, пов'язаних з обчисленням і сплатою податків і зборів, ведення яких передбачено законодавством.
Відповідно до положень п.201.1 ст.201 Податкового кодексу України на дату виникнення податкових зобов'язань платник податку зобов'язаний скласти податкову накладну в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, електронного підпису уповноваженої платником особи та зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних у встановлений цим Кодексом термін.
Абзацом 8 пункту 11 підрозділу 2 розділу ХХ Податкового кодексу України встановлено, що з 1 лютого 2015 року реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних підлягають всі податкові накладні та розрахунки коригування до податкових накладних (у тому числі які не надаються покупцю, складені за операціями з постачання товарів/послуг, які звільнені від оподаткування) незалежно від розміру податку на додану вартість в одній податковій накладній/розрахунку коригування.
Згідно з п.п.201.3, 201.5 ст.201 Податкового кодексу України у разі звільнення від оподаткування у податковій накладній робиться запис "Без ПДВ" з посиланням на відповідні пункти (підпункти), статті, підрозділи, розділи цього Кодексу та/або міжнародного договору, якими передбачено звільнення від оподаткування податком. Для операцій, що оподатковуються, і операцій, звільнених від оподаткування, складаються окремі податкові накладні.
Відповідно до абзаців 1-5, 9 п.201.10 ст.201 Податкового кодексу України при здійсненні операцій з постачання товарів/послуг платник податку - продавець товарів/послуг зобов'язаний в установлені терміни скласти податкову накладну, зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних та надати покупцю за його вимогою. Податкова накладна, складена та зареєстрована в Єдиному реєстрі податкових накладних платником податку, який здійснює операції з постачання товарів/послуг, є для покупця таких товарів/послуг підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту. Податкова накладна та/або розрахунок коригування до неї, складені та зареєстровані після 1 липня 2017 року в Єдиному реєстрі податкових накладних платником податку, який здійснює операції з постачання товарів/послуг, є для покупця таких товарів/послуг достатньою підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту, та не потребує будь-якого іншого додаткового підтвердження. Податкові накладні, які не надаються покупцю, а також податкові накладні, складені за операціями з постачання товарів/послуг, які звільнені від оподаткування, підлягають реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних. Підтвердженням продавцю про прийняття його податкової накладної та/або розрахунку коригування до Єдиного реєстру податкових накладних є квитанція в електронному вигляді у текстовому форматі, яка надсилається протягом операційного дня. Датою та часом надання податкової накладної та/або розрахунку коригування в електронному вигляді до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову і митну політику, є дата та час, зафіксовані у квитанції.
Згідно абзаців 14-15 п.201.10 ст.201 Податкового кодексу України реєстрація податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних повинна здійснюватися з урахуванням граничних строків:
- для податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних, складених з 1 по 15 календарний день (включно) календарного місяця, - до останнього дня (включно) календарного місяця, в якому вони складені;
- для податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних, складених з 16 по останній календарний день (включно) календарного місяця, - до 15 календарного дня (включно) календарного місяця, наступного за місяцем, в якому вони складені;
- для розрахунків коригування, складених постачальником товарів/послуг до податкової накладної, що складена на отримувача - платника податку, в яких передбачається зменшення суми компенсації вартості товарів/послуг їх постачальнику, - протягом 15 календарних днів з дня отримання такого розрахунку коригування до податкової накладної отримувачем (покупцем).
У разі порушення таких строків застосовуються штрафні санкції згідно з цим Кодексом.
Судом встановлено, що 27 грудня 2018 року ПБП «КИНГС» було складено податкову накладну №110 (а.с.13-14) щодо неплатника ПДВ на загальну суму коштів 2740028,87 грн., з яких ПДВ - 456671,48 грн. та направлено її на реєстрацію 15 січня 2019 року о 20:50 год. (а.с.16).
Позивачу 16 січня 2019 року надійшла квитанція №1 про неприйняття податкової накладної №110 від 27.12.2018 року у зв'язку з наявністю податкової накладної №110 від 27.12.2018 року в ЄРПН з такими самими реквізитами (а.с.17).
16 січня 2019 року ПБП «КИНГС» було направлено на реєстрацію податкову накладну №111 від 27.12.2018 року (а.с.18-19), складену щодо неплатника ПДВ на загальну суму коштів 2740028,87 грн., з яких ПДВ - 456671,48 грн.
Вказана податкова накладна №111 від 27.12.2018 року згідно квитанції №1 від 18.01.2019 року була доставлена та прийнята 16.01.2019 року (а.с.21).
Суд не приймає до уваги посилання позивача на те, що помилка у номері податкової накладної не може бути підставою для її неприйняття, оскільки п.201.10 ст.201 Податкового кодексу України має вищу юридичну силу ніж Порядок заповнення податкової накладної, затверджений наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2015 року № 1307, оскільки предметом даної справи є правомірність податкового повідомлення-рішення від 26.02.2019 року № 0018195206, а не правомірність дій податкового органу щодо неприйняття податкової накладної ПБП «КИНГС» №110 від 27.12.2018 року.
Позивачем до суду не надано доказів визнання рішенням суду протиправними дій податкового органу щодо неприйняття податкової накладної ПБП «КИНГС» №110 від 27.12.2018 року. Натомість позивачем було складено нову податкову накладну №111 від 27.12.2018 року та направлено її на реєстрацію 16.01.2019 року, тобто з порушенням строку її реєстрації, встановлених п.201.10 ст.201 Податкового кодексу України на один день.
Відповідальність за порушення термінів реєстрації податкових накладних, що підлягають наданню покупцям-платникам податку на додану вартість, та розрахунків коригування до таких податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, а також допущення помилок, при зазначенні обов'язкових реквізитів податкової накладної встановлена статтею 120-1 Податкового кодексу України.
Відповідно до п.120-1.1 ст.120-1 Податкового кодексу України порушення платниками податку на додану вартість граничного строку, передбаченого статтею 201 цього Кодексу, для реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування до такої податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних (крім податкової накладної, що не надається отримувачу (покупцю), складеної на постачання товарів/послуг для операцій: які звільнені від оподаткування або які оподатковуються за нульовою ставкою) тягне за собою накладення на платника податку на додану вартість, на якого відповідно до вимог статей 192 та 201 цього Кодексу покладено обов'язок щодо такої реєстрації, штрафу в розмірі:
10 відсотків суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податкових накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення строку реєстрації до 15 календарних днів;
20 відсотків суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податкових накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення строку реєстрації від 16 до 30 календарних днів;
30 відсотків суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податкових накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення строку реєстрації від 31 до 60 календарних днів;
40 відсотків суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податкових накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення строку реєстрації від 61 до 365 календарних днів;
50 відсотків суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податкових накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення строку реєстрації на 366 і більше календарних днів.
Системний аналіз статті 201, пункту 120-1.1 статті 120-1 Податкового кодексу України (в редакції, чинній на час виникнення спірних правовідносин) дає підстави для висновку про те, що порушення платником податку на додану вартість граничного строку реєстрації податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних є підставою для застосування до такого платника штрафу, за виключенням випадку порушення строку реєстрації податкової накладної, що не надається отримувачу (покупцю) та складена на постачання товарів/послуг для операцій: які звільнені від оподаткування або які оподатковуються за нульовою ставкою.
Тобто, для звільнення від відповідальності, передбаченої пунктом 120-1.1 статті 120-1 Податкового кодексу України (в редакції, чинній на час виникнення спірних правовідносин), необхідна наявність двох обов'язкових складових: податкова накладна не повинна надаватись отримувачу (покупцю) та, водночас, повинна бути складена на постачання товарів/послуг для операцій: які звільнені від оподаткування або які оподатковуються за нульовою ставкою).
Аналогічна позиція викладена у постанові Верховного Суду у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду від 04 вересня 2018 року по справі №816/1488/17.
Згідно з положеннями пп.6 п.16 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2015 № 1307, до графи 8 податкових накладних вноситься - код ставки податку на додану вартість, за якою здійснюється оподаткування операцій з постачання товарів/послуг, що постачаються.
Зокрема, у графі 8 зазначається код ставки: 20 - у разі здійснення операцій з постачання товарів/послуг, що підлягають оподаткуванню за основною ставкою; 7 - у разі здійснення операцій з постачання товарів/послуг, що підлягають оподаткуванню за ставкою 7 відсотків; 901 - у разі здійснення операцій з вивезення товарів за межі митної території України, що підлягають оподаткуванню за нульовою ставкою; 902 - у разі здійснення операцій з постачання на митній території України товарів/послуг, що підлягають оподаткуванню за нульовою ставкою; 903 - у разі здійснення операцій з постачання товарів/послуг, які звільнені від оподаткування.
Судом встановлено, що податкова накладна №111 від 27.12.2018 року, яка зареєстрована позивачем з порушенням граничного строку, встановленого пунктом 201.10 статті 201 Податкового кодексу України (в редакції, чинній на час виникнення спірних правовідносин), містить код ставки податку на додану вартість « 20», що свідчить про те, що податкова накладна складена на постачання товарів/послуг для операції, що оподатковується податком на додану вартість.
Таким чином, суд приходить до висновку, що відповідач прийшов до правильного висновку про порушення позивачем терміну реєстрації податкової накладної №111 від 27.12.2018 року, оскільки така сформована у період з 16 по останній календарний день (включно) календарного місяця та повинна була бути направлена на реєстрацію до 15 календарного дня (включно) календарного місяця, наступного за місяцем, в якому вона складена, тобто до 15.01.2019 року, однак фактично направлена на реєстрацію 16.01.2019 року, тобто на наступний день після закінчення граничного строку її реєстрації.
Відповідно до ст.19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Оцінюючи правомірність дій та рішень органів владних повноважень, суд керується критеріями, закріпленими у ст.2 КАС України, які певною мірою відображають принципи адміністративної процедури.
Частиною 1 ст.77 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення.
Частиною 2 ст.77 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.
Згідно зі ст.90 КАС України суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні.
Таким чином, з огляду на викладене, суд вважає, що податкове повідомлення-рішення Головного управління ДФС в Одеській області №0018195206 від 26.02.2019 року прийнято правомірно та скасуванню не підлягає, у зв'язку з чим позовні вимоги приватного багатопрофільного підприємства «КИНГС» не підлягають задоволенню.
Керуючись ст.ст. 7, 9, 241-246, 250, 255, 295 КАС України, суд, -
У задоволенні позову приватного багатопрофільного підприємства «КИНГС» до Головного управління ДФС в Одеській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення форми «Н» №0018195206 від 26.02.2019 року - відмовити.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Рішення може бути оскаржене до Одеського апеляційного адміністративного суду шляхом подання апеляційної скарги через Одеський окружний адміністративний суд протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частину рішення суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Учасник справи, якому повне рішення суду не було вручене у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.
Позивач - приватне багатопрофільне підприємство «КИНГС» (вул.Платова, буд.14, м.Ізмаїл, Одеська обл., 68600, код ЄДРПОУ 20970338).
Відповідач - Головне управління ДФС в Одеській області (вул.Семінарська 5, м.Одеса, 45044, код ЄДРПОУ 3938646).
Суддя О.А. Вовченко
.