Справа № 396/1086/19
Провадження № 1-кс/396/477/19
24.07.2019 року Слідчий суддя Новоукраїнського районного суду Кіровоградської області ОСОБА_1 , за участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 , розглянувши матеріали скарги адвоката ОСОБА_3 , який діє в інтересах ОСОБА_4 , на бездіяльність слідчого, стосовно невнесення відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань,-
Скаржник адвокат ОСОБА_3 , який діє в інтересах ОСОБА_4 звернувся до суду зі скаргою на бездіяльність слідчого, стосовно невнесення відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Ухвалою Новоукраїнського районного суду Кіровоградської області від 19.07.2019 року провадження відкрито та розгляд скарги призначено в приміщенні Новоукраїнського районного суду Кіровоградської області на 11.15 год. 11.07.2019 року
Після винесення ухвали, підписання та направлення її до ЄДРСР було виявлено описку в резолютивній частині ухвали, а саме невірно зазначено дату розгляду скарги, зазначено «11.07.2019 року», замість правильної дати «22.07.2019 року».
Згідно ст.379 КПК України суд має право за власною ініціативою або за заявою учасника кримінального провадження чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.
Суд вважає, що правильною датою розгляду скарги, необхідно вважати 22.07.2019 року, а тому допущена судом описка підлягає виправленню.
Керуючись ст.379 КПК України, суд,-
Виправити описку допущену в резолютивній частині ухвали Новоукраїнського районного суду від 19.07.2019 року про призначення судового розгляду розгляду скарги адвоката ОСОБА_3 , який діє в інтересах ОСОБА_4 , на бездіяльність слідчого, стосовно невнесення відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань, вказавши вірну дату судового розгляду - 22.07.2019 року.
Ухвала може бути оскаржена до Кропивницького апеляційного суду через Новоукраїнський районний суд протягом семи днів з дня отримання копії ухвали.
Слідчий суддя: ОСОБА_1