Ухвала від 22.07.2019 по справі 520/6787/19

Харківський окружний адміністративний суд

61022, м. Харків, майдан Свободи, 6, inbox@adm.hr.court.gov.ua, ЄДРПОУ: 34390710

УХВАЛА

про відкриття спрощеного провадження в адміністративній справі

22 липня 2019 р. № 520/6787/19

Суддя Харківського окружного адміністративного суду Горшкова О.О., розглянувши матеріали позовної заяви Головного управління Держпраці у Харківській області (вул. Алчевських, буд. 40,м. Харків,61002) до Товариства з обмеженою відповідальністю "Велком-Електро" (просп. Гагаріна, буд. 201,м. Харків,61080) про застосування заходів реагування у сфері державного нагляду,

ВСТАНОВИВ:

Головне управління Держпраці у Харківській області звернувся до Харківського окружного адміністративного суду з позовом, в якому просить суд застосувати заходи реагування у сфері державною нагляду (контролю) до Товариства з обмеженою відповідальністю «Вилком-Електро» (код ЄДРПОУ 32236309, 61080, Харківська обл.. м. Харків, проспект Гагаріна. б. 201) до усунення порушень, шляхом заборони виробництва (виготовлення), викотили робіт, експлуатації (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, а саме:

- заборонити виконання робіт в електроустановках електротехнічному персоналу;

- заборонити експлуатацію: комплектні розподільчі пристрої (КРУ серії КВ 205), виготовлене по ТУ У 31.2-32236309-005, виробництва ТОВ «ВІЛКОМ-ЕЛЕКТРО»; камери розподільчих пристроїв. (Камери серії КСО 272) виробництва ГОВ «ВІЛКОМ-ЕЛЕКТРО»

- заборонити експлуатацію автоматичних вимикачі та пристрої захисного автоматичного вимикання живлення (будівля б/н. що розташована за адресою м. Харків, проспект Гагаріна. 201 «Ш-1»);

- відсторонити електрозварника ручного зварювання ОСОБА_1 від здійснення транспортування вантажів за допомогою вантажопідіймальних кранів;

- відсторонити стропольника ОСОБА_2 від виконання робіт зі стропування, навантаження і вивантаження вантажів;

- заборонити експлуатацію крану мостового електричного однобалкового підвісного зав. № 93, в/н 3,2 т., 2005 р.в.;

- заборонити проведення робіт на верстатному парку слюсарям- електромонтажникам : ОСОБА_3 ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , ОСОБА_2 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 ;

- заборонити проведення робіт слюсарю-електромонтажнику ОСОБА_11 ;

- заборонити експлуатацію електроінструменту: електрогайкокрут 6904 (б/н -3 од).;

- заборонити виконання робіт на висоті;

- заборонити експлуатацію свердлильного верстату EINHELL SB 701 (б/н);

- заборонити експлуатацію машини шинооброблюючої, модель DMZT - 303 К;

- заборонити проведення фарбувальних робіт електрозварнику ручного зварювання ОСОБА_12 ;

- заборонити проведення робіт електрозварнику ручного зварювання ОСОБА_12 , електрозварнику ОСОБА_1 .

Ухвалою від 11.07.2019 подана позовна заява залишена без руху та позивачу надано строк для усунення недоліків.

У зазначений строк позивач усунув недоліки вказані в ухвалі.

Спір належить до юрисдикції адміністративних судів, має розглядатись в порядку адміністративного судочинства та підсудний Харківському окружному адміністративному суду.

Виходячи з положень ст. ст. 171, 257 КАС України, оскільки справа належить до справ незначної складності, позовну заяву належить розглядати за правилами спрощеного позовного провадження.

Керуючись статтями 160, 161, 168, 171, 173, 174, 175, 241, 243, 257 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя

УХВАЛИВ:

Відкрити провадження в адміністративній справі за позовом Головного управління Держпраці у Харківській області до Товариства з обмеженою відповідальністю "Велком-Електро" про застосування заходів реагування у сфері державного нагляду.

Розгляд справи здійснювати в порядку спрощеного провадження.

Запропонувати відповідачу у п'ятнадцятиденний строк з дня одержання копії ухвали про відкриття спрощеного провадження у справі подати до суду відзив на адміністративний позов разом з усіма доказами, що обґрунтовують доводи, які в ньому наведені або заяву про визнання позову та надати до суду докази надіслання (подання) копії відзиву іншим учасникам справи.

Веб-адреса сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію по справі знаходиться за посиланням: http://adm.hr.court.gov.ua/sud2070/.

Копію ухвали направити особам, які беруть участь у справі.

Роз'яснити особам, які беруть участь у справі, що вони мають права та обов'язки, визначені статтями 44, 47, 51, 131 Кодексу адміністративного судочинства України.

Ухвала в частині відкриття провадження у справі з порушенням правил підсудності може бути оскаржена в апеляційному порядку шляхом подачі безпосередньо до Другого апеляційного адміністративного суду апеляційної скарги протягом п'ятнадцяти днів з дня її складання.

В іншій частині ухвала оскарженню не підлягає.

Ухвала суду набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Суддя Горшкова О.О.

Попередній документ
83171701
Наступний документ
83171703
Інформація про рішення:
№ рішення: 83171702
№ справи: 520/6787/19
Дата рішення: 22.07.2019
Дата публікації: 24.07.2019
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Харківський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи щодо забезпечення громадського порядку та безпеки, національної безпеки та оборони України, зокрема щодо; охорони праці