Ухвала від 19.07.2019 по справі 409/1572/19

Справа № 409/1572/19

Пров.№ 2-о/409/398/19

УХВАЛА

про відкриття провадження у справі

19 липня 2019 року смт.Білокуракине

Білокуракинський районний суд Луганської області у складі головуючого судді Максименко О.Ю., розглянувши матеріали цивільної справи за заявою ОСОБА_1 про призначення опікуном, -

ВСТАНОВИВ:

16.07.2019 року до Білокуракинського районного суду Луганської області надійшла заява ОСОБА_1 , зареєстрованої за адресою: АДРЕСА_1 , заінтересована особа - Білокуракинська селищна рада Луганської області, місцезнаходження: пл.Шевченка 4 смт.Білокуракине Луганська область, про призначення опікуном.

Відповідно до ч.1 ст.187 ЦПК України за відсутності підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження суд відкриває провадження у справі протягом п'яти днів з дня надходження позовної заяви або заяви про усунення недоліків, поданої в порядку, передбаченому статтею 185 цього Кодексу. Відповідно до ч. 1 ст. 187 ЦПК України суддя відкриває провадження у цивільній справі не інакше як на підставі заяви, поданої і оформленої в порядку, встановленому ЦПК України.

Зазначена заява відповідає вимогам ст.ст. 187, 318 ЦПК України, підстав для залишення заяви без руху, повернення заяви або для відмови у відкритті провадження у цивільній справі не вбачається.

Заява подана відповідно до правил підсудності згідно зі ст. 62 ЦК України за місцем проживання фізичної особи, яка потребує опіки - Білокуракинський район Луганська область.

За таких обставин вважаю за можливе відкрити провадження у цій справі.

На підставі викладеного, керуючись с.62 ЦК УКраїни, ст.ст. 187, 260, 261, 353 ЦПК України, -

ПОСТАНОВИВ:

Відкрити провадження у справі за заявою ОСОБА_1 про призначення опікуном.

Призначити судовий розгляд справи на 16 серпня 2019 року на 13.00 год. у відкритому судовому засіданні в залі суду смт. Білокуракине Луганської області.

В судове засідання викликати учасників справи з паспортами.

Представникам учасників справи мати доручення на ведення справи в суді та її копію для залучення до матеріалів справи.

Представнику заінтересованої особи подати до зазначеного строку письмові пояснення на заяву і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду).

Учасникам справи роз'яснюється, що докази, не подані у встановлений законом або судом строк, до розгляду судом не приймаються, крім випадку, коли особа, яка їх подає, обґрунтувала неможливість їх подання у вказаний строк з причин, що не залежали від неї.

Учасникам справи роз'яснюється, що вони можуть отримати інформацію щодо даної справи на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: https://bl.lg.court.gov.ua/sud1205/gromadyanam/csz/.

Ухвала може бути оскаржена лише щодо недотримання правил підсудності до Луганського апеляційного суду через Білокуракинський районний суд Луганської області на підставі п.15.5 ч.1 Розділу XIII "Перехідні положення" ЦПК України шляхом подачі апеляційної скарги протягом 15 днів з дня складення повного судового рішення, в іншій частині ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Білокуракинського

районного суду Луганської області О.Ю. Максименко

Попередній документ
83139740
Наступний документ
83139742
Інформація про рішення:
№ рішення: 83139741
№ справи: 409/1572/19
Дата рішення: 19.07.2019
Дата публікації: 22.07.2019
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Білокуракинський районний суд Луганської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи окремого провадження; Справи про обмеження цивільної дієздатності фізичної особи, визнання фізичної особи недієздатною та поновлення цивільної дієздатності фізичної особи, з них:; про визнання фізичної особи недієздатною
Розклад засідань:
27.02.2020 09:00 Білокуракинський районний суд Луганської області
Учасники справи:
головуючий суддя:
МАКСИМЕНКО О Ю
суддя-доповідач:
МАКСИМЕНКО О Ю
заінтересована особа:
Білокуракинська селищна рада
заявник:
Павлова Євгенія Юріївна
представник заявника:
Стародубцева Лариса Олексіївна