Ухвала від 19.07.2019 по справі 910/1467/19

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

про призначення судового засідання

м. Київ

19.07.2019Справа №910/1467/19

За заявоюАкціонерного товариства "Українська залізниця"

провиправлення помилки у наказі

у справі№910/1467/19

за позовом Акціонерного товариства "Українська залізниця" в особі регіональної філії "Придніпровська залізниця" Акціонерного товариства "Українська залізниця"

доТовариства з обмеженою відповідальністю "Техойл ЛТД"

простягнення штрафу у розмірі 797 592,00 грн.

Суддя Бойко Р.В.

Представники сторін:

без повідомлення.

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

В провадженні господарського суду міста Києва перебувала справа №910/1467/19 за позовом Акціонерного товариства "Українська залізниця" в особі регіональної філії "Придніпровська залізниця" Акціонерного товариства "Українська залізниця" до Товариства з обмеженою відповідальністю "Техойл ЛТД" про стягнення 797 592,00 грн.

Позовні вимоги обґрунтовувались тим, що відповідачем не виконано свої зобов'язання за Договором №ПР/НХ-181385/НЮ від 18.12.2018 з поставки товару, у зв'язку з чим позивач просив стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "Техойл ЛТД" на підставі п. 10.3 вказаного договору штраф за не поставку товару у розмірі 20% від суми договору, що становить 797 592,00 грн.

Рішенням господарського суду міста Києва від 09.04.2019 у справі №910/1467/19 позовні вимоги задоволено повністю.

13.05.2019 на виконання вказаного рішення господарським судом міста Києва було видано відповідний наказ.

Ухвалою господарського суду міста Києва від 09.07.2019 у справі №910/1467/19 виправлено описку, допущену в резолютивній частині рішення господарського суду міста Києва від 09.04.2019, а саме: в частині вірного зазначення найменування відповідача - "Товариство з обмеженою відповідальністю "Техойл ЛТД".

18.07.2019 через відділ діловодства суду від Акціонерного товариства "Українська залізниця" надійшла заява про виправлення допущеної під час виготовлення наказу господарського суду міста Києва №910/1467/19 від 13.05.2019 помилку. А саме заявник вказує, що у наказі суду невірно зазначено найменування боржника - замість "Товариство з обмеженою відповідальністю "Техойл ЛТД" вказано "Товариство з обмеженою відповідальністю "Техойл ТК".

Також 18.07.2019 через відділ діловодства суду від Акціонерного товариства "Українська залізниця" надійшла заява про виправлення описки у резолютивній частині рішення господарського суду міста Києва від 09.04.2019 у справі №910/1467/19 в частині зазначення найменування відповідача.

Щодо заяви Акціонерного товариства "Українська залізниця" про виправлення описки у резолютивній частині рішення господарського суду міста Києва від 09.04.2019 у справі №910/1467/19, то суд відзначає, що ухвалою господарського суду міста Києва від 09.07.2019 судом виправлено допущену описку в рішенні господарського суду міста Києва від 09.04.2019 у справі №910/1467/19 у назві відповідача.

Отже, оскільки судом було виправлено описку в рішенні суду від 09.04.2019 до подання заявником даної заяви від 18.07.2019, суд приходить до висновку, що відповідна заява не містить змісту питання, яке має бути розглянуте судом, та прохання заявника, а тому залишає заяву Акціонерного товариства "Українська залізниця" про виправлення помилки у рішенні господарського суду міста Києва від 09.04.2019 у справі №910/1467/19 без розгляду на підставі ч. 4 ст. 170 Господарського процесуального кодексу України.

Щодо заяви Акціонерного товариства "Українська залізниця" в частині виправлення допущеної помилки у наказі суд зазначає наступне.

Частиною 1 статті 328 Господарського процесуального кодексу України передбачено, що суд, який видав виконавчий документ, може за заявою стягувача або боржника виправити помилку, допущену при його оформленні або видачі, чи визнати виконавчий документ таким, що не підлягає виконанню.

Суд розглядає заяву в десятиденний строк з дня її надходження у судовому засіданні з повідомленням стягувача та боржника і постановляє ухвалу. Неявка стягувача і боржника не є перешкодою для розгляду заяви. До розгляду заяви суд має право своєю ухвалою зупинити виконання за виконавчим документом або заборонити приймати виконавчий документ до виконання (ч. 3 ст. 328 Господарського процесуального кодексу України).

Керуючись наведеними нормами процесуального закону, суд вважає за необхідне призначити вказану заяву Акціонерного товариства "Українська залізниця" про виправлення допущеної помилки у наказі до розгляду в судовому засіданні з повідомленням стягувача та боржника.

Керуючись ст.ст. 120, 121, 328, 338 Господарського процесуального кодексу України, Господарський суд міста Києва,

УХВАЛИВ:

1. Заяву Акціонерного товариства "Українська залізниця" про виправлення описки в рішенні суду залишити без розгляду.

2. Призначити розгляд заяви Акціонерного товариства "Українська залізниця" про виправлення помилки у наказі на 29.07.19 о 14:50 год. Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду міста Києва за адресою: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, буд. 44-В, зал судових засідань №21 (корпус Б).

3. Повідомити про судове засідання стягувача та боржника.

4. Ухвала набирає законної сили після її підписання та не підлягає оскарженню.

Учасники справи можуть отримати інформацію по справі на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за адресою: http://court.gov.ua/fair/sud5011/.

Звернути увагу сторін на те, що відповідно до ст. 135 Господарського процесуального кодексу України суд може постановити ухвалу про стягнення в дохід державного бюджету з відповідної особи штрафу у сумі від одного до десяти розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, зокрема, за ухилення від вчинення дій, покладених судом на учасника судового процесу.

Суддя Р.В. Бойко

Учасники процесу мають можливість отримувати процесуальні документи в електронному вигляді паралельно з документами у паперовому вигляді.

Для отримання процесуальних документів в електронному вигляді потрібно:

1. Зареєструватися в системі обміну електронними документами між судом та учасниками судового процесу (завести поштову скриньку електронного суду), розміщеній на офіційному веб-порталі судової влади України за адресою: mail.gov.ua.

2. Подати до суду заявку про отримання процесуальних документів в електронному вигляді, яку необхідно роздрукувати на офіційному веб-порталі судової влади України у вищевказаному розділі. Процесуальні документи у відповідній справі, що видані після дати подання вказаної Заявки до суду, будуть надходити в електронному вигляді на зареєстровану електронну адресу учасника судового процесу в домені mail.gov.ua, зазначену в Заявці.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо даної справи в мережі Інтернет за веб-адресою сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України - http://ki.arbitr.gov.ua/sud5011/gromadyanam/csz/

Попередній документ
83115997
Наступний документ
83115999
Інформація про рішення:
№ рішення: 83115998
№ справи: 910/1467/19
Дата рішення: 19.07.2019
Дата публікації: 22.07.2019
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд міста Києва
Категорія справи: Господарські справи (до 01.01.2019); Майнові спори; Розрахунки за продукцію, товари, послуги; Інші розрахунки за продукцію