Ухвала від 18.07.2019 по справі 160/5936/19

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

18 липня 2019 року Справа №160/5936/19

Суддя Дніпропетровського окружного адміністративного суду Ільков В.В. розглянувши заяву Департаменту патрульної поліції про повернення судового збору у справі №160/5936/19 за позовом Департаменту патрульної поліції до Міністерства юстиції України Департаменту державної виконавчої служби Відділу примусового виконання рішень в особі старшого державного виконавця Бурла Віталія Едуардовича про визнання протиправною та скасування постанови,-

ВСТАНОВИВ:

26.06.2019 року до Дніпропетровського окружного адміністративного суду надійшов адміністративний позов Департаменту патрульної поліції до Міністерства юстиції України Департаменту державної виконавчої служби Відділу примусового виконання рішень в особі старшого державного виконавця Бурла Віталія Едуардовича, в якому позивач просить суд:

- визнати протиправним та скасувати постанову ВП№ 58712475 від 28.05.2019 про накладення штрафу у розмірі 5100 (п'ять тисяч сто) грн. 00 коп., винесену старшим державним виконавцем Відділу примусового виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України Бурлою Віталієм Едуардовичем;

- визнати протиправним та скасувати постанову ВП№ 58712475 від 28.05.2019 про стягнення з боржника витрат виконавчого провадження у розмірі 141 (сто сорок одна) грн. 00 коп., винесену старшим державним виконавцем Відділу примусового виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України Бурлою Віталієм Едуардовичем.

Згідно витягу з протоколу автоматизованого розподілу між суддями від 26.06.2019 року вказана справа була розподілена судді Ількову В.В.

Ухвалою суду від 27.06.2019 року позовну заяву Департаменту патрульної поліції до Міністерства юстиції України Департаменту державної виконавчої служби Відділу примусового виконання рішень в особі старшого державного виконавця Бурла Віталія Едуардовича про визнання протиправною та скасування постанови, було повернуто позивачу, з підстав передбачених п.3 ч.4 ст. 169 КАС України.

17.07.2019 року до Дніпропетровського окружного адміністративного суду від представника позивача надійшла заява про повернення судового збору по справі №160/5936/19 у розмірі 1921,00 гривень.

Розглянувши подану представником позивача заяву про повернення судового збору суд дійшов висновку про задоволення заяви представника позивача про повернення судового збору, з огляду на таке.

Відповідно до частини 2 статті 132 КАС України розмір судового збору, порядок його сплати, повернення і звільнення від сплати встановлюються законом.

Відповідно до пунктів 2 та 3 статті 7 Закону України "Про судовий збір", сплачена сума судового збору повертається за клопотанням особи, яка його сплатила за ухвалою суду в разі повернення скарги, відмови у відкритті провадження у справі в суді першої інстанції, апеляційного та касаційного провадження у справі.

Відповідно до частини 5 статті 7 Закону України "Про судовий збір" повернення сплаченої суми судового збору здійснюється в порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади із забезпечення реалізації державної фінансової політики.

Як вбачається з матеріалів справи, позивачем сплачено судовий збір у розмірі 1921,00 грн., що підтверджується платіжним дорученням № 4971 від 04.07.2019 року.

Згідно частини 1 статті 143 Кодексу адміністративного судочинства України суд вирішує питання щодо судових витрат у рішенні, постанові або ухвалі.

Враховуючи наведене, суд приходить до висновку про наявність підстав для повернення на користь позивача з Державного бюджету України сплачену ним суму судового збору у розмірі 1921,00 грн., згідно платіжного доручення № 4971 від 04.07.2019 року.

Керуючись ст.ст.132, 248 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

УХВАЛИВ:

Заяву Департаменту патрульної поліції про повернення судового збору у справі №160/5936/19 за позовом Департаменту патрульної поліції до Міністерства юстиції України Департаменту державної виконавчої служби Відділу примусового виконання рішень в особі старшого державного виконавця Бурла Віталія Едуардовича про визнання протиправною та скасування постанови - задовольнити.

Повернути з Державного бюджету України Департаменту патрульної поліції судовий збір у розмірі 1921,00 грн., сплачений на підставі платіжного доручення № 4971 від 04.07.2019 року.

Позивач: Департамент патрульної поліції (03048, м. Київ, вул. Федора Ернста, 3, код ЄДРПОУ 40108646).

Відповідач: Міністерство юстиції України Департамент державної виконавчої служби Відділ примусового виконання рішень в особі старшого державного виконавця Бурла Віталій Едуардович (01001, м. Київ, вул. Городецького, 13, код ЄДРПОУ 00015622).

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя В.В Ільков

Попередній документ
83100531
Наступний документ
83100534
Інформація про рішення:
№ рішення: 83100532
№ справи: 160/5936/19
Дата рішення: 18.07.2019
Дата публікації: 19.07.2019
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи щодо примусового виконання судових рішень і рішень інших органів