83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157, тел.381-88-46
про призначення експертизи
20.06.07 р. Справа № 36/108пд
Господарський суд Донецької області у складі головуючого судді Будко Н.В.
при секретарі судового засідання Крючковой К.М.
розглянувши матеріали справи за позовом Комунального підприємства «Донецькміськводоканал» м.Донецьк
до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю «Услуги» м.Донецьк
про прийняття пунктів договору №54187 від 01.04.07р. в редакції позивача
за участю:
представників сторін:
від позивача: Гнатюк О.І. по дов., Рябова Л.М. по дов.;
від відповідача -1: Луценко О.І. по дов.;
Позивач, Комунальне підприємство «Донецькміськводоканал» м.Донецьк, звернувся до господарського суду Донецької області з позовом до відповідача, Товариства з обмеженою відповідальністю «Услуги» м.Донецьк, про прийняття пунктів договору №54187 від 01.04.07р. в редакції позивача.
У ході розгляду спору позивач надав суду письмове клопотання №09/3180 від 20.06.07р. про призначення судової експертизи.
З огляду на те, що у ході розгляду справи виникла необхідність у з'ясуванні питань, що потребують спеціальних знань, господарський суд заявлене позивачем клопотання задовольняє та призначає по справі судову експертизу, провадження якої доручає Товариству з обмеженою відповідальністю «Донбасхімресурси», та зупиняє провадження по справі.
На підставі вищевикладеного, керуючись ст. ст. 41, 42, 79 ч.2 п.1 Господарського процесуального кодексу України суд,-
Призначити по справі судову експертизу, провадження якої доручити Товариству з обмеженою відповідальністю «Донбасхімресурси» м.Донецьк, пр.Ілліча, 3, оф.402.
На вирішення експертизи поставити наступні запитання:
1.Який обсяг стоків технічної води скидає ТОВ «Услуги» до каналізаційного колектору 400мм.?
2.Чи залежить обсяг стоків технічної води від пори року, і якщо так, то яким чином?
3.Яка кількість безповоротних втрат технічної води (у відсотковому відношенні) по відношенню до загальної кількості технічної води, одержуваної від ДПП «Укрпромводчормет» згідно укладеного договору (розрахунок безповоротних втрат)?
4.Чи є приєднання технічного водоводу ТОВ «Услуги» до каналізаційного колектору ТОВ «Услуги» для здійснення скидання стоків технічної води?
5.Чи скидаються стоки технічної води до каналізаційного колектору ТОВ «Услуги» у разі його наявності та в якому обсязі?
Попередити експерта про кримінальну відповідальність, передбачену статтями 384 і 385 Кримінального кодексу України за дачу завідомо неправдивого висновку або відмову давати висновок та за відмову без поважних причин від виконання покладених на них обов'язків.
Зобов'язати сторін на першу вимогу експерта надати усі необхідні документи та матеріали, які необхідні для проведення експертизи.
Провадження по справі зупинити до закінчення експертизи.
Суддя