про відкриття апеляційного провадження
15 липня 2019 рокуЛьвів№ 857/7288/19
Восьмий апеляційний адміністративний суд в складі колегії суддів:
судді-доповідача -Попка Я. С.
суддів -Сеника Р. П.
Хобор Р. Б.
перевіривши апеляційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Рожищенського районного суду Волинської області від 12 червня 2019 року у справі № 167/563/19 за адміністративним позовом ОСОБА_1 до командира роти №1 БУПП у Волинській області ДПП Шендюха Тараса Юрійовича про оскарження постанови,
Проаналізувавши матеріали справи, суд прийшов до висновку, що апеляційна скарга за формою та змістом відповідає вимогам статті 296 Кодексу адміністративного судочинства України, подана з дотриманням порядку і строків апеляційного оскарження, а також відсутні підстави для повернення апеляційної скарги чи відмови у відкритті апеляційного провадження.
З огляду на зазначене, перешкоди для відкриття апеляційного провадження відсутні.
Керуючись статтями 296, 300 Кодексу адміністративного судочинства України,
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Рожищенського районного суду Волинської області від 12 червня 2019 року у справі № 167/563/19 за адміністративним позовом ОСОБА_1 до командира роти №1 БУПП у Волинській області ДПП Шендюха Тараса Юрійовича про оскарження постанови.
Учасники справи мають право подати до суду апеляційної інстанції відзив на апеляційну скаргу в письмовій формі.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Суддя-доповідач Я. С. Попко
судді Р. П. Сеник
Р. Б. Хобор