Постанова від 09.07.2019 по справі 160/259/19

ТРЕТІЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

09 липня 2019 року м. Дніпросправа № 160/259/19

Третій апеляційний адміністративний суд

у складі колегії суддів: головуючого - судді Кругового О.О. (доповідач),

суддів: Прокопчук Т.С., Шлай А.В.,

за участю секретаря судового засідання Іотової А.О.,

за участю:

представників позивача: Єнакієвої О.В., Кравченко К.П.,

представника відповідача: Грек К.А..

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Дніпро апеляційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю «Алло»

на рішення Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 14 березня 2019 року, (суддя суду першої інстанції Лозицька І.О.), прийняте у порядку спрощеного позовного провадження в м. Дніпро, в адміністративній справі №160/259/19 за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «Алло» до Державної регуляторної служби України, Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів про визнання протиправним та скасування окремих положень наказу, зобов'язання вчинити певні дії,-

ВСТАНОВИВ:

09.01.2019 року Товариство з обмеженою відповідальністю "Алло" звернулось до суду з позовом, в якому, з урахуванням заяви про зміну підстав та предмету позову від 26.02.2019 року, просило:

- визнати протиправним та скасувати окремі положення наказу № 152 від 15.11.2018 року Державної регуляторної служби України про затвердження Плану здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2019 рік - в частині проведення планових заходів зі здійснення державного нагляду (контролю) у Товаристві з обмеженою відповідальністю "Алло";

- зобов'язати Державну службу України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів та Державну регуляторну службу України утриматися від здійснення планових заходів зі здійснення державного нагляду (контролю) за додержанням законодавства про захист прав споживачів у Товаристві з обмеженою відповідальністю "Алло" до 2022 року, включно.

В обґрунтування позову зазначено, що відповідно до Додатка №2 до постанови Кабінету Міністрів України від 30.01.2019 року №54 визначено до яких критеріїв та показників критеріїв відповідає кількість балів. Також зазначено, що якщо суб'єкт господарювання може бути одночасно віднесений до більш як одного показника, застосовується показник з найбільшою кількістю балів. Згідно аналізу Додатка №2 до постанови Кабінету Міністрів України від 30.01.2019 року №54 та аналізу даних щодо порушень вимог законодавства про захист прав споживачів за останні п'ять років ТОВ "Алло" має 16 балів (інше порушення вимог законодавства про захист прав споживачів), а тому, відноситься до незначного ступеня ризику. Також, позивач вказує, що відповідач-2 жодним доказом не спростував, що у ТОВ "АЛЛО" були скасовані перевірки, призначені наступними документами: наказом Мінекономрозвитку № 1553 від 30.11.2015 року, наказом Мінекономрозвитку № 1909 від 15.11.2016 року, наказом Державної регуляторної служби України від 15.11.2017 року № 139. Також, позивач вважає, що при визначенні наступного періоду планового заходу слід враховувати, що останній плановий захід проведено у 2018 році, а ТОВ "Алло" відноситься до незначного ступеня ризику. Таким чином, наступний плановий захід державного нагляду (контролю) органами державного нагляду може відбутись у 2023 року.

Рішенням Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 14 березня 2019 року в задоволенні адміністративного позову ТОВ «Алло» відмовлено.

Не погодившись з рішенням суду першої інстанції позивач звернувся до суду з апеляційною скаргою, в якій посилаючись на порушення судом вимог норм матеріального та процесуального права просить оскаржуване рішення скасувати та прийняти нову постанову про задоволення позовних вимог.

Апеляційна скарга обґрунтована фактично доводами адміністративного позову, також позивач зазначає, що відповідачі порушують періодичність проведення перевірок з 2016 року по 2018 рік - проводять перевірки щороку, хоча такої періодичності чинним законодавством не визначено. На думку позивача, судом першої інстанції неправильно надано оцінку доводам ТОВ «Алло» щодо постанови КМУ №54 від 30.01.2019 року «Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері торгівлі і послуг», не застосовані норми матеріального права, що підлягали застосуванню.

Від Державної регуляторної служби України надійшов відзив на апеляційну скаргу, в якому зазначає, що апелянт не зазначає, не обґрунтовує та не надає відповідних доказів, які юридичні наслідки створені оскаржуваними положеннями наказу Державної регуляторної служби від 15.11.2018 року №152 «Про затвердження плану здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2019 рік» - в частині проведення планових заходів зі здійснення державного нагляду (контролю) у ТОВ «Алло». Вказане, на думку відповідача, свідчить про відсутність порушеного права чи інтересу у позивача. Також, відповідач зазначає, що запланована перевірка ТОВ «Алло» не відбулась 14.01.2019 року , в свою чергу Закон не передбачає можливості перенесення на іншу календарну дату перевірки або повторне її проведення, відтак станом на 14.01.2019 року положення наказу від 15.11.2018 року №152 вичерпали свою дію в частині проведення планових закладів у відношенні ТОВ «Алло» у 2019 році.

Від Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів також надійшов відзив на апеляційну скаргу, в якому зазначає, що за наявності у суб'єкта господарювання відокремлених підрозділів планові заходи державного нагляду (контролю) щодо нього проводяться за кожним відокремленим підрозділом протягом строку здійснення одного планового заходу. Відповідач зазначає, що Закон не містить визначення терміну «Місця провадження господарської діяльності», відтак планові заходи здійснювались відповідачем виходячи з того, що « Місцем провадження господарської діяльності» є територія окремої територіальної одиниці.

Дослідивши матеріали справи та доводи апеляційної скарги, перевіривши правильність застосування судом першої інстанції при прийнятті оскаржуваного судового рішення норм матеріального та процесуального права, суд вважає, що апеляційна скарга не підлягає задоволенню за наступних підстав.

Судом першої інстанції встановлено та матеріалами справи підтверджено, що наказом Державної регуляторної служби України № 152 від 15.11.2018 року затверджено План здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2019 рік.

Вказаний наказ прийнято відповідно до статті 5 Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" та на виконання Вимог до оформлення річних та комплексного планів здійснення заходів державного нагляду (контролю), унесення змін до них та звіту щодо їх виконання, затвердженого спільним наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Державної регуляторної служби України від 07.08.2017 року № 1170/81.

Означеним наказом, зокрема, передбачено проведення планового заходу зі здійснення державного нагляду (контролю) у Товаристві з обмеженою відповідальністю "Алло" (код ЄДРПОУ - 30012848) Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, який призначено на 14.01.2019 року.

Згідно з цим Планом, заплановано проведення перевірки ТОВ "Алло", як суб'єкта господарювання, що належить до переліку з високим ступенем ризику їх господарської діяльності.

Також, судом встановлено, що Головним управлінням Держпродспоживслужби в м. Києві направлені на адресу Товариства з обмеженою відповідальністю "Алло" повідомлення про проведення планової перевірки від 26.12.2018 року №№ 663, 664, 665, 666, 667, 668.

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Херсонській області направлено на адресу Товариства з обмеженою відповідальністю "Алло" повідомлення про проведення планової перевірки від 06.12.2018 року № 06-5/3530.

Товариство з обмеженою відповідальністю "Алло" зверталось до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів з листом від 11.12.2018 року № 1561 щодо виключення з планових перевірок стосовно дотримання законодавства про захист прав споживачів ТОВ "Алло" у 2019 році.

Згідно листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 19.12.2018 року № 3632-06/55991-07, лист Товариства з обмеженою відповідальністю "Алло", скеровано для розгляду до Державної регуляторної служби України.

Вважаючи окремі положення наказу № 152 від 15.11.2018 року Державної регуляторної служби України про затвердження Плану здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2019 рік - в частині проведення планових заходів зі здійснення державного нагляду (контролю) у Товаристві з обмеженою відповідальністю "Алло" протиправними, позивач звернувся до суду з адміністративним позовом.

Вирішуючи спір між сторонами та задовольняючи позовні вимоги суд першої інстанції виходив з того, що на час розгляду справи відсутнє порушене право позивача, внаслідок прийняття оскаржуваного наказу, оскільки наказ №152 від 15.11.2018 року Державної регуляторної служби Про затвердження плану здійснення комплексних заходів державного нагляду (контрою) на 2019 рік в частині проведення планових заходів зі здійснення державного нагляду (контролю) у товаристві з обмеженою відповідальністю «Алло» не був реалізований та вичерпав свою дію, станом на час розгляду справи.

Суд апеляційної інстанції погоджується з такими висновками суду першої інстанції з огляду на наступне.

Згідно ст. 1 статті 1 Закону «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» (далі по тексту Закон № 877), державний нагляд (контроль) - діяльність уповноважених законом центральних органів виконавчої влади, їх територіальних органів, державних колегіальних органів, органів виконавчої влади Автономної Республіки Крим, місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування (далі - органи державного нагляду (контролю)) в межах повноважень, передбачених законом, щодо виявлення та запобігання порушенням вимог законодавства суб'єктами господарювання та забезпечення інтересів суспільства, зокрема належної якості продукції, робіт та послуг, допустимого рівня небезпеки для населення, навколишнього природного середовища;

заходи державного нагляду (контролю) - планові та позапланові заходи, які здійснюються у формі перевірок, ревізій, оглядів, обстежень та в інших формах, визначених законом.

Згідно ч. 1 ст. 5 Закону № 877, планові заходи здійснюються відповідно до річних планів, що затверджуються органом державного нагляду (контролю) не пізніше 1 грудня року, що передує плановому. Внесення змін до річних планів здійснення заходів державного нагляду (контролю) не допускається, крім випадків зміни найменування суб'єкта господарювання та виправлення технічних помилок.

Плановим періодом вважається рік, який обчислюється з 1 січня по 31 грудня планового року.

Плани здійснення заходів державного нагляду (контролю) на наступний плановий період повинні містити дати початку кожного планового заходу державного нагляду (контролю) та строки їх здійснення.

Протягом планового періоду здійснення більш як одного планового заходу державного нагляду (контролю) щодо одного суб'єкта господарювання одним і тим самим органом державного нагляду (контролю), не допускається.

За наявності у суб'єкта господарювання відокремлених підрозділів планові заходи державного нагляду (контролю) щодо такого суб'єкта господарювання можуть здійснюватися одночасно в усіх відокремлених підрозділах протягом строку здійснення одного планового заходу.

Органи державного нагляду (контролю) щороку визначають перелік суб'єктів господарювання, які підлягають плановим заходам державного нагляду (контролю) у плановому періоді, та не пізніше 15 жовтня року, що передує плановому, забезпечують внесення відомостей про таких суб'єктів господарювання до інтегрованої автоматизованої системи державного нагляду (контролю) для автоматичного виявлення нею суб'єктів господарювання, які підлягають комплексним плановим заходам державного нагляду (контролю).

Проект плану здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) формується інтегрованою автоматизованою системою державного нагляду (контролю).

План здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на відповідний плановий період для всіх органів державного нагляду (контролю) затверджує центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну регуляторну політику, політику з питань нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності, ліцензування та дозвільної системи у сфері господарської діяльності та дерегуляції господарської діяльності, оприлюднює на своєму офіційному веб-сайті та вносить відомості до інтегрованої автоматизованої системи державного нагляду (контролю) до 15 листопада року, що передує плановому.

Річні плани здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) на відповідний плановий період з урахуванням узгоджених дат початку та строків здійснення визначених у плані здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю), затверджують органи державного нагляду (контролю), оприлюднюють на своїх офіційних веб-сайтах та вносять відомості до інтегрованої автоматизованої системи державного нагляду (контролю) до 1 грудня року, що передує плановому.

Наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Державної регуляторної служби України від 07.08.2017 року № 1170/81, затверджено Вимоги до оформлення річних та комплексного планів здійснення заходів державного нагляду (контролю), унесення змін до них та звіту щодо їх виконання, які визначають правила оформлення річних та комплексного планів здійснення заходів державного нагляду (контролю), унесення змін до них та звіту щодо їх виконання (далі - Вимоги).

Так, за приписами частин 3-4 Вимоги ДРС до 15 листопада року, що передує плановому, затверджує план здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на відповідний плановий період для всіх органів державного нагляду (контролю), за формою згідно з додатком 1 до цих Вимог, оприлюднює на своєму офіційному веб-сайті та вносить відомості до інтегрованої автоматизованої системи державного нагляду (контролю).

Органи державного нагляду (контролю) до 01 грудня року, що передує плановому, затверджують річні плани здійснення заходів державного нагляду (контролю) на відповідний плановий період з урахуванням узгоджених дат початку та строків здійснення визначених у плані здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) за формою, згідно з додатком 2 до цих Вимог.

Пунктом 18 Порядку функціонування інтегрованої автоматизованої системи державного нагляду (контролю), внесення відомостей до неї та строки розміщення цих відомостей, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 року № 387 (далі - Порядок № 387) передбачено, що функціональні можливості системи забезпечують, зокрема, формування річних планів органів державного нагляду (контролю), плану здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на плановий період та звітів про стан виконання зазначених планів.

Крім того, згідно з пунктом 19 Порядку № 387 до структури автоматизованої системи входить, зокрема, підсистема управління змістовим наповненням системи, призначена для автоматизованого формування проекту плану здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) органів державного нагляду (контролю) на плановий період та збереження відомостей про заходи державного нагляду (контролю).

Відповідно до пункту 21 Порядку № 387, наповнення автоматизованої системи забезпечується суб'єктами наповнення шляхом розміщення та оновлення відомостей про заходи державного нагляду (контролю) через завантаження даних до системи.

Згідно зі частиною восьмою статті 4 Закону № 877, створення та функціонування інтегрованої автоматизованої системи державного нагляду (контролю) забезпечує центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну регуляторну політику, політику з питань нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності, ліцензування та дозвільної системи у сфері господарської діяльності та дерегуляції господарської діяльності, який є її держателем.

Відповідно до пункту 1 Положення про Державну регуляторну службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.12.2014 року № 724 (далі - Положення), Державна регуляторна служба України, є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України і який реалізує державну регуляторну політику, політику з питань нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності, ліцензування та дозвільної системи у сфері господарської діяльності та дерегуляції господарської діяльності.

Державна регуляторна служба України, є спеціально уповноваженим органом з питань ліцензування та дозвільної системи у сфері господарської діяльності.

У пункті 3 Положення визначено, що на Державну регуляторну службу України покладається ряд основних завдань, одним з яких, є реалізація державної регуляторної політики, політики з питань нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності, ліцензування та дозвільної системи у сфері господарської діяльності.

З аналізу вказаних правових норм вбачається, що Державна регуляторна служба України є держателем автоматизованої системи, що забезпечує створення та функціонування цієї системи. Розробка та затвердження Державною регуляторною службою України плану комплексних заходів державного нагляду (контролю) на відповідний рік, на підставі якого, органи державного нагляду (контролю) затверджують свої річні плани заходів державного нагляду (контролю), здійснюється після внесення відомостей до автоматизованої системи від органів державного нагляду (контролю), в даному випадку - Державної службої України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, про суб'єктів господарювання, які підлягають плановим заходам державного нагляду (контролю).

Частиною 2 статті 5 Закону № 877 передбачено, що Центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну регуляторну політику, політику з питань нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності, ліцензування та дозвільної системи у сфері господарської діяльності та дерегуляції господарської діяльності, розробляє Методику розроблення критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю), та Методику розроблення уніфікованих форм актів, що складаються за результатами проведення планових (позапланових) заходів державного нагляду (контролю), які затверджуються Кабінетом Міністрів України.

Методика розроблення критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю), має передбачати у тому числі, оцінку ступеня небезпеки, масштабу, виду та сфери діяльності, наявність порушень у попередній діяльності суб'єктів господарювання (крім новостворених).

Орган державного нагляду (контролю) визначає у віднесеній до його відання сфері критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності.

З урахуванням значення прийнятного ризику всі суб'єкти господарювання, що підлягають нагляду (контролю), належать до одного з трьох ступенів ризику: високий, середній або незначний.

Залежно від ступеня ризику органом державного нагляду (контролю) визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю).

Критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю), затверджуються Кабінетом Міністрів України за поданням органу державного нагляду (контролю).

Залежно від ступеня ризику орган державного нагляду (контролю) визначає перелік питань для здійснення планових заходів (далі - перелік питань), що затверджується наказом такого органу.

Уніфіковані форми актів з переліком питань затверджуються органом державного нагляду (контролю) та оприлюднюються на його офіційному веб-сайті протягом п'яти робочих днів з дня затвердження у порядку, визначеному законодавством.

Виключно в межах переліку питань орган державного нагляду (контролю) залежно від цілей заходу та ступеня ризику визначає питання, щодо яких буде здійснюватися державний нагляд (контроль), та зазначає їх у направленні на перевірку.

Орган державного нагляду (контролю) оприлюднює критерії та періодичність проведення планових заходів із здійснення державного нагляду (контролю) шляхом розміщення на своєму офіційному веб-сайті у порядку, визначеному законодавством.

Планові заходи державного нагляду (контролю) здійснюються органом державного нагляду (контролю) за діяльністю суб'єктів господарювання, яка віднесена:

до високого ступеня ризику - не частіше одного разу на два роки;

до середнього ступеня ризику - не частіше одного разу на три роки;

до незначного ступеня ризику - не частіше одного разу на п'ять років.

01.01.2017 року набрав чинності Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" щодо лібералізації системи державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності", яким внесено зміни та встановлено, що планові заходи державного нагляду (контролю) здійснюються органом державного нагляду (контролю) за діяльністю суб'єктів господарювання, яка віднесена до високого ступеня ризику - не частіше одного разу на два роки.

Відповідачами включено ТОВ "Алло" до Плану здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2019 рік, за критерієм суб'єкта господарювання із високим ступенем ризику його господарської діяльності.

Згідно Плану здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2019 рік, передбачено проведення заходів державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства про захист прав споживачів на ТОВ "Алло".

Як видно з Плану здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю_ на 2019 рік, здійснення заходів державного нагляду (контролю) у 2019 році щодо ТОВ «Алло» заплановано двома органами державного нагляду (контролю), а саме: Державною службою України з надзвичайних ситуацій щодо додержання законодавства у сфері техногенної безпеки; Держпроспоживслубою щодо дотримання законодавства про захист прав споживачів. Комплексна перевірка запланована на 14.01.2019 року.

Однак, перевірка позивача відповідно до Плану здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2019 рік, яка була запланована на 14.01.2019 року, не відбулась.

Відповідно до ст. 5 КАС України, кожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до адміністративного суду, якщо вважає, що рішенням, дією чи бездіяльністю суб'єкта владних повноважень порушені її права, свободи або інтереси.

Відповідно до ст. 2 КАС України, завданням адміністративного судочинства є захист прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їхніх посадових і службових осіб, інших суб'єктів при здійсненні ними владних управлінських функцій на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень шляхом справедливого, неупередженого та своєчасного розгляду адміністративних справ.

Відповідно до ст. 55 Конституції України, кожному гарантується право на оскарження в суді рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб.

Конституційний Суд України у рішенні від 25.11.1997 року № 6-зп вказав, що стаття 55 Конституції України не визначає, які саме рішення, дії чи бездіяльність органів державної влади і місцевого самоврядування чи посадових і службових осіб можуть бути оскаржені, і встановлює принцип, відповідно до якого, в суді можуть бути оскаржені будь-які рішення, дії та бездіяльність.

Разом з тим, Конституційний Суд України у зазначеному вище рішенні вказав, що частину другу статті 55 Конституції України необхідно розуміти так, що кожен, тобто, громадянин України, іноземець, особа без громадянства має гарантоване державою право оскаржити в суді загальної юрисдикції рішення, дії чи бездіяльність будь-якого органу державної влади, органу місцевого самоврядування, посадових і службових осіб, якщо громадянин України, іноземець, особа без громадянства вважають, що рішення, дія чи бездіяльність порушують або обмежують права і свободи громадянина України, іноземця, особи без громадянства чи перешкоджають їх здійсненню, а тому, потребують правового захисту в суді.

Суд зазначає, що протиправним може бути визнане судом рішення, яке безпосередньо спричинило виникнення, зміну або припинення у особи прав та обов'язків, прийняте без визначених на те законом повноважень, або у спосіб, що не передбачений чинним законодавством.

Таким чином, гарантоване статтею 55 Конституції України й конкретизоване у законах України право на судовий захист передбачає можливість звернення до суду за захистом порушеного права, але вимагає, щоб стверджувальне порушення було обґрунтованим.

З огляду на вище викладене, суд апеляційної інстанції погоджується з висновками суду першої інстанції, що станом на час розгляду справи відсутнє порушене право позивача, внаслідок прийняття оскаржуваного наказу, оскільки наказ № 152 від 15.11.2018 року Державної регуляторної служби України про затвердження Плану здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2019 рік - в частині проведення планових заходів зі здійснення державного нагляду (контролю) у Товаристві з обмеженою відповідальністю "Алло" (код ЄДРПОУ - 30012848), який є актом одноразового застосування, не був реалізований та вичерпав свою дію в частині проведення планових заходів зі здійснення державного нагляду (контролю) у Товаристві з обмеженою відповідальністю "Алло" на відповідний рік.

З огляду на викладене, суд апеляційної інстанції приходить до висновку, що рішення суду першої інстанції є законним та обґрунтованим, прийнятим із дотриманням вимог норм матеріального та процесуального права, доводи апеляційної скарги не спростовують висновків суду, тому підстави для зміни або скасування рішення суду - відсутні.

Керуючись ст. 243, ст. 308, ст. 310, ст. 315, ст. 316, ст. 321 КАС України, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Апеляційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю «Алло» - залишити без задоволення.

Рішення Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 14 березня 2019 року в адміністративній справі №160/259/19 - залишити без змін.

Постанова набирає законної сили з моменту прийняття та може бути оскаржена в касаційному порядку протягом тридцяти днів до Верховного Суду.

Постанова в повному обсязі складена 15.07.2019 року.

Головуючий - суддя О.О. Круговий

суддя Т.С. Прокопчук

суддя А.В. Шлай