Ухвала від 05.07.2019 по справі 210/2339/19

ДЗЕРЖИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КРИВОГО РОГУ
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 210/2339/19

Провадження № 2/210/1437/19

УХВАЛА

іменем України

"05" липня 2019 р.

Дзержинський районний суд м. Кривого Рогу Дніпропетровської області у складі:

головуючого-судді: Вікторович Н.Ю.,

за участі секретаря судового засідання: Соколовської Т.О.,

представника позивача: Палішевої ОСОБА_1 . ОСОБА_2 .

розглянув у відкритому підготовчому судовому засіданні в залі суду м. Кривого Рогу Дніпропетровської області, в порядку загального позовного провадження, цивільну справу за позовом ОСОБА_3 до Виконавчого комітету Металургійної районної у місті ради, третя особа, - ОСОБА_4 про встановлення факту належності майна та визнання права власності на 3/5 частки квартири в порядку успадкування за заповітом, -

ВСТАНОВИВ:

В провадженні судді знаходиться вищевказана справа.

У підготовчому судовому засіданні призначеному на 05 липня 2019 року, вирішуючи питання про можливість призначення справи до судового розгляду, представник позивача не заперечувала проти призначення справи до судового розгляду.

Представник відповідача та третя особа до суду не з'явилися, про час та місце розгляду справи повідомлялися належним чином, причини неявки суду не повідомили, клопотань про розгляд справи за їх відсутності, або про відкладення розгляду справи до суду не надходило.

У зв'язку з викладеним, суд доходить висновку про можливість проведення підготовчого судового засідання без участі представника відповідача та третьої особи.

Вислухавши думку представника позивача, ознайомившись з матеріалами справи, суд дійшов наступного висновку.

Відповідно до ч.1 ст.200 ЦПК України, у підготовчому засіданні суд постановляє ухвалу (ухвали) про процесуальні дії, що необхідно вчинити до закінчення підготовчого провадження та початку судового розгляду справи по суті. Згідно п.3 ч.2 ст.200 ЦПК України, за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.

В підготовчому судовому засіданні встановлено, що спір між сторонами до судового розгляду не врегульований, підстав для залишення позовної заяви без розгляду або закриття провадження у справі немає, клопотань про залучення до участі у справі відповідачів, третіх осіб та інших клопотань до суду не надійшло. Підстав для відкладення підготовчого судового засідання немає.

У підготовчому судовому засіданні були з'ясовані та вирішені питання, передбачені ч.2 ст.197 ЦПК України, за результатами розгляду яких заяв та клопотань учасниками процесу не подано.

Відзив на позовну заяву відповідачем до суду надано не було. Також не було надано письмові пояснення третьою особою.

Керуючись ст.ст.196-200, 259, 260 ЦПК України, суд, -

УХВАЛИВ:

Закрити підготовче провадження та призначити цивільну справу за позовом ОСОБА_3 до Виконавчого комітету Металургійної районної у місті ради, третя особа, - ОСОБА_4 про встановлення факту належності майна та визнання права власності на 3/5 частки квартири в порядку успадкування за заповітом, до судового розгляду на 10 годину 45 хвилин 24 вересня 2019 року.

Роз'яснити відповідачу право подати відзив на позов впродовж 15 днів з моменту отримання даної ухвали за правилами, передбаченими ст.178 ЦПК України. Копія відзиву направляється позивачу одночасно з направленням до суду.

Роз'яснити позивачу, що вона має право у п'ятиденний строк з дня отримання відзиву для подання відповіді на відзив, яка має відповідати вимогам частини третьої-п'ятої ст.178 ЦПК України, копія якої одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.

Встановити відповідачу п'ятиденний строк з дня отримання відповіді на відзив для подання заперечення, яке має відповідати вимогам частини третьої-п'ятої ст.178 ЦПК України, копія якого одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.

Інші учасники справи мають право надати свої письмові пояснення щодо відповіді на відзив та заперечення до закінчення підготовчого провадження, якщо судом не встановлено інший строк.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо даної справи в мережі Інтернет за веб-адресою сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України, - https://court.gov.ua.

В судове засідання викликати сторін по справі.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя: Н. Ю. Вікторович

Попередній документ
82973776
Наступний документ
82973779
Інформація про рішення:
№ рішення: 82973777
№ справи: 210/2339/19
Дата рішення: 05.07.2019
Дата публікації: 15.07.2019
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Металургійний районний суд міста Кривого Рогу
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із відносин спадкування, з них; за заповітом