Справа № 607/17097/15-цГоловуючий у 1-й інстанції Ромазан В.В.
Провадження № 22-ц/817/557/19 Доповідач - Парандюк Т.С.
Категорія -
08 липня 2019 року м. Тернопіль
Тернопільський апеляційний суд в складі:
головуючого - Парандюк Т.С.
суддів - Дикун С. І., Храпак Н. М.,
за участі секретаря -Кантицької О.І.
та сторін - представника ОСОБА_1 адвоката Баранець О.А. та представника ТзОВ “Кредитні ініціативи” адвоката Панченко Д.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу №607/17097/15 за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області від 27 березня 2019 року, ухваленого суддею Ромазан В.В., повний текст рішення виготовлений 5 квітня 2019 року, у справі за позовом ОСОБА_1 до Публічного акціонерного товариства “Акціонерний комерційний промислово-інвестаційний банк”, Товариства з обмеженою відповідальністю “Кредитні ініціативи”, третя особа на стороні відповідача, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору ОСОБА_2 про визнання договору про іпотечний борг недійсним, -
Керуючись ст. ст. 367, 374, 375, 381, 382, 383, 384, 389, 390 ЦПК України суд апеляційної інстанції,
Апеляційну скаргу ОСОБА_1 - залишити без задоволення
Рішення Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області від 27 березня 2019 року залишити без змін.
Судові витрати покласти на сторони в межах ними понесеними.
Постанова набирає законної сили з дня її прийняття, але може бути оскаржена в касаційному порядку безпосередньо до Верховного Суду протягом тридцяти днів з дня складання повного судового рішення.
Повний текст постанови буде складено до 15 липня 2019 року.
Головуюча Т.С. Парандюк
Судді: С.І. Дикун
Н.М. Храпак