Ухвала від 08.07.2019 по справі 454/2373/18

Справа № 454/2373/18

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

08.07.2019 року Сокальський районний суд Львівської області у складі:

головуючого - судді Адамович М.Я. ,

за участю секретаря Мандрик І.Я.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Сокаль справу за позовом Акціонерного товариства Комерційний банк «ПрвиатБанк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором,

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернуся до суду з даним позовом та просить стягнути з відповідача 31714,87грн. заборгованості за кредитним договором та судові витрати.

На підставі ч.2 ст.247 ЦПК України, фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалося.

Дослідивши матеріали справи, суд дійшов наступного висновку.

Після відкриття провадження у справі встановлено, що відповідач померла, на підставі чого, ухвалою суду від 18.10.2018р. провадження у справі зупинено до залучення до участі у справі правонаступника останньої.

Однак, позивачем не вчинено жодних дій щодо залучення до участі у справі правонаступника померлої та після поновлення провадження ухвалою від 24.05.2019р. представник позивача в судове засідання не прибув і не навів суду жодних обставин з цього приводу.

В свою чергу, відповідно до частини 2 та 3 ст.1281 ЦК України, кредиторові спадкодавця належить протягом шести місяців від дня, коли він дізнався або міг дізнатися про відкриття спадщини, пред'явити свої вимоги до спадкоємців, які прийняли спадщину, незалежно від настання строку вимоги.

Якщо кредитор спадкодавця не знав і не міг знати про відкриття спадщини, він має право пред'явити свої вимоги до спадкоємців, які прийняли спадщину, протягом одного року від настання строку вимоги.

За таких підстав, провадження у справі підлягає закриттю.

Керуючись ст.255 ЦПК України, суд

УХВАЛИВ:

Закрити провадження у справі за позовом Акціонерного товариства Комерційний банк «ПрвиатБанк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Ухвала може бути оскаржена протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення безпосередньо до Львівського апеляційного суду.

У разі, якщо ухвала не була вручена в день ї проголошення, пропущений строк може бути поновлено, якщо апеляційна скарга подана протягом п'ятнадцяти днів з дня отримання копії ухвали.

До дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи, апеляційні скарги подаються учасниками справи через Сокальський районний суд Львівської області.

Головуючий: М. Я. Адамович

Попередній документ
82923412
Наступний документ
82923414
Інформація про рішення:
№ рішення: 82923413
№ справи: 454/2373/18
Дата рішення: 08.07.2019
Дата публікації: 12.07.2019
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Сокальський районний суд Львівської області
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Позовне провадження; Спори, що виникають із договорів; Спори, що виникають із договорів позики, кредиту, банківського вкладу