Провадження № 11-кп/4820/462/19
Справа № 676/2199/19 Головуючий в 1-й інстанції ОСОБА_1
Категорія: ч. 1 ст. 185 КК України Доповідач ОСОБА_2
01 липня 2019 року м. Хмельницький
Суддя Хмельницького апеляційного суду ОСОБА_2 , розглянула апеляційні скарги обвинуваченого ОСОБА_3 , третьої особи ОСОБА_4 на вирок Кам'янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області від 21 травня 2019 року,-
Апеляційні скарги обвинуваченого ОСОБА_3 , третьої особи ОСОБА_4 на вирок Кам'янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області від 21 травня 2019 року в кримінальному провадженні щодо ОСОБА_3 подані і оформлені відповідно до вимог ст. 396 КПК України, а тому перешкоди для відкриття апеляційного провадження відсутні.
За таких обставин слід відкрити апеляційне провадження у справі за апеляційними скаргами обвинуваченого ОСОБА_3 , третьої особи ОСОБА_4 .
Керуючись ст. 398 КПК України, суддя,-
Відкрити апеляційне провадження за апеляційними скаргами обвинуваченого ОСОБА_3 , третьої особи ОСОБА_4 на вирок Кам'янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області від 21 травня 2019 року в кримінальному провадженні щодо ОСОБА_3 .
Копію ухвали та копії апеляційних скарг обвинуваченого ОСОБА_3 , третьої особи ОСОБА_4 направити учасникам судового провадження.
Учасники кримінального провадження вправі до 11 липня 2019 року подати заперечення на апеляційні скарги.
Суддя
Хмельницького апеляційного суду ОСОБА_2