Ухвала від 06.06.2019 по справі 2-780/2011

Справа № 2-780/2011

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

06 червня 2019 року м. Кременчук

Кременчуцький районний суд Полтавської області в складі:

Головуючого судді - Колотієвського О.О.,

при секретарі - Коваль В.А.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Кременчуці цивільну справу за скаргою Управління соціального захисту населення Крюківського району департаменту соціального захисту населення та питань АТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області на неправомірні дії державного виконавця Кременчуцького РВ ДВС ГТУЮ у Полтавській області - Кормушина В.О. та скасування повідомлення державного виконавця про повернення виконавчого документа без прийняття до виконання, -

ВСТАНОВИВ:

06 червня 2019 року на адресу Кременчуцького районного суду Полтавської області від представника скаржника Слюсаренко С ОСОБА_1 надійшла заява про залишення скарги - без розгляду.

Суд, дослідивши матеріали справи, прийшов до висновку, що клопотання підлягає задоволеннюз наступних підстав.

Відповідно до ст.257 ЦПК України, суд залишає позовну заяву без розгляду в разі, коли позивач до початку розгляду справи по суті подав заяву про залишення позову без розгляду.

Відповідно до ч.2 ст. 257 ЦПК України, особа, позов якої залишено без розгляду, після усунення умов, що були підставою для залишення позову без розгляду, має право звернутися до суду повторно.

Керуючись ст.ст. 257, 258-261, 450 ЦПК України, суд, -

УХВАЛИВ:

Клопотання представника скаржника ОСОБА_2 Василівни - про залишення скарги - без розгляду - задовольнити.

Скаргу Управління соціального захисту населення Крюківського району департаменту соціального захисту населення та питань АТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області на неправомірні дії державного виконавця Кременчуцького РВ ДВС ГТУЮ у Полтавській області - Кормушина В.О. та скасування повідомлення державного виконавця про повернення виконавчого документа без прийняття до виконання- залишити без розгляду.

Учасники справи, а також особи, які не брали участі у справі, якщо суд вирішив питання про їхні права, свободи, інтереси та (або) обов'язки, мають право оскаржити в апеляційному порядку рішення суду першої інстанції повністю або частково.

Апеляційна скарга на ухвалу суду подається безпосередньо до Полтавського апеляційного суду через Кременчуцький районний суд Полтавської області протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення.

Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження на ухвалу суду - якщо апеляційна скарга подана протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.

Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги на ухвалу суду, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

СуддяО. О. Колотієвський

Попередній документ
82723276
Наступний документ
82723280
Інформація про рішення:
№ рішення: 82723278
№ справи: 2-780/2011
Дата рішення: 06.06.2019
Дата публікації: 03.07.2019
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Кременчуцький районний суд Полтавської області
Категорія справи: Окремі процесуальні питання; Інші скарги та заяви в процесі виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб)
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (29.01.2026)
Дата надходження: 23.10.2025
Розклад засідань:
29.01.2026 15:40 Броварський міськрайонний суд Київської області