Ухвала від 18.06.2019 по справі 243/5988/19

Провадження № 2/243/1995/2019

Справа № 243/5988/19

УХВАЛА

про відкриття провадження

18 червня 2019 року м. Слов'янськ

Суддя Слов'янського міськрайонного суду Донецької області Дюміна Н.О., розглянувши позовну заяву акціонерного товариства ОСОБА_1 до Публічного акціонерного товариства «Словважмаш» про стягнення 3% річних, пені та інфляційного збільшення заборгованості, -

ВСТАНОВИВ:

06 червня 2019 року ОСОБА_1 звернувся до Слов'янського міськрайонного суду Донецької області з позовною заявою до ПАТ «Словважмаш» про стягнення 3% річних, пені та інфляційного збільшення заборгованості.

Ухвалою суду від 10 червня 2019 року вказана позовна заява була залишена без руху та позивачу було надано строк для усунення недоліків.

Недоліки позовної заяви були усунуті, тому позовна заява подана із додержанням вимог передбачених статтями 175 і 177 ЦПК України. Підсудність дотримана.

Підстави для повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження відсутні.

Згідно правил ч. 6 ст. 19 ЦПК України зазначений спір є малозначним, а тому відповідно до вимог ст. 274 ЦПК України справа підлягає розгляду за правилами спрощеного позовного провадження.

Згідно із п. п. 8, 9 ч. 2 ст. 187, ч. ч. 1, 2 ст. 278 ЦПК України, суд визначає строк для подання відповідачем відзиву на позов та строки для подання відповіді на відзив та заперечень.

Встановлюючи строк для подання позивачем відповіді на відзив, а відповідачем заперечень, суд враховує положення ч. 4 ст. 179 та ч. 4 ст. 180 ЦПК України.

Відповідно до ч. 2 ст. 128, ч. 5 ст. 187, ч. 5 ст. 279 ЦПК України, суд приходить до висновку про проведення розгляду справи в судовому засіданні з повідомленням сторін.

Клопотань щодо проведення процесуальних дій, визначених чинним ЦПК України, сторонами не заявлено.

З огляду на викладене, є всі підстави для прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття провадження у справі.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 19, 175, 177, 187, 274, 278 ЦПК України, -

УХВАЛИВ:

Прийняти до розгляду позовну заяву ОСОБА_1 до Публічного акціонерного товариства «Словважмаш» про стягнення 3% річних, пені та інфляційного збільшення заборгованості.

Відкрити спрощене позовне провадження у справі за позовною заявою ОСОБА_1 до Публічного акціонерного товариства «Словважмаш» про стягнення 3% річних, пені та інфляційного збільшення заборгованості.

Повідомити учасників справи, що проведення судового засідання для розгляду справи по суті відбудеться 26 червня 2019 року о 10 год. 00 хв. в приміщенні Слов'янського міськрайонного суду (Донецька область, м. Слов'янськ, вул. Добровольського, буд. 2).

Відповідач протягом п'ятнадцяти днів із дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі має право подати суду - відзив на позовну заяву і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову, а позивачу - копію відзиву та доданих до нього документів.

У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи, що розглядається на сторінці на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі інтернет за веб-адресою - http://sl.dn.court.gov.ua/sud0544.

Копію ухвали про відкриття провадження одночасно з копією позовної заяви та копіями доданих до неї документів надіслати учасникам справи.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

На ухвалу про відкриття провадження в частині визначення підсудності може бути подано апеляційну скаргу до Донецького апеляційного суду через Слов'янський міськрайонний суд Донецької області протягом п'ятнадцяти днів з дня її складення.

В іншій частині ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Слов'янського

міськрайонного суду Н.О.Дюміна

Попередній документ
82629932
Наступний документ
82629934
Інформація про рішення:
№ рішення: 82629933
№ справи: 243/5988/19
Дата рішення: 18.06.2019
Дата публікації: 27.06.2019
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Слов'янський міськрайонний суд Донецької області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них; оренди