Справа № 640/4874/17
н/п 6/640/142/19
вступна та резолютивна
"25" червня 2019 р. Київський районний суд м. Харкова в складі:
головуючого-судді - Ніколаєнко І.В.
при секретарі - Медведєвої Я.А.,
за участю заявника - ОСОБА_1 ,
представника заінтересованої особи - Щедріної В.Р.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Харкові заяву ОСОБА_1 , заінтересована особа: Відділ примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області, про скасування тимчасового обмеження фізичної особи у праві виїзду за межі України до виконання зобов'язань, покладених рішенням суду,
Враховуючи складність у виготовленні повного тексту ухвали, що потребує значного часу в обґрунтування доводів сторін, оголосити вступну та резолютивну частину ухвали, повний текст ухвали виготовити протягом п'яти днів.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 260, 441 ЦПК України, суд, -
В задоволені заяви ОСОБА_1 , заінтересована особа: Відділ примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області, про скасування тимчасового обмеження фізичної особи у праві виїзду за межі України до виконання зобов'язань, покладених рішенням суду - відмовити.
Ухвала може бути оскаржена шляхом подання апеляційної скарги до Харківського апеляційного суду через Київський районний суд м. Харкова протягом п'ятнадцяти днів з дня складання судового рішення.
Суддя І.В. Ніколаєнко