621/1616/19
2/621/828/19
19 червня 2019 року Суддя Зміївського районного суду Харківської області Бородавка К.П., перевіривши матеріали позовної заяви Акціонерного товариства «Оператор газорозподільної системи «Харківгаз» (місцезнаходження: м. Харків, вул. Безлюдівська, 1) до ОСОБА_1 (місце проживання: АДРЕСА_1 ) про стягнення вартості не облікованого природного газу, -
АТ «Оператор газорозподільної системи «Харківгаз» звернулось до суду із вказаним позовом, в якому просить стягнути вартість не облікованого природного газу.
Відповідно до ч.1 та ч.2 ст.274 ЦПК України у порядку спрощеного позовного провадження розглядаються справи: 1) малозначні справи; 2) що виникають з трудових відносин; у порядку спрощеного позовного провадження може бути розглянута будь-яка інша справа, віднесена до юрисдикції суду, за винятком справ, зазначених у частині четвертій цієї статті.
Заявлений позивачем спір не підпадає під перелік справ, визначених в ч.4 ст.274 ЦПК України, які не можуть бути розглянуті в порядку спрощеного позовного провадження.
Враховуючи наведені процесуальні приписи, заявлений позивачем спір, обставини справи, а також ціну позову, суддя доходить висновку, що справа може розглядатись у порядку спрощеного позовного провадження, а тому клопотання позивача підлягає задоволенню.
Керуючись ст.ст.175, 177, 187, 274, 277, 278 ЦПК України, суддя -
Прийняти до розгляду позовну заяву Акціонерного товариства «Оператор газорозподільної системи «Харківгаз» до ОСОБА_1 про стягнення вартості не облікованого природного газу та відкрити провадження у справі.
Розгляд справи проводити в порядку спрощеного позовного провадження в судовому засіданні з повідомленням (викликом) сторін.
Призначити судове засідання на 06.08.2019 на 09.30 годину яке буде проводитись в приміщенні Зміївського районного суду Харківської області за адресою: Харківська область, м. Зміїв, вул. Адміністративна, 6.
Визначити:
- строк для подання відповідачем заяви із запереченнями щодо розгляду справи в порядку спрощеного позовного провадження - 5 днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження;
- строк для подання відповідачем відзиву на позов - 15 днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі; копія відзиву та доданих до нього документів повинна бути надіслана відповідачем іншим учасникам справи одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду.
Позивач має право подати до суду відповідь на відзив протягом 5 днів з дня його отримання відповідно до вимог ст.179 та ст.183 ЦПК України.
Відповідач має право подати до суду заперечення на відповідь протягом 5 днів з дня її отримання відповідно вимог ст.180 та ст.183 ЦПК України.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи на офіційному веб-порталі судової влади України за веб-адресою: https://zm.hr.court.gov.ua.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку виключно у випадку відкриття провадження у справі з недотриманням правил підсудності протягом п'ятнадцяти днів з дня її складення, а якщо учаснику справи ухвала суду не була вручена у день її складення - протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду, шляхом подання апеляційної скарги до Харківського апеляційного суду в порядку, визначеному п.15.5 розділу ХІІІ Перехідних положень ЦПК України, до або через відповідний суд.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Суддя К.П. Бородавка