Ухвала від 19.06.2019 по справі 509/4774/18

Справа № 509/4774/18

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

19 червня 2019 року смт Овідіополь

Овідіопольський районний суд Одеської області у складі:

головуючого судді Бочарова А.І.

при секретаріДорошко А.О.

розглянувши матеріали цивільної справи за позовом

Публічного акціонерного товариства «ІМЕКСБАНК»

до

ОСОБА_1 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору на стороні відповідача Товариство з обмеженою відповідальністю «Ветеран», третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача Фонд гарантування вкладів фізичних осіб

про

звернення стягнення на предмет іпотеки,-

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Овідіопольського районного суду Одеської області знаходиться зазначена вище цивільна справа.

Ухвалою суду від 13.02.2019 року провадження по цивільній справі за позовом Публічного акціонерного товариства «Імексбанк» до ОСОБА_1 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору на стороні відповідача Товариство з обмеженою відповідальністю «Ветеран», третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача Фонд гарантування вкладів фізичних осіб про звернення стягнення на предмет іпотеки зупинено до набранням законної сили рішенням Господарського суду Одеської області по справі № 916/2429/18 за позовом ТОВ "Україна" до АТ "Імексбанк", треті особи АТ "ФК "Чорноморець" та ТОВ "Ветеран" про припинення правовідносин та визнання припиненою іпотеки.

Ухвалою Одеського апеляційного суду від 03.06.2019 року ухвалу Овідіопольського районного суду Одеської області від 13.02.2019 року скасовано.

У зв"язку з тим, що обставини, що викликали зупинення провадження у справі відпали, провадження у справі підлягає поновленню.

Керуючись ст.254 ЦПК України, суд-

УХВАЛИВ:

Поновити провадження у цивільній справі за позовом Публічного акціонерного товариства «ІМЕКСБАНК» до ОСОБА_1 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору на стороні відповідача Товариство з обмеженою відповідальністю «Ветеран», третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача Фонд гарантування вкладів фізичних осіб про звернення стягнення на предмет іпотеки.

Підготовче судове засідання призначити на 26.07.2019 року на 09:00.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя А.І. Бочаров.

Попередній документ
82621678
Наступний документ
82621680
Інформація про рішення:
№ рішення: 82621679
№ справи: 509/4774/18
Дата рішення: 19.06.2019
Дата публікації: 27.06.2019
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Овідіопольський районний суд Одеської області
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Позовне провадження; Спори, що виникають із договорів; Спори, що виникають із договорів позики, кредиту, банківського вкладу